Отзывы о товаре Home Food с кроликом и клюквой для стерилизованных кошек

Средняя оценка от пользователей
4,5
Чтобы написать свой комментарий
войдите в личный кабинет
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кіт їв цей корм два роки. Періодично корм змінювався, то розмір, то вигляд, але кіт всеодно їв. На чорну пʼятницю були хороші знижки, купила дві великі пачки на потім. Вчора відкрили пачку і кіт з неї не зʼїв і шматочка. Доїв старий корм з миски, а з нової пачки відмовився. Що тепер робити з 3-ма кг корму не ясно, викинуті гроші. Будем переводити на інший корм, щоб таких випадків більше не було.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Маргарито, дякуємо Вам за відгук. Буде прикро, що цього разу корм котику не смакує. Будемо Вам вдячні за додаткові фото, аби мали змогу детальніше розібратись у цьому питанні та передати запит до постачальника. Щойно отримаємо відповідь, одразу Вам повідомимо. Знаємо, що наш фахівець вже зв'язався з Вами для уточнення деталей.
Отзыв оставлен: 29 декабря 2025 17:18
Маргарита Строкаліс
Дякую, дійсно дуже швидко зв'язались. Через декілька днів кіт почав їсти цей корм заміксований з іншим. Можливо у кота були якість тимчасові зміни апетиту. Зараз все добре, буду далі слідкувати чи залишати цей корс в раціоні кота.
Отзыв оставлен: 14 января 2026 16:22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Маркіза (Домашняя кошка (нет породы))
Моті (Домашняя кошка (нет породы))
Денні (Домашняя кошка (нет породы))
їдять з задоволенням, гарний склад)
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Василіса (Домашняя кошка (нет породы))
Котикам дуже подобається
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Боня (Британская короткошерстная кошка)
Найулюбленіший корм нашого котика. Ідеальний розмір, чудовий смак (судячи з апетиту кота).
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мурка (Домашняя кошка (нет породы))
Котики дуже люблять цей корм ❤️
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Щиро дякую , за подаруночок окремо спасибі киці задоволені🫶🏻🫶🏻🫶🏻
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Шерлок (Канадский сфинкс)
Котику дуже сподобався
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Триша (Домашняя кошка (нет породы))
Сподобалось
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кицюн (Норвежская лесная кошка)
Боня (Шотландская вислоухая короткошерстная кошка)
Оцей смак поміж усіх найменше запам'ятався, загалом, коти їдять і добре. Більш детально корм описувала в інших смаках цієї лінійки, але якщо підсумувати, корм хороший, братиму далі, але, напевно, інші смаки.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Сара (Домашняя кошка (нет породы))
Кипишь (Домашняя кошка (нет породы))
Беляшик (Домашняя кошка (нет породы))
Корм нашей девочке очень нравится нареканий нет никаких ,единственное замечание прошлая пачка гранылы были большоватые что было не экономно для меня кошка ела и оставляла много крошек приходилось выкидывать но последний завоз в пачке гранулы стале меньше это меня порадовало теперь кошке ест всё до последней крошки это очень хорошо спасибо порадовали🤗
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Руді (Домашняя кошка (нет породы))
Шустік (Домашняя кошка (нет породы))
Котикам дуже сподобався
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кося (Домашняя кошка (нет породы))
Корм підбирала дієтолог і кішка вже кілька років на ньому, їсть із задоволенням, насичується. Ось тільки було кілька разів, коли корм специфічно пахнув і кішка їла його неохоче.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Юліє, дякуємо Вам за відгук.Тішимось, що такий корм смакує та підходить киці. Хотіли б лише зорієнтувати, що Ви завжди одразу можете зателефонувати чи написати нам у разі виникнення питань щодо отриманих товарів.
Отзыв оставлен: 3 июня 2025 10:50
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Шпинат (Домашняя кошка (нет породы))
надіслали дуже швидко 🚀, кіт цей корм обожнює, скільки інших не пробував, саме цей йому припав до душі а також нам навіть поклали у подарунок м'ячика, з яким малий сьогодні весь вечір гуляє) дякую вам велике, ви неймовірні 🥹❤️‍🔥
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Гєра (Домашняя кошка (нет породы))
Чудовий корм,не за всі гроші)
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тимофій (Шотландская прямоухая кошка)
Баффі (Шотландская вислоухая короткошерстная кошка)
Якщо вірити скопом - корм красний, але судячи з того, що коти ним не наїдаються зовсім - скоріш за все сертифікати виробник проплатив і склад заставляє бажати кращого. В лабораторію б його не спонсоровану виробником
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Альоно, дякуємо Вам за відгук. Дуже прикро, такий корм не сподобався. Виробник запевняє, що кожна із виготовлених партій такого раціону перед надходженням в продаж проходить випробування та має експертний висновок державної лабораторії Держпродспоживслужби України, який підтверджує заявлений вміст поживних речовин (білки, клітковина, зола), форму та колір гранул корму. За можливості, найкраще звернутись за додатковою консультацією до ветеринара, аби підібрати альтернативний варіант харчування муркотунів з урахуванням потреб організму.
Отзыв оставлен: 26 мая 2025 15:09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Глашка (Домашняя кошка (нет породы))
Пузик (Домашняя кошка (нет породы))
Марфа (Домашняя кошка (нет породы))
сподобовся
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кекс (Домашняя кошка (нет породы))
Мася (Сибирская кошка)
Томас (Домашняя кошка (нет породы))
Чарлі (Домашняя кошка (нет породы))
Хрумають із задоволенням. До цього корму один з моїх котів дуже чухався. Зараз перестав чухатись і всі стали дуже активні і грайливі
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Лакірія (Домашняя кошка (нет породы))
Дульсінея (Домашняя кошка (нет породы))
Амур (Домашняя кошка (нет породы))
Sunny (Домашняя кошка (нет породы))
Міланія (Домашняя кошка (нет породы))
Підкажіть будь ласка,яка в нього гранула?
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Наталіє, дякуємо за Ваше питання. За інформацією від постачальника, діаметр гранул такого корму становить близько 9 мм.
Отзыв оставлен: 30 апреля 2025 13:23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кася (Домашняя кошка (нет породы))
Чудовий корм. Котику дуже подобається. А мені подобається стан його здоровʼя.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мій улюблений магазин! Якісна продукція,привітний персонал. Все на найвищому рівні! Дякую за подаруночки,хвостики щасливі))
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
Показать еще