Средняя оценка от пользователей
4,5
Чтобы написать свой комментарий
войдите в личный кабинет
Наталія Сіньковська
джесіка (Мальтипу)
Нашій сподобалось
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 23 июня 2026 22:31
Руслана Сирецька
Боні (Йоркширский терьер)
Замовляла багато разів , але цього разу, ось такий сюрприз. Відкриваю банку накладаю собаці в тарілку , а там шматок латексної рукавиці! У нас проблеми з шлунком , а якщо собака зʼїла б це і тепер не факт , що могла зʼїсти
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 25 мая 2026 22:47
pethouse.ua
Официальный ответ
Руслано, вдячні Вам за відгук. Дуже прикро, що до Вас потрапили такі консерви. Ми хотіли б розібратися у ситуації та передати запит до постачальника, проте наш фахівець, на жаль, не зміг зв'язатися з Вами. Будемо вдячні, якщо зможете зателефонувати чи написати нам у зручний час.
Отзыв оставлен: 27 мая 2026 11:02
Юрий Таберко
Гарний корм, замовляю постійно.
Отзыв оставлен: 16 апреля 2026 10:50
Віта Дроздович
флафі (Французский бульдог)
Все сподобалось
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 9 апреля 2026 21:35
Лариса Замша
Туман (Цвергшнауцер)
Склад гарний але пес не оцінив
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 5 апреля 2026 12:22
Катерина Шклярська
Брут (Немецкая овчарка)
Мой немец не хочет этот корм и сухой тоже. Испортилась вся линейка. Попробую перевести на Monge
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 12 марта 2026 23:06
Виктория Давыденко
Луна (Такса стандартная)
купую для такси, він один нам підійшов коли були проблеми по здоров'ю
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 6 марта 2026 12:44
Христина Бегей
Марлі (Лабрадор ретривер)
Нашому лабру дуже подобається! Гарне доповнення до сухого кому. Жодних проблем із травленням не викликає, алергії також нема)
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 26 января 2026 14:29
Аня Малюська Тищук
Маля (Йоркширский терьер)
Хороший корм, нашому міні Йорку Малі ( якій 12 років) дуже подобається
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 8 января 2026 16:46
Анна Охрименко
Отличный корм!
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 2 июля 2025 16:37
Ольга Цвігун
Ізюм (Пражский крысарик)
Непоганий паштет, але без зубів собаці дещо складно їсти. Можливо це наша, особиста, проблема, але є такий нюанс. Ізі було складно зачепити їжу. Коли корм шматочками все простіше, навіть без зубику 😂
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 16 июня 2025 22:00
Тетяна
М (Цвергпинчер)
К (Цвергпинчер)
Один із найулюблених кормів! Собаки їдять із задоволенням! Брала цей корм не одноразово, завжди все добе.
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 24 декабря 2024 11:58
Марія Лисенко
Ремі (Немецкая овчарка)
Моїй вівчарці дуже подобається)
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 19 декабря 2024 14:06
Грицаєнко Марія
Фортис (Йоркширский терьер)
Годуємо щодня) вранці сухий корм а ввечері вологий - собака в захваті 🥰🥰
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 13 ноября 2024 14:07
Олена Кулява
Лу (Пудель карликовый)
5 зірок, питань немає, їсть з задоволенням!
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 6 августа 2024 22:48
Ангеліна Подиман
Джина (Вельш-корги кардиган)
Пахне так, що аж самій хочеться з‘їсти, ну а поки намазую на килимок - собака під ногами стрибає, пишить і місця собі не знаходить)
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 3 августа 2024 00:17
Владимир Ч
Моєї собаки дуже смачно, проте ще добавку
Отзыв оставлен: 29 июля 2024 22:21
Марина Віличко
Пепсі (Йоркширский терьер)
Фанта (Йоркширский терьер)
Пепсі і Фанта задоволені , з насолодою їдять. Дякую вашій команді за посилочки зі смаколиками.
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 28 мая 2024 10:15
Анастасія Рибакова
Сіріус (Вельш-корги кардиган)
Доллі (Вельш-корги кардиган)
Мій коржик любить всі консерви лінійки Бріт, але алергія на курку. Так що берем тільки Монопротеін та радіємо.
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 24 мая 2024 21:51
Дарина Пожарська
Кені (Метис (Нет породы))
Подобається,собаці із чутливим травлення підійшов
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 8 февраля 2024 18:07
Показать еще