Отзывы о товаре Brit Care Cat Grain Free Sterilized Sensitive

Средняя оценка от пользователей
4,1
Чтобы написать свой комментарий
войдите в личный кабинет
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Діва (Европейская короткошерстная кошка)
Спочатку все було ок, проте під кінець упаковки кицька все менше хотіла його їсти. Має чутливий шлунок - цей корм підійшов, проте будемо пробувати інші смаки з серії
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тіша (Шотландская прямоухая кошка)
Отличный интернет-магазин. Заказываю не первый раз. По поводу корма хочу сказать, что качество хорошее. Порода шотландец. Корм ему идеально подходит. От остальных кормов сильно текут глаза.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GREY (Канадский сфинкс)
Магазин отличный, а за корм пока ничего не могу написать. Только переводим кота на этот корм, но ест его с удовольствием.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Джавеліна (Шотландская прямоухая кошка)
Гарний корм з хорошим складом. Кішка їсть з задоволенням.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Корм подошёл Нравится
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stiven (Бурмезская короткошерстная)
Наш перехід на новий корм завершився)Орієнтовно переводила десь 14 днів.Спочатку був рідкий стілець у кота 2-3 рази на добу.Але тохи згодом все нормалізовалось.Їсть з задоволення м і сухий і вологий Бріт.Склад звичайно хороший.Не шкодую,що змінили марку.Рекомендую.Але переводити необхідно поступово,щоб травна система звикла до нового складу.І все буд добре)
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Недоліків не знайшла, гарний корм, кіт їсть з задоволенням,буду брати ще
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stiven (Бурмезская короткошерстная)
Переводимо з Рояла на Бріт. Котик їсть з задоволенням.Дуже зручна застібка.Також є плюсом - наявність різних смаків корму.Гарно описаний склад,все доступно,ясно і прозоро.(в порівнянні з Роял). Сподіваюсь нам все підійде і ми і надалі будемо купувати корм даної марки.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
цірі (Домашняя кошка (нет породы))
оззі (Домашняя кошка (нет породы))
Гаврилко (Домашняя кошка (нет породы))
На превеликий жаль не підійшов моїм обом кицям, викликав розлад шлунку, хоч вводила поступово. Підозрюю, що у киць індивідуальна реакція на великий вміст бобових. Та і загалом кицям підійшли тільки корми від Роял Канін, хоч по складу там нічого не ясно:( На всі суперпреміум з супер складом - розлад травлення. Але від ветеринара та гастроенторолога чула про цей корм тільки позитивні відгуки.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Саймон (Домашняя кошка (нет породы))
Корм нам сподобався! В котюні були певні проблеми з травленням і стало краще. Взагалі подобається саме Бріт
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тая (Домашняя кошка (нет породы))
Корм все же не подошёл. Вонь из рта, шерсть рыжая так и не восстановила цвет, постоянный голод даже если даю максимум по норме. Какашки не нюхала 😁 слава богу она на улицу проситься) По составу все хорошо, не знаю почему так вышло :(
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Батон (Домашняя кошка (нет породы))
Кіт їсть корм з задоволенням. Через місяць дуже помітно змінилась шерсть кота. Вона стала більш густіше та блискуча)
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Бакс (Шотландская вислоухая короткошерстная кошка)
Вінсент (Домашняя кошка (нет породы))
Корм сподобався, котик їсть з задоволенням, хоча 2 роки їв один і той самий корм іншої фірми, на цей перейшов відразу без проблем, з травленням проблем не викликає, склад хороший, котик енергійний, шерсть блискуча, буду брати і надалі його☺️
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тимоша (Русская голубая кошка)
Ася (Невская маскарадная)
Кот отказался есть этот корм, пришлось отдать знакомым с котами.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Аліса (Невская маскарадная)
Марюся (Домашняя кошка (нет породы))
Гарний корм, купуємо в лікувальних цілях за призначенням лікаря. Кішка їсть із задоволенням. Приблизно через місяць шерсть набула блиску, загальний стан покращився та вага почала повертатись в норму.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Дуже гарний корм,моїм котам підійшов.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Лєя (Домашняя кошка (нет породы))
Чудовий корм, кішка їсть із задоволенням, проблем з травленням немає. Один раз було таке, что після відкриття нової упаковки був розлад шлунку, але ветеринар пояснив, що це все індивідуальна реакція організма і то є норма❤️
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кітті (Домашняя кошка (нет породы))
у кішки були проблеми з травленям,тому було вирішено змінити корм. даний корм їсть їз задоволенням та наче і проблеми з травленям більше не спостерігаються
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Туся (Домашняя кошка (нет породы))
Муся (Домашняя кошка (нет породы))
Хороший корм. Кошка с удовольствием ест.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Еля (Европейская короткошерстная кошка)
чудовий основний корм. Не викликає проблем із травленням.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
Показать еще