Отзывы наших клиентов
Вы можете оставить отзыв о нашей работе в личном кабинете
Марина З
Декабрь 2024
![]() | Замовляю уже не вперше. Всі товари чудової якості, корм свіженький. Дуже задоволені магазином. Котик в захваті від подаруночків до кожного замовлення) |
Латашинська Світлана
Декабрь 2024
![]() | Щиро дякую, як завжди швидко та оперативно, окрема подяка за смаколики. Люссі задоволена! Замовляю вдруге і точно буду замовляти й на далі. |
Оксана Павленко
Декабрь 2024
![]() | Хочу подякувати вам ❤️ Замовляю вдруге і точно буду замовляти постійно Така турбота до улюбленців - кожного разу додавали до замовлення подарунки і подарунки відповідні. Купую корм для дорослої кішки - поклали ласощі з врахуванням віку ❤️ А ваш магнітик то просто Вау Щиро дякую вам і раджу вас друзям |
Катерина Коваленко
Декабрь 2024
![]() | Дуже задоволені цим сайтом! Замовляла не одноразово! Приємні ціни! І ще приємні подарунки це смаколики обо іграшки. У нас кіт, собака і білки дегу усі задоволені! Дякуємо за швидку доставку! Мене приємно вразила доставка безкоштовна! Рекомендую! |
Маргарита Петрова
Декабрь 2024
![]() | Гарний магазин, дуже швидко працюють і реагують на скарги. Коли виникли питання з доставкою, магазин швидко зв'язався та вирішив проблему. І тваринки, і господарі задоволені |
Анна Бардашевська
Декабрь 2024
![]() | Замовляю корм для собаки і кішки вже впродовж року тільки тут. Супер приємно що не треба бігати і шукати в інших магазинах, так як замовляєш і получаєш зразу на пошті, без сплати за доставку. Відправляють швидко, запаковано ок, приємний бонус для улюбленця це смаколики або маленькі іграшки. |
Яна Бондарчук
Декабрь 2024
![]() | Вітаю! вже 3 рази роблю замовлення, все чудово. Швидкість доставки, пунктуальність - все супер. Але хочу трошки написати про ваші подаруночки. Це дуже приємно, що кладете подарунки при кожному замовленні. Але, вже 3 рази приходить однакова іграшка. Моя кішка ними не граєтья, тому прошу, больше не кладіть подаруночки) Гарного дня! |
Наталія Ткаченко
Декабрь 2024
![]() | Добрий день.Замовляю у Вас третій раз.Все дуже свіженьке,тваринці все подобається.А іграшки це супер.Вчасно все приходить.Дякую велике за Вашу продукцію.Рекомендую!! |
Діана Сутиркіна
Декабрь 2024
![]() | Хочемо подякувати нашому улюбленому магазину Pethouse❤️ завжди швидка та оперативна доставка котячого щастя ? Також до замовлення додається смаколик? |
Олександр Новиков
Декабрь 2024
![]() | Добрий день! Була проблема: виявився зіпсований корм Optimeal. Корм замінили на новий. Дякую компанії за якісне і швидке реагування та вирішиння проблеми. Дякую менеджеру, яка зі мною спілкувалася. |









