Отзывы о товаре Pethouse Древесный наполнитель для кошачьего туалета, без аромата

Средняя оценка от пользователей
4,3
Чтобы написать свой комментарий
войдите в личный кабинет
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кася (Бенгальская короткошерстная)
Наповнювач постійно різний останнім часом отримую. Попередній сильно смердючий був але не так розпушувався і кішка в нього якось краще ходила. Цього разу отримав взагалі якийсь світлий як кукурудза, гранули всі не більше 5 мм, перетворюється в пісок після кошачого походу, потім цей пісок по всій квартирі, постійно різний наповнювач відлякує кішку ходити в туалет. Опис не відповідає дійсності щодо розміру гранул. Ви хоч самі перевіряйте що отримуєте від постачальника. Здорожчав - то ладно, а от те що якість завжди різна і впала до низького рівня то вже проблема.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Наповнювач прийшов світлий,а не темний,я замовлялв раніше,був зовсім інший,в мене кішка ходить тільки на темний,це принципово,замовила 15 кг,дуже засмучена,тому що товар не відповідає дійсності
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Наталіє, дякуємо Вам за відгук. Прикро, що цього разу наповнювач не виправдав очікувань. Як орієнтує виробник, раніше для його виготовлення використовувався темний сорт деревини, проте наразі замінили її на світлішу сировину. Знаємо, що наш фахівець вже зв'язався з Вами для детальнішої консультації.
Отзыв оставлен: 22 июня 2026 19:48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нільс (Домашняя кошка (нет породы))
Том (Домашняя кошка (нет породы))
Лея (Домашняя кошка (нет породы))
Майя (Домашняя кошка (нет породы))
Марсель (Домашняя кошка (нет породы))
Алекс (Домашняя кошка (нет породы))
Наповнювач подорожчав, та якість стала дуже погана. Змінилась сировина, темний був гарний, а світлий як тільки потрапляє рідина, перетворюється майже як на пісок, котрий потім розноситься по всій квартирі.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Дар'є, вдячні Вам за відгук. Прикро, що цього разу наповнювач не сподобався. Ми хотіли б детальніше розібратися, проте фахівець, на жаль, не зміг зв'язатися з Вами. Будемо вдячні, якщо зателефонуєте або напишете нам у зручний час.
Отзыв оставлен: 16 июня 2026 11:30
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Постійно раніше брала цей наповнювач, але останні 2 пакети були просто жахливі, темні вонючі гранули, які погано вбирають, чекаю коли закінчиться вже 2 мішок і буду міняти на інший
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Тетяно, вдячні Вам за відгук та додаткові фото. Вже передали всю інформацію на виробництво та обов'язково замінимо пакунки на інші. Знаємо, що фахівець вже зв'язався з Вами для узгодження.
Отзыв оставлен: 9 июня 2026 17:16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Боб (Британская длинношерстная кошка)
Оленка (Домашняя кошка (нет породы))
Сірко (Домашняя кошка (нет породы))
Мурка (Домашняя кошка (нет породы))
Чому останнім часом гранули так відрізняються? То темні великі, то світлі дрібні? Світлі розвалюються ще до того як кіт йде в туалет, темні гранули довші і кращі, але запах з пакету від нього такий, що треба вікна відкривати. Пакети рвуться під руками і щоб з пошти довезти додому часто вже треба все збирати по машині. Прикро, бо спочатку він був хороший, а зараз це який абсурд таке продавати. Нормальне попадає раз на десять раз…Тепер треба шукати щось інше…
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Мар'яно, дякуємо Вам за відгук. Дуже прикро, що наповнювач не виправдав очікувань. Також вдячні, що уточнили деталі в телефонному режимі. Вже передали запит на виробництво, аби уточнити детальнішу інформацію та щойно отримаємо відповідь, неодмінно повідомимо.
Отзыв оставлен: 8 июня 2026 12:25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Яся (Экзотическая короткошерстная кошка)
Я вибачаюсь, наповнювач перестав смердіти, вже можна купляти? Дякую за відповідь.
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Павле, дякуємо за Ваш відгук. За інформацією від виробника, попередній запах був природною особливістю темного сорту деревини, проте наразі для виготовлення використовується інша сировина, яка має звичний аромат дерева.
Отзыв оставлен: 5 июня 2026 14:51
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Гарний наповнювач, чорний колір такий незвичний, збирається легко,котам зайшов)) Дякую!!!
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Соня (Британская длинношерстная кошка)
Хороший наповнювач
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Муся (Домашняя кошка (нет породы))
Шкода, що після перерви у поставці запах став просто жахливим. Ніби дерево було замазане мазутом чи чимось таким. А до цього все було супер. Сподіваюсь виробник прийме міри.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Аліно, дякуємо Вам за відгук. Дуже прикро, якщо цього разу наповнювач не сподобався. Хотіли б лише зорієнтувати, що Ви завжди можете одразу звернутись до нас у разі виникнення будь-яких питань щодо товару. За наявності номера партії ми неодмінно б передали звернення на виробництво, аби уточнити детальнішу інформацію. Знаємо, що наш фахівець вже зв'язався з Вами для погодження деталей.
Отзыв оставлен: 26 мая 2026 13:07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ВІЗАРД (Домашняя кошка (нет породы))
Гарна якість та поглинання.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Сфінкс (Европейская короткошерстная кошка)
Сирок (Азиатская табби)
Дуже добре вбирає вологу та запах, на відміну від багатьох інших. Трохи колір страшненький, особливо, після світлих наповнювачів :) . Так, трохи розносять котики крихти по підлозі, але не критично. Сподобався.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Плюша (Домашняя кошка (нет породы))
Сонечка (Шотландская вислоухая длинношерстная кошка)
Тоша (Донской сфинкс)
Мила (Домашняя кошка (нет породы))
КУЗЯ (Домашняя кошка (нет породы))
із позитивного: крупні гранули, він не розсипаєтся в пил. І бруду менше. Із негативного - на світлі покриття (доріжки, килимки) буде бруднити, отому що жуже темний. Але якщо б ціна була менше, я б замінила саме на цей .
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Шерлок (Шотландская прямоухая кошка)
Жахливий запах самого наповнювача
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кеша (Домашняя кошка (нет породы))
Луна (Домашняя кошка (нет породы))
Якісний
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Коша (Домашняя кошка (нет породы))
? (Домашняя кошка (нет породы))
Ціна-якість. Дякую.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Анфиса (Домашняя кошка (нет породы))
Запах конечно не очень, но он хорошийменьше крышется,экономный
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Крис (Домашняя кошка (нет породы))
Мені от цікаво, скільки людей пише про поганий запах, як і я, але ви мені тоді передзвонили і сказали що з товаром все окей. Зробили вигляд що то я придираюсь. Але ж не може так вже декілька людей про те саме писати на пустому місці? А ви самі ним пробували користуватися? От реально, Петхаус, я вас дуже люблю, але цей випадок дивує.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Олено, вдячні Вам за відгук. За інформацією від виробника, запах наповнювача дійсно може відрізнятися залежно від партії, оскільки це залежить від самої сировини, що також має різний аромат і він може бути не зовсім приємним для нашого сприйняття. Ми вже передали всю інформацію до відповідного відділу та намагатимемось покращити такий нюанс у наступних партіях.
Отзыв оставлен: 23 апреля 2026 13:29
Аліна Петелько
Запах дійсно жахливий, користувалися цим наповнювачем десь рік і тоді і колір і запах були іншими, потім десь місяців 3, ви не виставляли цей товар на продаж і як знову зʼявився він став зовсім іншим.
Отзыв оставлен: 2 мая 2026 15:39
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Поганий запах
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Олено, вдячні Вам за відгук. Прикро, що наповнювач мав неприємний запах. Вже відправили інформацію та додаткові фото до відповідного відділу та щойно отримаємо відповідь, одразу Вам повідомимо.
Отзыв оставлен: 21 апреля 2026 16:11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Міко (Турецкий ван)
Дякую
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Малиш (Тайская кошка)
Муся (Домашняя кошка (нет породы))
Алиса (Домашняя кошка (нет породы))
Котя (Домашняя кошка (нет породы))
Яся (Персидская кошка)
Цей наповнювач став дуже поганої якості. Зараху не вбирає зовсім, зате сам має неприємний запах. Погано спресований, великий розход. Дуже неекономний. Не раджу!
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Еміліє, вдячні Вам за відгук. Прикро, що наповнювач зовсім не сподобався. Вдячні також за додаткові фото, вже відправили запит до відповідного відділу та щойно отримаємо відповідь, одразу Вам повідомимо.
Отзыв оставлен: 13 апреля 2026 16:12
Емілія Васянович
Малиш (Тайская кошка)
Муся (Домашняя кошка (нет породы))
Алиса (Домашняя кошка (нет породы))
Котя (Домашняя кошка (нет породы))
Яся (Персидская кошка)
Ви запитували про неприємний запах, якого він характеру. Так от, він віддає якимось мазутом і горілим.
Отзыв оставлен: 22 апреля 2026 15:38
pethouse.ua
Официальный ответ
Дякуємо за уточнення. Вже додали цю інформацію до запиту 🐾
Отзыв оставлен: 23 апреля 2026 15:50
Показать еще