Отзывы о товаре Trixie Жевательные палочки Микс для собак

Средняя оценка от пользователей
4,3
Чтобы написать свой комментарий
войдите в личный кабинет
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Рыжик (Метис (Нет породы))
Спасибо за внимание и гостинец, но палочки Микс не по душе моему Рыжику. Даже не притронулся) Удивлена , но факт.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Ларисо, дякуємо за зворотний зв'язок. Прикро, що Рижику ласощі не сподобались. Ми вже зробили примітку та не будемо передавати такі палички наступного замовлення. За можливості, додамо інший приємний подарунок.
Отзыв оставлен: 6 февраля 2023 19:30
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Лаки (Йоркширский терьер)
Собака це взагалі не їсть
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Поля (Ши-тцу)
Супер
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Філ (Лабрадор ретривер)
Наш лабрадор труситися за цими паличками! Готовий на все заради улюбленої ласощі!
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Григорій (Метис (Нет породы))
Шурик (Метис (Нет породы))
Лисичка (Метис (Нет породы))
Жозя (Метис (Нет породы))
Жужа (Метис (Нет породы))
Азік (Метис (Нет породы))
Палочки не ахті, не їли.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Габбі (Метис (Нет породы))
афігенні, собаці дуже сподобались
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Лінда (Английский кокер-спаниель)
Як завжди супер.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Боня (Американский кокер-спаниель)
Може палички і ок,але моя не їсть. Але классно,шо їх дають. Ніколи не хожу з пустими руками))
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Катерино, дякуємо за зворотний зв'язок. Прикро, що ласощі улюбленцю не сподобались. Ми вже залишили примітку та не будемо передавати саме такі смаколики наступного разу. За можливості, обов'язково додамо інший приємний подарунок.
Отзыв оставлен: 2 февраля 2023 17:50
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Айма (Йоркширский терьер)
Улюбленцю дуже сподобалось.Дякую
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Джон (Лабрадор ретривер)
Дуже дякуємо за подаруночки
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Гай (Американский питбультерьер)
Смачно, буду сподобалось малюкам
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мадара (Доберман)
в мене доберман, і любить погризти, але чомусь ці ласощі не їсть (
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Джек (Джек-Рассел-терьер)
Наш улюблений пес Джек Рассел чомусь їх перестав їсти ще рік тому, друзям собаки подобається, а наш носом крутить)))
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Айлан (Сибирский хаски)
Собака лопает с удовольствием))
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
барбара (Бернский зенненхунд)
Чудово
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тобі (Русский охотничий спаниель)
Дуже смачні, хрусткі палички з натуральним складом.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мишель (Французский бульдог)
Французький бульдог куштує із задоволенням, вистачає на кілька хвилин)) дякуємо за подарунок до замовлення
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Берта (Восточно-европейская овчарка)
Скільки б не було, все мало.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
бублик (Йоркширский терьер)
арчи (Йоркширский терьер)
Не нравится собаке ,рыгает !
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тоні (Померанский Шпиц)
Мій собака їх тільки розгризає на шматки, але не їсть
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
Показать еще