Средняя оценка от пользователей
3,7
Чтобы написать свой комментарий
войдите в личный кабинет
Юлия
Тихон (Шотландская вислоухая короткошерстная кошка)
Річард (Экзотическая короткошерстная кошка)
Кіт просто обожнює цей корм з першого відкриття банки. Корм взагалі не жирний, і після нього гарно починає пити воду, для стерилізованих це прекрасно
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 17 июня 2026 21:46
Світлана Гаєвська
Кіт (Домашняя кошка (нет породы))
Кузьма (Домашняя кошка (нет породы))
Кітті (Домашняя кошка (нет породы))
Всі мої котики добре ласували цим кормом
Отзыв оставлен: 10 апреля 2026 14:28
Анна Нікіфорова
Інді (Британская золотая шиншилла)
Поки це найгірший корм з цієї лінійки. Щойно відкрила банку, зрозуміла, що мій кіт його не їстиме. Так і сталося. Фарш дуже темний, сухий і має дивну консистенцію
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 8 апреля 2026 12:53
Оксана Алимова
Анна, мої котики будь-які консерви їдять виключно в збитими в блендері щ гарячою водою, у вигляді супу-пюре
Може, і Ваш котичок погодиться?
Отзыв оставлен: 13 апреля 2026 19:59
- 1