Отзывы о товаре Trixie Жевательные палочки Микс для собак

Средняя оценка от пользователей
4,3
Чтобы написать свой комментарий
войдите в личный кабинет
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Афіна (Самоедская лайка)
сабака породи самоєд, дуже подобаються такі паличкі, із задоволенням гризе.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Боня (Кавалер-кинг-чарльз-спаниель)
Рой (Русский охотничий спаниель)
Мои собаки эти вкусняшки обожают , так что рекомендую )
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Локи (Сибирский хаски)
Мабуть вони непогані, але моєму песику не подобаються
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мила (Мопс)
Мопс з великим задоволенням їсть їх)
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Дуже гарний сервіс! Палички прислали у подарунок із замовленням. Наш собака був дуже задоволений тепер замовимо їх на кожний день!
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Одрі (Метис (Нет породы))
товар якісний, як і все у Trixie. можна розділяти на декілько частин та пригощати в якості нагороди. палички серед улюблених ласощів у песика.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Локі (Французский бульдог)
Баді (Английский кокер-спаниель)
сподобались
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Бонни (Сенбернар)
Барни (Йоркширский терьер)
Палочки супер! Йорк обожает их.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Дякую за подарунок, собаці сподобалось, з'їв, потім ще добавки просив )) палички рекомендую
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Макс (Пекинес)
Дякую за подарунок,було приємно, але для пекінеса палички тверді, собака не зміг розкусити)
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Наталіє, дякуємо Вам за зворотний зв’язок. Дуже прикро, що палички не підійшли Максу. Ми вже зробили відмітку та не будемо додавати до Ваших наступних замовлень саме такі ласощі. За можливості, будемо передавати інші приємні сюрпризи.
Отзыв оставлен: 9 декабря 2022 12:28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Дякую за смаколики) Наша собака їх дуже любить
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Грін (Мальтийская болонка)
Жюлі (Пудель той)
Гарний смаколик, дякуємо за приємні подаруночки!!!
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
МІЯ (Французский бульдог)
їмо з задоволенням, під будь-який настрій і завжди
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Буся (Мальтипу)
Нормальні палички. Собачка з‘їла.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Також дуже дякуємо за ласощі бонусом. Песики були дуже задоволені 🙏🏻
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ника (Сибирский хаски)
Огромное спасибо, товар супер, магазин супер, я вас очень полюбила, спасибо что вы есть, собакен мой в восторге
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Лакі (Йоркширский терьер)
Гарний смаколик для улюбленця, еле підходить більше для молодых собак а моєму йорку (10 років) такі смаколики вже не по зубам😉
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
голді (Американский булли)
Хорошие
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Джоні (Сибирский хаски)
Собака не оцінила, на жаль (
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Соломіє, дякуємо за зворотний зв’язок. Прикро, що смаколики не сподобались улюбленцю. Ми обов’язково зробимо примітку та наступного разу постараємось порадувати Джоні іншим приємним сюрпризом.
Отзыв оставлен: 7 декабря 2022 12:49
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Гаврюша (Такса стандартная)
дякую за подарунок!!!
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
Показать еще