Середня оцінка від користувачів
4,5
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
Наталія Сіньковська
джесіка (Мальтіпу)
Нашій сподобалось
придбано в PethouseВідгук написаний: 23 червня 2026 22:31
Руслана Сирецька
Боні (Йоркшир-тер'єр)
Замовляла багато разів , але цього разу, ось такий сюрприз. Відкриваю банку накладаю собаці в тарілку , а там шматок латексної рукавиці! У нас проблеми з шлунком , а якщо собака зʼїла б це і тепер не факт , що могла зʼїсти
придбано в PethouseВідгук написаний: 25 травня 2026 22:47
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Руслано, вдячні Вам за відгук. Дуже прикро, що до Вас потрапили такі консерви. Ми хотіли б розібратися у ситуації та передати запит до постачальника, проте наш фахівець, на жаль, не зміг зв'язатися з Вами. Будемо вдячні, якщо зможете зателефонувати чи написати нам у зручний час.
Відгук написаний: 27 травня 2026 11:02
Юрий Таберко
Гарний корм, замовляю постійно.
Відгук написаний: 16 квітня 2026 10:50
Віта Дроздович
флафі (Французький бульдог)
Все сподобалось
придбано в PethouseВідгук написаний: 9 квітня 2026 21:35
Лариса Замша
Туман (Цвергшнауцер)
Склад гарний але пес не оцінив
придбано в PethouseВідгук написаний: 5 квітня 2026 12:22
Катерина Шклярська
Брут (Німецький вівчар)
Мой немец не хочет этот корм и сухой тоже. Испортилась вся линейка. Попробую перевести на Monge
придбано в PethouseВідгук написаний: 12 березня 2026 23:06
Виктория Давыденко
Луна (Даксхунд стандартний)
купую для такси, він один нам підійшов коли були проблеми по здоров'ю
придбано в PethouseВідгук написаний: 6 березня 2026 12:44
Христина Бегей
Марлі (Лабрадор-ретривер)
Нашому лабру дуже подобається! Гарне доповнення до сухого кому. Жодних проблем із травленням не викликає, алергії також нема)
придбано в PethouseВідгук написаний: 26 січня 2026 14:29
Аня Малюська Тищук
Маля (Йоркшир-тер'єр)
Хороший корм, нашому міні Йорку Малі ( якій 12 років) дуже подобається
придбано в PethouseВідгук написаний: 8 січня 2026 16:46
Анна Охрименко
Отличный корм!
придбано в PethouseВідгук написаний: 2 липня 2025 16:37
Ольга Цвігун
Ізюм (Празький крисарик)
Непоганий паштет, але без зубів собаці дещо складно їсти. Можливо це наша, особиста, проблема, але є такий нюанс. Ізі було складно зачепити їжу. Коли корм шматочками все простіше, навіть без зубику 😂
придбано в PethouseВідгук написаний: 16 червня 2025 22:00
Тетяна
М (Цвергпінчер)
К (Цвергпінчер)
Один із найулюблених кормів! Собаки їдять із задоволенням! Брала цей корм не одноразово, завжди все добе.
придбано в PethouseВідгук написаний: 24 грудня 2024 11:58
Марія Лисенко
Ремі (Німецький вівчар)
Моїй вівчарці дуже подобається)
придбано в PethouseВідгук написаний: 19 грудня 2024 14:06
Грицаєнко Марія
Фортис (Йоркшир-тер'єр)
Годуємо щодня) вранці сухий корм а ввечері вологий - собака в захваті 🥰🥰
придбано в PethouseВідгук написаний: 13 листопада 2024 14:07
Олена Кулява
Лу (Пудель мініатюрний)
5 зірок, питань немає, їсть з задоволенням!
придбано в PethouseВідгук написаний: 6 серпня 2024 22:48
Ангеліна Подиман
Джина (Вельш-корґі-кардіґен)
Пахне так, що аж самій хочеться з‘їсти, ну а поки намазую на килимок - собака під ногами стрибає, пишить і місця собі не знаходить)
придбано в PethouseВідгук написаний: 3 серпня 2024 00:17
Владимир Ч
Моєї собаки дуже смачно, проте ще добавку
Відгук написаний: 29 липня 2024 22:21
Марина Віличко
Пепсі (Йоркшир-тер'єр)
Фанта (Йоркшир-тер'єр)
Пепсі і Фанта задоволені , з насолодою їдять. Дякую вашій команді за посилочки зі смаколиками.
придбано в PethouseВідгук написаний: 28 травня 2024 10:15
Анастасія Рибакова
Сіріус (Вельш-корґі-кардіґен)
Доллі (Вельш-корґі-кардіґен)
Мій коржик любить всі консерви лінійки Бріт, але алергія на курку. Так що берем тільки Монопротеін та радіємо.
придбано в PethouseВідгук написаний: 24 травня 2024 21:51
Дарина Пожарська
Кені (Метис (немає породи))
Подобається,собаці із чутливим травлення підійшов
придбано в PethouseВідгук написаний: 8 лютого 2024 18:07
Показати ще