Отзывы о товаре Trixie Жевательные палочки Микс для собак

Средняя оценка от пользователей
4,3
Чтобы написать свой комментарий
войдите в личный кабинет
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Немаю псів, відав бродячим, між собою гризлися, знадчить протеїнові палочки чудові.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Андрію, дякуємо за зворотний зв'язок. Ми вже зробили відмітку та у наступних замовленнях передаватимемо подарунки лише для котиків.
Отзыв оставлен: 13 января 2023 15:18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Аліса (Метис (Нет породы))
Джек (Метис (Нет породы))
Дякую за подарунок😊 Аліске дуже сподобалося)
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Шані (Цвергшнауцер)
Це був подарунок до першої покупки. Я їх ніколи не купувала і, на жаль, не були вказані смаки та склад. Моя собака іноді важко переносить нову їжу/смаколики. Вирішила ризикнути та дати ті, що мають нейтральний запах, але все одно нам було погано :( Претензій до магазину не маю, просто так сталося)) всі живі-здорові та щасливі) За факт подарунку та турботу дуже дякую, але краще запитувати, якщо плануєте класти якісь речі. Ми були б раді якомусь дешевому м‘ячику, ніж ласощам, бо це безпечніше)
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Альоно, дякуємо за зворотний зв'язок. Дуже прикро, що улюбленцю смаколики не підійшли. Ми вже зробили відмітку та не будемо передавати саме такі ласощі наступного разу. За можливості обов'язково порадуємо Шані іншим сюрпризом.
Отзыв оставлен: 13 января 2023 15:14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Оскар (Американский стаффордширский терьер)
Малышу очень понравились)
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Товар мабуть непоганий, проте у нас котики, тож віддали власниці маленьких собачок. Їм сподобалося.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Ірино, дякуємо Вам за зворотний зв’язок. Ми вже зробили відмітку та у наступних замовленнях передаватимемо подарунки лише для котиків.
Отзыв оставлен: 13 января 2023 15:10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Меган (Метис (Нет породы))
Марс (Метис (Нет породы))
Єдині палички,які їсть наш дуже розпещений пёс:)
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Арчі (Метис (Нет породы))
песику сподобалось, дякую за подарунок)
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Дякую!
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Соня (Метис (Нет породы))
Собаке понравилось, хрустит с удовольствием)
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Лєо (Вельш-корги пемброк)
Дуже хороші смаколики, але треба давати в міру. Наш пес підсів на них з того моменту, як Pethouse подарував нам їх для ласування при доставці)
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Арчі (Английский кокер-спаниель)
Алергии на палочки не было, но щенок их просто глотает
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Найк (Французский бульдог)
не знаю по какой причине французский бульдог с ума сходит от них ради них он сделает любой трюк )))
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тайсон (Американский кокер-спаниель)
👍👍👍
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Лілу (Французский бульдог)
Дякую за приємний подаруночок Лілу зацінила, пару хвилин і палочки вже не було.)
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Меліса (Французский бульдог)
Ой, з цими палочками у нас епопея завжди. В мене собака їсть ВСЕ, що не дай. До 3-4міс взагалі не давала подобного роду ласощі. Якось вирішила спробувати, місяців 5 нам було. Дала і стою спостерігаю, цуценяті вистачило 10секунд проковтнути її повністю, я не встигла навіть наклонитися, щоб відібрати... інтернет, гугл, дзвінок лікарю.. дали трохи часу і слава богу вийшло все природнім способом без пошкоджень. За багато заказів з петхаусу вже накопичилось їх вдома)) потроху даю з 8місяців, але тепер суворо тримаючи в руці, по сантиметру висовуючи з ладоні. Тому як мінімум цуценятам не раджу.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Боня (Французский бульдог)
Тейя (Метис (Нет породы))
Реггі (Американский булли)
Нам палочки не підійшли, собаку від них нудить. Але француз в нас алергік, має деякі проблеми зі шлунком, може тому така реакція
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Оксано, дякуємо за зворотний зв'язок. Прикро, що ласощі не підійшли Боні. Ми вже зробили примітку та не будемо додавати саме такі смаколики наступного разу. За можливості, обов'язково передамо інші приємні сюрпризи.
Отзыв оставлен: 11 января 2023 16:38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Лінда (Американская акита)
Шеллі (Американская акита)
Дякую за подарунок, тому що ці жувальні палички ми отримуємо з замовленням у вигляді подарунку, але краще не треба, наша Американська Акіта їх не їсть
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Наталіє, дякуємо за зворотний зв'язок. Прикро, що ласощі не підійшли Лінді. Ми вже зробили примітку та не будемо додавати саме такі смаколики у наступних замовленнях. За можливості, обов'язково передамо інші приємні сюрпризи.
Отзыв оставлен: 11 января 2023 16:33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marseille (Басенджи)
Дуже сподобались Марселю. На подив ніякої негативної реакції на цей смаколик не було, не дивлячись на його дендітність шлунку.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мія (Лабрадор ретривер)
Отримуємо їх в подарунок, лабрадор дуже задоволений ними) дякую!
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Юми (Мальтийская болонка)
Тверді, думаю більше підходять для крупних порід собак з потужною щелепою, щоб розкусити та дійсно посмакувати. Для малих порід, на мій погляд не підходять, бо вони зі своїми невеликими зубками просто не можуть розкусити. Моя робить спробу, але тяжкува-то йде, тому купуємо більш м'які варіанти.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
Показать еще