Средняя оценка от пользователей
5,0
Чтобы написать свой комментарий
войдите в личный кабинет
Анастасія Васильченко
Соломон(Моня) (Шотландская прямоухая кошка)
Адель (Домашняя кошка (нет породы))
Дуже подобається кошеняті цей корм.Купувала не тут,а в фірмовому магазині баскервіль.Але ціна на сайті і в магазині ідентична,тому якщо у вас немає магазину поряд-замовляйте тут.Дуже гарний на вигляд і запах корм,краще за тушонку для людей😆Кішечка гарно його їсть.
Отзыв оставлен: 26 мая 2026 18:11
Олена Маркова
Віскі (Домашняя кошка (нет породы))
Мікаса (Нибелунг)
Корм дуже м'ясний, жиру практично немає, тільки трішки на дні банки. Кісток та жил взагалі не було, як в інших кормах Баскервіль, навіть в холістик. Кошеня їло із задоволенням та просило ще. Найкращій з лінійки. Буду замовляти ще.
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 20 апреля 2026 12:48
- 1