Отзывы о товаре AnimAll со свежей индейкой и уткой для кошек

Средняя оценка от пользователей
3,9
Чтобы написать свой комментарий
войдите в личный кабинет
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Белка (Тайская кошка)
Том (Домашняя кошка (нет породы))
Леонид (Домашняя кошка (нет породы))
София (Домашняя кошка (нет породы))
Сирена (Домашняя кошка (нет породы))
Лиса (Домашняя кошка (нет породы))
Мурчик (Домашняя кошка (нет породы))
Менший не їв, що дивно з його апетитом. Навіть дивитися не став. Старша їла з великим ентузіазмом, і з таким же ентузіазмом потім ригала. Пробувала давати кілька разів. Не пішов, добре що взяла малу упаковку
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Лева (Сибирская кошка)
Тим (Балинезийская кошка)
Марта (Домашняя кошка (нет породы))
Котики зовсім не стали його їсти....
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, який у цьому кормі вміст магнію (Mg)? Дякую.
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Олено, вдячні за Ваше питання. За інформацією від постачальника виробник, на жаль, не вказує відсоток магнію як окремо доданої вітамінної добавки. Його кількість зумовлена наявністю в природних компонентах такого корму.
Отзыв оставлен: 2 апреля 2026 13:33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Еля (Домашняя кошка (нет породы))
Фреді (Мейн-кун)
Мішель (Домашняя кошка (нет породы))
Котики байдужі до корму!
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Продавцю велике дякую ,за виконання роботи доставка супер ,подарунки дуже гарні,велика подяка виробнику за корм :у мене десять котиків ,ще не разу я не бачила щоб всі кицьки їли корм з таким апетитом ,взяла для проби ,а пробували мої киці багато кормів ,ще не один так не їли залюбки .дякую виробнику
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Марсік (Британская короткошерстная кошка)
Сьома (Британская короткошерстная кошка)
Найкращий корм, який подобається моїм хвостикам
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Соня (Домашняя кошка (нет породы))
Чи буде в наявності найближчим часом менші об'єми?
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Анно, дякуємо за Ваше питання. За попередніми даними від постачальника, надходження такого корму об'ємом 1,5 кг очікується орієнтовно вже цього тижня, 400 грамів - наступного.
Отзыв оставлен: 9 февраля 2026 15:49
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Из всех в этой серии подошел только этот❤️❤️❤️
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Лапка (Сиамская кошка)
Рижуля (Домашняя кошка (нет породы))
Дівчатка корм оцінили. Дякую 🧡
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Котя (Шотландская прямоухая кошка)
До цього їли корм в 3 рази дорожчий за цей майже 4 роки, але з'явилась лупа, спробував перевести на інший холістик і зловив таку алергію що вже не знав що робити, і просто методом виключення спробував цей корм, і наче все пройшло. Але тепер переводити і шукати новий корм, більш якісний по складу, чогось бажання зникло. А так склад на 6-7/10, і великий плюс що немає кукурудзи.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Чері(Черешня) (Домашняя кошка (нет породы))
Корм кішці сподобався.Півтора року їла Brit,в один момент відмовилась його їсти і все.Цей спочатку понюхала,наче, як не сподобався.А потім розсмакувала і вже другий день їсть.Що подобається,що вона не кидається на нього,як з голодною краю,а спокійно,як і має бути, їсть.Наїдається невеликою порцією.Не відчуває голод.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Рижик (Домашняя кошка (нет породы))
Кіт їсть добре
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1