Клуб Постійних Покупців

Зробивши першу покупку в зоомагазині pethouse.ua, ви отримуєте золоту клубну картку, яка дає право на знижку 5% в нашому інтернет-магазині. Знижки за дисконтною карткою та спеціальні знижки не сумуються з іншими акційними пропозиціями, окрім товарів з приміткою “додаткова знижка”.

Які бувають картки?

Золота картка

Видається після першої покупки на будь-яку суму і дає право на знижку 5% на всі товари в pethouse.ua. А за умови реєстрації на сайті ця знижка діє вже на першу покупку.

Діамантова картка

Видається, коли загальна сума покупок на Вашому рахунку перевищить 5000 грн. Дає право на знижку 10% на всі товари в pethouse.ua. За умови єдиноразового замовлення більш ніж на 5000 грн знижка 10% враховується вже на цю покупку.

Комфортний перехід з іншого магазину

Якщо ви деякий час робили покупки в іншому зоомагазині, а тепер, з будь-яких причин, хочете змінити магазин і єдине, що вас зупиняє - це накопичена знижка, ми пропонуємо вам скористатися послугою «комфортний перехід».

Залежно від того, яка знижка була у вас в іншому магазині, ми готові надати вам відповідну знижку з лінійки нашого магазину - 5% або 10%.

Завдяки цій послузі вам не доведеться обирати тільки через ціни - ви можете порівняти якість обслуговування і швидкість доставки без втрати грошей.