Про компанію pethouse.ua

Про компанію pethouse.ua

Про нас

Pethouse — магазин звірячого щастя. З 2010 року ми допомагаємо людям робити своїх звірят ситими, здоровими та щасливими. За цей час ми пройшли великий шлях, сповнений щирої турботи та уваги до кожного хвостика, і стали найбільшим в Україні спеціалізованим інтернет-магазином товарів для домашніх улюбленців.

Наша місія

Наша місія — допомагати людям ростити щасливих звірят. Піклування про будь-яку тваринку — це чимала відповідальність та частина життя зі своїми перипетіями, на якій дуже важлива надійна підтримка та розуміння. Тому ми хочемо бути для вас вірним помічником, на якого ви завжди можете покластись.

Ми прагнемо, щоби власники домашніх улюбленців ставали тими, кого ми називаємо петбатьками. Це люди, які, взявши в родину звірятко, дають йому обітницю бути разом і в шкоді, і в радості. І в багнюці, і в радості. І в шерсті, і в радості. І в війні, і в радості.

Звіряче щастя

Петбатьки розуміють, що навіть найменший та наймиліший котик чи песик — це справжній домашній хижак, який прагне простого звірячого щастя. І для того потрібно давати йому можливість побути звіром, який хоче вивалятися в багнюці, поточити кігті чи добряче потигидикати.

А ми зі свого боку намагаємося робити якомога більше для того, аби допомогти вам ростити дійсно щасливих звірят у світі людців.


Розповідаємо про різноманітні аспекти догляду та піклування про улюбленців.
Пропонуємо понад 9000 найкращих товарів від провідних виробників, які допоможуть вам і в шкоді, і в радості.
Розвиваємо наш зручний мобільний застосунок, щоб Pethouse завжди був під лапою.
Працюємо 7 днів на тиждень з 9.00 до 21.00, без обідніх перерв та вихідних, адже чудово розуміємо, що звіряче щастя не може довго чекати.
Балуємо вас із домашніми хижаками різноманітними акціями та пропонуваннями з неймовірними знижками на “похрумтіти”, “погризти”, “пообіймати” і навіть “розірвати на дрібні шматочки без можливості регенерувати”.
Вдосконалюємо навички наших професійних консультантів, щоби допомогти вам зробити найкращий і найбажаніший вибір. Ми завжди на зн’явзку в найзручнішому для вас форматі (телефон, месенджери, пошта).