Отзывы о товаре Trixie Жевательные палочки Микс для собак

Средняя оценка от пользователей
4,3
Чтобы написать свой комментарий
войдите в личный кабинет
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Майк (Лабрадор ретривер)
Затверді і не смачні , собака не їсть
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Классные палочки, той пуделю зашли)). Были в подарок, спасибо магазину 🙏🏻
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Жакетта (Тибетский мастиф)
Нам не подходит. Собака большая - палочки маленькие
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кейсі (Чихуахуа гладкошерстный)
Дякуємо з чіхом за такий подаруночок у кожному замовленні, це дуже приємно! Будемо повертатись до вас знову і знову🤍🐶
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miki (Французский бульдог)
Все супер
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мейсон (Пекинес)
Собака ласує із задоволенням
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кекс (Той-терьер)
Дякую за смаколики,наш песик дуже полюбив їх
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Джесіка (Метис (Нет породы))
Щось немае iнтересу, мабудь дуже твердi.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нік (Йоркширский терьер)
❤️не дуже сподобались
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Джекі (Далматин)
Дуже дякую за смаколик для пухнастого🔥
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Супер палочки. 👍
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tedi (Ши-тцу)
Наш песик їх вподобав
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Camanta (Йоркширский терьер)
Не ест , наверно не ее вкус
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ральф (Прямошерстный ретривер)
Отримали ці палички як продарунок до замовлення, проте мою собаку не зацікавили ці ласощі , тому важко оцінити
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Кириле, дякуємо Вам за відгук. Прикро, що такі палички улюбленцю не припали до смаку. Вже залишили примітку та наступного разу не будемо їх передавати. За нагоди, порадуємо хвостика іншим приємним гостинцем.
Отзыв оставлен: 9 сентября 2024 14:05
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Фібі (Кавалер-кинг-чарльз-спаниель)
Отримали як комплімент до замовлення. Але собака залишилась байдужою до них.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Сніжано, дякуємо Вам за відгук. Прикро, що ласощі Фібі не зацікавили. Вже залишили примітку та надалі не будемо їх передавати. За нагоди, порадуємо улюбленицю іншим приємним гостинцем.
Отзыв оставлен: 9 сентября 2024 13:02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Степан (Лабрадор ретривер)
Дякуємо, що завжди кладете подаруночки до замовлення. Нашому песику дуже сподобалося
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Барні (Пинчер)
Нажаль моєму песику не підійшла така смакота.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Окси (Йоркширский терьер)
Супер. Собака очень довольна.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Рік (Восточно-европейская овчарка)
Собака задоволена ❤️ Дякую.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Поліна (Той-терьер)
👍👍👍👍👍
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
Показать еще