Средняя оценка от пользователей
4,3
Чтобы написать свой комментарий
войдите в личный кабинет
Вікторія Самошкіна
Джусі (Метис (Нет породы))
Наначі (Сиба-ину)
Вдячна за подарунок, але пес їх не їсть)
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 23 мая 2025 18:29
pethouse.ua
Официальный ответ
Вікторіє, дякуємо Вам за відгук. Прикро, що палички не смакують улюбленцю. Вже залишили примітку та надалі не будемо їх передавати. За можливості, порадуємо гавчика іншим приємним гостинцем.
Отзыв оставлен: 26 мая 2025 09:45
Людмила Селиванава
Бонита (Йоркширский терьер)
Палочки оказались жестковатыми
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 18 мая 2025 09:11
Елена Карташова
Нравится собакам ели с удовольствием
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 16 мая 2025 22:36
Петро Чернєв
Соня (Такса карликовая)
Собака в захваті від палочок, дуже іх полюбляє.
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 16 мая 2025 09:41
Инна Скибина
Норман (Американский стаффордширский терьер)
Любит говяжьи уши
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 16 мая 2025 03:07
Вікторія Береза
дякую за подаруночки, пес задоволений, а як інакше)
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 15 мая 2025 16:10
Алевтина Литвинцева
Тіна (Метис (Нет породы))
Собаці сподобалось. Зазвичай таке не їсть
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 14 мая 2025 12:09
Світлана Максимова
Соня (Метис (Нет породы))
Соні дуже подобаються
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 13 мая 2025 17:35
Марина Бардаш
Стеффі (Пудель той)
Вже вдруге отримую ці палички до своїх замовлень. Але маю цуценя 3 місяці, а ці палички для дорослих собак. Та й взагалі я боюсь давати смаколики такого типу та складу. Купую тут інші для цуценят і дуже задоволена.
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 13 мая 2025 11:02
pethouse.ua
Официальный ответ
Марино, дякуємо Вам за відгук. Дуже прикро, що такі ласощі не підійшли. Як орієнтує постачальник, палички можна пропонувати гавчикам старше 4 місяців. Вже залишили примітку та надалі не будемо їх передавати. За нагоди, порадуємо малюка іншим приємним гостинцем.
Отзыв оставлен: 13 мая 2025 13:19
Катерина Смольнікова
Арчі (Померанский Шпиц)
Жахливі палички . Не рекомендую давати цю хімію своїм улюбленцям
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 12 мая 2025 14:14
pethouse.ua
Официальный ответ
Катерино, дякуємо Вам за відгук. Дуже прикро, що такі палички не підійшли. Вже залишили примітку та надалі не будемо їх передавати. За нагоди, потішимо хвостика іншим приємним гостинцем.
Отзыв оставлен: 12 мая 2025 15:09
Марина Бардаш
Стеффі (Пудель той)
Мені теж вже вдруге кладуть ці палички в подарунок до замовлення,хоча в профілі відмічено,що в мене цуценя 3 місяці і їй таке ще не можна, та я й боюсь таке давати. Купую тут інші смаколики, а ці не знаю куди подіти. Викинути шкода, а вуличних собак в нас не має
Отзыв оставлен: 13 мая 2025 11:00
Александра Новогурська
Мия (Мальтипу)
Очень понравились собачке !!!! Спасибо
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 12 мая 2025 10:13
Катя Величко
Санта-Эмилия (Чихуахуа гладкошерстный)
Джесика (Такса стандартная)
Габби (Той-терьер)
Вишня (Той-терьер)
Лучезар (Чихуахуа длинношерстный)
Тедді (Чихуахуа длинношерстный)
Кожен раз з нашим замовленням у подарунок ❤️ приходили ці смаколики, то наші собаки вже знають. І як приходить посилка сидять біля коробки і чекають 😄 дуже вдячні
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 12 мая 2025 07:30
ОЛЕКСІЙ ЄГОРОВ
Отличные.
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 11 мая 2025 08:41
Евгенія Пімачова
Джесси (Французский бульдог)
Джессі сподобались
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 8 мая 2025 21:00
Алена Коньшина
Грей (Доберман)
Лола (Джек-Рассел-терьер)
Мої собаки їдять з задоволенням
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 7 мая 2025 21:52
Христина Чумарова
Айва (Такса карликовая)
Смачні
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 6 мая 2025 21:07
Анастасія Москаленко
Флора (Пудель карликовый)
Вони трошки якісь ніби з паперу, не кладіть їх будь ласка, собаці не дуже
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 6 мая 2025 11:48
pethouse.ua
Официальный ответ
Анастасіє, вдячні Вам за відгук. Вже залишили примітку, аби не передавати саме такі смаколики. За можливості, обов'язково порадуємо песика чимось іншим.
Отзыв оставлен: 7 мая 2025 18:37
Катерина Андрущенко
Джесси (Немецкая овчарка)
Дякую. Дуже сподобалося.
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 6 мая 2025 07:23
Тамила Мигаль
Шані (Померанский Шпиц)
Рижунчик (Померанский Шпиц)
Мої пухнастики зацінили ці смаколики 👌
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 5 мая 2025 22:21
Людмила Харапникевич
Розі (Английский кокер-спаниель)
Макс (Йоркширский терьер)
Дякуємо за подарунок, собака з задоволенням їла палички
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 5 мая 2025 11:51
Показать еще