Перейти к основному содержимому

Сухой корм Hill's (Хиллс) фасовкой от 9 до 15 кг для кошек

-10%
Hill's SP Feline Adult Sterilised Cat With Chicken
Hill's SP Feline Adult Sterilised Cat With Chicken
57
Код товара: 00157

Полнорационный сухой корм с курицей для стерилизованных кошек возрастом от 1 до 6 лет.

Ціна867 грн/кг
300 грамм
Ціна без знижки289,00
Акція-10%
Ціна260,10₴
Ціна575 грн/кг
1+0,5 кг
Ціна без знижки1 287,00
АкціяВыгода 33%
Ціна862,30₴
Акция: Выгода 33%!

При покупке упаковки 1 кг сухого корма для кошек Hill's SP Feline Adult Sterilised Cat With Chicken - еще 500 грамм такого же корма в подарок!

Ціна730 грн/кг
3 кг
Ціна2 189,00₴
Ціна541 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки6 006,00
Акція-10%
Ціна5 405,40₴
Ціна374 грн/кг
10+5 кг
Ціна без знижки8 367,00
АкціяВыгода 33%
Ціна5 605,90₴
Акция: Выгода 33%

При покупке упаковки 10 кг сухого корма для кошек Hill's SP Feline Adult Sterilised Cat With Chicken - еще 5 кг такого же корма в подарок!

-10%
Hill's SP Feline Adult Sterilised Cat With Duck
Hill's SP Feline Adult Sterilised Cat With Duck
10
Код товара: 15287

Полнорационный сухой корм с уткой для взрослых стерилизованных и кастрированных кошек возрастом от 1 до 6 лет.

Ціна963 грн/кг
300 грамм
Ціна289,00₴
Ціна783 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки1 305,00
Акція-10%
Ціна1 174,50₴
Ціна495 грн/кг
2+1 кг
Ціна без знижки2 217,00
АкціяВыгода 33%!
Ціна1 485,40₴
Акция: Выгода 33%!

При покупке упаковки 2 кг сухого корма для кошек Hill's SP Feline Adult Sterilised Cat With Duck - еще 1 кг корма в подарок!

Ціна608 грн/кг
10 кг
Ціна6 084,00₴
-10%
Hill's SP Feline Adult Chicken
Hill's SP Feline Adult Chicken
24
Код товара: 00143

Полнорационный сухой корм с курицей для взрослых кошек возрастом от 1 до 6 лет.

Ціна747 грн/кг
Ціна без знижки249,00
Акція-10%
Ціна224,10₴
Ціна644 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки1 074,00
Акція-10%
Ціна966,60₴
Ціна547 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 824,00
Акція-10%
Ціна1 641,60₴
Ціна311 грн/кг
10+5 кг
Ціна без знижки6 972,00
АкціяВыгода 33%
Ціна4 671,20₴
Акция: Выгода 33%!

При покупке упаковки 10 кг сухого корма для кошек Hill's SP Feline Adult Chicken - еще 5 кг такого же корма в подарок!

-10%
Hill's SP Feline Adult Sterilised Cat With Salmon
Hill's SP Feline Adult Sterilised Cat With Salmon
4
Код товара: 18371

Полнорационный сухой корм с лососем для стерилизованных и кастрированных кошек в возрасте от 1 до 6 лет.

Ціна867 грн/кг
300 грамм
Ціна без знижки289,00
Акція-10%
Ціна260,10₴
Ціна769 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки1 281,00
Акція-10%
Ціна1 152,90₴
Ціна657 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки2 189,00
Акція-10%
Ціна1 970,10₴
Ціна597 грн/кг
10 кг
Ціна5 971,00₴
-10%
Hill's SP Feline Mature Аdult 7+ Chicken
Hill's SP Feline Mature Аdult 7+ Chicken
10
Код товара: 00153

Полнорационный сухой корм с курицей для пожилых кошек возрастом старше 7 лет.

Ціна692 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки1 153,00
Акція-10%
Ціна1 037,70₴
Ціна588 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 961,00
Акція-10%
Ціна1 764,90₴
Ціна482 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки5 350,00
Акція-10%
Ціна4 815,00₴
-10%
Hill's SP Feline Adult Lamb
Hill's SP Feline Adult Lamb
19
Код товара: 00144

Полнорационный сухой корм с мясом ягненка для взрослых кошек возрастом от 1 до 6 лет.

Ціна833 грн/кг
300 грамм
Ціна250,00₴
Ціна644 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки1 074,00
Акція-10%
Ціна966,60₴
Ціна547 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 824,00
Акція-10%
Ціна1 641,60₴
Ціна350 грн/кг
7+3 кг
Ціна без знижки5 003,00
АкціяВыгода 30%
Ціна3 502,00₴
Акция: Выгода 30%!

При покупке упаковки 7 кг сухого корма для кошек Hill's SP Feline Adult Lamb - еще 3 кг такого же корма в подарок!

Hill's SP Feline Adult Tuna
Hill's SP Feline Adult Tuna
18
Код товара: 00146

Полнорационный сухой корм с тунцом для взрослых кошек возрастом от 1 до 6 лет.

Ціна830 грн/кг
300 грамм
Ціна249,00₴
Ціна713 грн/кг
1,5 кг
Ціна1 069,00₴
Ціна605 грн/кг
3 кг
Ціна1 816,00₴
Ціна499 грн/кг
10 кг
Ціна4 985,00₴