Средняя оценка от пользователей
4,0
Чтобы написать свой комментарий
войдите в личный кабинет
Вікторія Третьяк
У мене шотландець. Замовляла телятину, індичку та лосось. Телятина не зайшла. Спочатку виїдає лосось та індичку а вже потім телятину. І то неохоче. Можливо це тільки моєму? Не знаю
Отзыв оставлен: 1 июня 2026 16:51
Соломія Діяк
За останній час для чомусь вибагливого метиса середньої породи це найоптимальніший вибір.
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 23 апреля 2026 22:25
Татьяна Потомская
Риз (Кане Корсо)
Буш (Бордоский дог)
Корм чудовий. У мене бордоський дог - страшенний алергік. Ми довго підбирали йому корм, від якого не буде алергії. Тестували від найдорожчих до...
І в результаті нам підійшов корм від "Практик". Вже кілька років замовляємо і дуже задоволені і я і песель ))
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 8 февраля 2026 14:58
- 1