Отзывы о товаре Trixie Жевательные палочки Микс для собак

Средняя оценка от пользователей
4,3
Чтобы написать свой комментарий
войдите в личный кабинет
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Отримали палички в подарунок Дуже приємно,нашим улюбленцям дуже сподобалися .
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Гоша (Метис (Нет породы))
Пришли в подарок. У меня не особо-то грызун, препочитает натуральные вонючки, но тем не менее заинтересовался.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ці нп дуже зайшли, майже не гризе
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Рой (Немецкий курцхаар)
Альма (Метис (Нет породы))
Супер, з таким апетитом давно нічого не їв(крім м'яса)
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Адель (Померанский Шпиц)
Санса (Померанский Шпиц)
Нам поклали ці палички в подарунок до замовлення. Приємно отримувати такі знаки уваги від магазину. Але нажаль нашим цуценятам не підійшли, хоча давали маленькими шматочками, але вирвали все!! можливо ці ласощі підходять для старших чи більших собок, нашим шпіцам по 2 міс і не підійшло
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Дар'є, дякуємо Вам за відгук. Дуже прикро, що такі смаколики гавчику не підійшли. Як орієнтує постачальник, палички можна пропонувати гавчикам старше 4 місяців. Вже залишили примітку та надалі не будемо їх передавати. За можливості, порадуємо хвостиків чимось іншим.
Отзыв оставлен: 4 февраля 2025 16:03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Моя собака их не ест, вообще не воспринимает как товар и его постоянно кладут в подарки… наверное только так и можно сбыть этот бесполезный товар.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Жанно, дякуємо Вам за відгук. Дуже прикро, що такі палички песику не до вподоби. Вже залишили примітку та наступного разу не будемо передавати таких ласощів. За нагоди, порадуємо хвостика іншим приємним гостинцем.
Отзыв оставлен: 4 февраля 2025 14:31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Стіч (Французский бульдог)
Палички не дуже, почалась алергія
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тай (Французский бульдог)
Супер
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Фіона (Метис (Нет породы))
Олаф (Метис (Нет породы))
Дуже дякую за подарунок. У цуценяти якраз ріжуться зубки, одну за одною згризає
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Буч (Аляскинский маламут)
👍🏻спасибо
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Боря (Пекинес)
Соня (Японский хин)
Отримали в подарунок! Дякуємо!
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Фантик (Мопс)
Песику дуже сподобались
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Моніка (Чихуахуа гладкошерстный)
Сподобались улюбленцю
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Завжди 👍
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пипа (Мопс)
Пёсель не ест, даже не нюхает
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Крістал (Американский питбультерьер)
Собака в захваті
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
На жаль, для моєї собачки з проблемами трпвлення вони не підходять. Вона їх любить, але після них блює, навіть від половини палички.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Боні (Йоркширский терьер)
Вітаю.Я у вас постійно замовляю корм для цуценят маленьких порід, мені приємно,що в посилку ще кладуть ласощі,але якось дивно,що ласощі для дорослих собак! Добре,що хоч не встигла їх дати цуценяті(
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Ольго, дякуємо Вам за відгук. Дуже прикро, що такі ласощі не підійшли. Як орієнтує постачальник, палички можна пропонувати гавчикам старше 4 місяців. Вже залишили примітку та надалі не будемо їх передавати. За нагоди, порадуємо малюка іншим приємним гостинцем.
Отзыв оставлен: 29 января 2025 12:31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Джек (Метис (Нет породы))
Їсть з апетитом
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Джулія (Метис (Нет породы))
Дуже смачні!Собаці подобається!
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
Показать еще