Благодійність

Допомога безпритульним тваринам

Свого часу приручивши звірят, люди тим самим дали їм довічну обіцянку: бути разом завжди. І в шкоді, і в радості. І в слинах, і в радості. І в шерсті, і в бруді, і в війні, і в радості. Але деякі хвостики, на жаль, позбавлені любові та турботи і наразі лише шукають своїх людців.

Ми щиро бажаємо кожному гавчику та нявчику знайти саме своїх петбатьків. Адже навіть якщо часом опускаються руки, у котрусь із них обов’язково тицяється ніс або тулиться лапа. І ця відданість звірят та їхніх петбатьків, а також кожного небайдужого нас неймовірно надихає.

Маємо надію, що мрії кожного звірятка здійсняться якомога швидше! Подумки тримаємо кожного за лапку та щиро віримо у краще.

Звісно, неможливо врятувати одночасно всіх. Проте це не означає, що ми не повинні й намагатися. Саме тому на постійній основі ми підтримуємо та допомагаємо великим та мініпритулкам, притулкам домашнього типу та організаціям, які безпосередньо піклуються про звірят. Харчування, предмети та засоби для догляду, гігієни, необхідні речі, а також просте звіряче щастя — все це ми надаємо найціннішим хвостикам за кошт компанії, свідомо роблячи власний внесок у наше суспільство.

Загальна кількість безкоштовно переданих товарів на підтримку улюбленців у притулках на 01/04/2024 складає:
23416 кг
сухих кормів
26679 шт
консервів
12768 кг
наповнювачів
1574 шт
протипаразитарних засобів
1195 шт
інших товарів (переноски, іграшки, ласощі тощо)