Средняя оценка от пользователей
5,0
Чтобы написать свой комментарий
войдите в личный кабинет
Катерина Баранова
Привіт! Мій кіт просто обожнює ваші ласощі! Продукт супер, але хотілося б мати можливість купувати його у маленьких пачках.
Отзыв оставлен: 12 июня 2026 21:48
pethouse.ua
Официальный ответ
Катерино, вдячні Вам за відгук і радіємо, що котику ласощі припали до смаку. Вже відправили запит для уточнення щодо менших фасувань і щойно отримаємо відповідь, одразу Вам повідомимо.
Отзыв оставлен: 15 июня 2026 12:58
pethouse.ua
Официальный ответ
Дякуємо за очікування. За інформацією від постачальника, такі смаколики представлені у виробника лише у такому фасуванні по 425 грамів.
Отзыв оставлен: 16 июня 2026 12:37
- 1