Середня оцінка від користувачів
3,7
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
Юлия
Тихон (Шотландська висловуха короткошерста)
Річард (Екзотична короткошерста)
Кіт просто обожнює цей корм з першого відкриття банки. Корм взагалі не жирний, і після нього гарно починає пити воду, для стерилізованих це прекрасно
придбано в PethouseВідгук написаний: 17 червня 2026 21:46
Світлана Гаєвська
Кіт (Свійська / домашня)
Кузьма (Свійська / домашня)
Кітті (Свійська / домашня)
Всі мої котики добре ласували цим кормом
Відгук написаний: 10 квітня 2026 14:28
Анна Нікіфорова
Інді (Британська золота шиншила)
Поки це найгірший корм з цієї лінійки. Щойно відкрила банку, зрозуміла, що мій кіт його не їстиме. Так і сталося. Фарш дуже темний, сухий і має дивну консистенцію
придбано в PethouseВідгук написаний: 8 квітня 2026 12:53
Оксана Алимова
Анна, мої котики будь-які консерви їдять виключно в збитими в блендері щ гарячою водою, у вигляді супу-пюре
Може, і Ваш котичок погодиться?
Відгук написаний: 13 квітня 2026 19:59
- 1