Перейти к основному содержимому

Сухой корм Savory (Сейвори) для взрослых собак

-10%
Savory Adult Small Breed Fresh Turkey & Lamb
Savory Adult Small Breed Fresh Turkey & Lamb
44
Код товара: 12831

Сбалансированный низкозерновой сухой корм на основе свежего мяса индейки и ягненка для взрослых собак малых пород весом до 10 кг.

Ціна466 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки518,00
Акція-10%
Ціна466,20₴
Ціна418 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 393,00
Акція-10%
Ціна1 253,70₴
Ціна428 грн/кг
8 кг
Ціна3 427,00₴
-15%
Savory Adult All Breeds Sterilised Fresh Turkey
Savory Adult All Breeds Sterilised Fresh Turkey
25
Код товара: 15852

Сбалансированный низкозерновой сухой корм со свежим мясом индейки для профилактики набора лишнего веса у кастрированных и стерилизованных собак всех пород, а также для малоактивных и склонных к перееданию любимцев.

Ціна446 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки495,00
Акція-10%
Ціна445,50₴
Ціна367 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 297,00
Акція-15%
Ціна1 102,45₴
Ціна339 грн/кг
12 кг
Ціна4 066,00₴
-10%
Savory Adult Medium Breed Fresh Turkey & Lamb
Savory Adult Medium Breed Fresh Turkey & Lamb
46
Код товара: 12832

Сбалансированный низкозерновой сухой корм на основе свежего мяса индейки и ягненка для взрослых собак средних пород весом от 10 до 25 кг.

Ціна497 грн/кг
1 кг
Ціна497,00₴
Ціна408 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 360,00
Акція-10%
Ціна1 224,00₴
Ціна358 грн/кг
12 кг
Ціна4 291,00₴
-15%
Savory Adult Small Breed Fresh Lamb
Savory Adult Small Breed Fresh Lamb
18
Код товара: 12834

Сбалансированный низкозерновой сухой корм со свежим мясом ягненка для взрослых собак малых пород весом до 10 кг.

Ціна496 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки583,00
Акція-15%
Ціна495,55₴
Ціна471 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 571,00
Акція-10%
Ціна1 413,90₴
Ціна387 грн/кг
8 кг
Ціна без знижки3 640,00
Акція-15%
Ціна3 094,00₴
-15%
Savory Adult All Breeds Fresh Duck & Rabbit
Savory Adult All Breeds Fresh Duck & Rabbit
16
Код товара: 12835

Сбалансированный низкозерновой сухой корм на основе свежего мяса утки и кролика для взрослых собак всех пород.

Ціна547 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки608,00
Акція-10%
Ціна547,20₴
Ціна442 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 560,00
Акція-15%
Ціна1 326,00₴
Ціна415 грн/кг
12 кг
Ціна4 977,00₴
-10%
Savory Adult Large Breed Fresh Turkey & Lamb
Savory Adult Large Breed Fresh Turkey & Lamb
11
Код товара: 12833

Сбалансированный низкозерновой сухой корм на основе свежего мяса индейки и ягненка для взрослых собак крупных пород весом более 25 кг.

Ціна416 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 385,00
Акція-10%
Ціна1 246,50₴
Ціна371 грн/кг
12 кг
Ціна4 453,00₴