Отзывы о товаре 8in1 Perfect Coat Дешеддер для кошек

Средняя оценка от пользователей
4,9
Чтобы написать свой комментарий
войдите в личный кабинет
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Очень классная вещь,кот очень линял,это спасение от шерсти
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Купували не тут. Найкраща покупка, котів гарно вичесали, і тепер після пестощів не випадає шерсть і не доводиться ліжко після них прибирати. На собаці з дуже густим підшерсток поки справляється не дуже, але краще ніж розчіски, зубчики яких навіть не пропускає шерсть
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Гарний фурмінатор , не ріже шерсть,а саме вичісує . Але головне не увліктись як я , бо вичесала аж до залисин 😅 котові сподобався Я задоволена
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Чудова річ, гарно вичесали котика з першого разу, як тільки розпакували посилку. Гребінці з зубчиками завжди сприймав як гру, а тут навіть не пручався, навпаки мурчав і крутився, щоб чесали з усіх сторін :) Дякую за якісний товар!
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Дуже корисна річ! Дуже гарно справляється з поставленим завданням!
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Интересно, нижеотписавшиеся хоть понимают что они не вычесали, а подстригли своих животных? "зубцы инструмента проникают сквозь остевой волос, легко вытаскивают мертвые, слабо прикрепленные волоски подшерстка, не выдергивая и не повреждая здоровый ворс" Pethouse, это ваше описание или описание производителя? Это же наглая ложь, как лезвие отличает подшерсток от остевого волоса, интересно
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Анастасіє, дякуємо Вам за зворотний зв'язок. Оскільки лезо дешедера не ріже, а лише підіймає та захоплює підшерстя та остьове волосся, живі волоски дійсно залишаються абсолютно цілими та неушкодженими. Леза розташовані таким чином, що у процесі вичісування відмерлі шерстинки залишаються на самому лезі дешедера, а живі волоски просто прочісуються інструментом.
Отзыв оставлен: 3 мая 2023 18:44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Дуууже класна штука, РЕКОМЕНДУЮ!!!! Я й не подумала що з моїх малих бешкетників, стільки пуху))))
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Просто незаміна штука. Ні з яким гребенцем не зрівняти. Вичесала півкішки.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Чудово вичесує підшерсток
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Прикріпіть фото того, що в коробці, будь ласка.
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Маргарито, дякуємо Вам за зворотний зв'язок. Ми вже зробили запит до постачальника та обов'язково додамо фото дешедера, щойно отримаємо відповідь.
Отзыв оставлен: 10 марта 2023 17:46
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
супер, коты блестят еще больше
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Супер, це просто знахідка, дуже легко вичесує, рівномірно, без ускладнень. Просто Вау 👍🏻
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Супер щітка для шотландця, гарно вичісує підшерстя, котику легко і господарям менш клопіт
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Дешедер вартий кожної копієчки, витраченої на нього. Ніколи не думала, що зможу вичесати свого пухнастика настільки якісно.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Класна штука! У мене до неї був трімер Тріксі, вичісував підшерсток кота на ура. Але дешедер робить це швидше і якісніше. Рекомендую.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Дешедер суперский. Дуже зручна ручка, не дуже широке лезо, але великого кота дуже зручно вичісувати, результативно та майже без зусиль.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Дуже дієва річ, особливо для пухнастої кішки, що линяє майже увесь рік та ненавидить вичісуватись :) Не шкребе шкіру, одразу видаляє зайву шерсть, зручно тримається у руці.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Чудово видаляє зайву шерсть,і котикам подобається)
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Корисна штука! Спочатку коти боксували її, але потроху звикли. Тепер ходять гарнесенькі;)
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Дуже гарна щітка для вичісування, котик спокійно терпить, головне притримувати шерсть якщо є вузлики, щоб не травмувати котика) Після двох вичісувань ліньки немає) Рекомендую !
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
Показать еще