Средняя оценка от пользователей
4,3
Чтобы написать свой комментарий
войдите в личный кабинет
Ірина Калєдіна
Нікі (Померанский Шпиц)
Емі (Померанский Шпиц)
Дякую за приємний бонус.
Але прочитавши відгуки не буду давати ці палички .
Бо багато пишуть що собачкам погано.
В мене теж маленькі чутливі до іжі.
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 21 июля 2022 07:57
pethouse.ua
Официальный ответ
Ірино, дякуємо Вам за зворотний зв’язок. Ми вже зробили відмітку, щоб не передавати такі смаколики наступного разу. Намагатимемось порадувати малюків іншими смаколиками за можливості.
Отзыв оставлен: 25 июля 2022 00:56
Владислава
Киара (Вельш-корги пемброк)
Отримала у подарунок ці палочки. Собака з‘їла з задоволеням, але через 7 хвилин блювала після них. Дуже багато барвників, не найкраще рішення для їжі, собаці вони не потрібні.
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 19 июля 2022 14:49
pethouse.ua
Официальный ответ
Владиславо, дякуємо Вам за зворотний зв’язок. Дуже прикро, що палички не підійшли Вашій улюблениці. Під час виготовлення використовуються лише харчові барвники, тому вони є безпечними для вживання. Ми вже зробили відмітку та у наступних замовленнях не будемо передавати такі смаколики. За можливості обов’язково порадуємо маленьку чимось іншим.
Отзыв оставлен: 25 июля 2022 00:32
Надія Федоренко
Барсуня (Метис (Нет породы))
Джері (Метис (Нет породы))
Цього разу отримала у подарунок, бо вперше тут купую товари, раніше ми брали ці палички для собаки, у нас звичайна дворова собака. Їй все подобається, особливо те, що їх треба розгризати. Вона бере паличку в передні лапки, лягає і відгризає по шматочку )))
випорожнення, до речі, нормального, звичного кольору, можливо тому, що я використовую палички лише як ласощі, тобто 1 шт., зрідка 2 шт., в день.
Цього разу взяла Trixie Жувальні пастилки Мікс - їсть з задоволенням, але швидше, ніж палички ))) так, як у нас немає в дворі, що їй гризти, то такі палички з цією метою використовуємо.
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 19 июля 2022 14:19
Еліна Єршова
Шани (Лабрадор ретривер)
Доброго дня! Робила основне замовлення та у подарунок були палички. Дякую, дуже приємно. Спочатку зраділа таким смаколиками, моя пухнаста дівчинка спробувала маленький шматок, але через деякий час її знудило( Дуже прошу у наступний раз зовсім іх не класти або змінити на щось інше. Дякую)
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 11 июля 2022 21:00
pethouse.ua
Официальный ответ
Еліно, дякуємо Вам за зворотний зв’язок. Дуже прикро, що ласощі не підійшли манюні. Зробимо відмітку та будемо намагатися передавати інші смаколики для Вашої улюблениці.
Отзыв оставлен: 13 июля 2022 15:45
Світлана Шаповалова
Оскар (Пинчер)
Ляля (Джек-Рассел-терьер)
Приємно, що улюбленці отримують подарунки, але собака їсть без задоволення і після вмовлянь
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 11 июля 2022 00:23
Виктория
Тося (Цвергшнауцер)
класні
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 8 июля 2022 10:13
Вікторія Врублевська
Отримали в подарунок🛍мальтезе дуже подобається , гризе з задоволенням😍
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 7 июля 2022 18:29
Катя Качанова
Найкі (Английский кокер-спаниель)
Доброго дня! З якого віку можна давати?
Цуценяті 2 місяці.
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 4 июля 2022 11:52
pethouse.ua
Официальный ответ
Катерино, дякуємо за Ваше питання. Такі ласощі можна давати цуценятам з 4-х місяців.
Отзыв оставлен: 5 июля 2022 10:53
Алиса Чайковская
Йоко (Золотистый ретривер)
всегда идут в подарок к заказу, но собака их не ест( если бы можно было выбрать другие лакомства, было бы хорошо. Сервис как всегда на высоте ❤️
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 4 июля 2022 00:17
pethouse.ua
Официальный ответ
Алісо, дякуємо Вам за зворотний зв’язок. Дуже прикро, що улюбленцю не сподобались смаколики. За можливості будемо передавати у наступних замовленнях щось інше :)
Отзыв оставлен: 5 июля 2022 10:47
Владислава Чухно
Тікі(Йоркширський тер'єр)
Замовляли корм та у подарунок прийшли ці палички.На вигляд гарні та й цуценяті сподобалось.Але на жаль, після того у неї був різнокольоровий стул🥲.То мені напевно більше не треба їй їх давати?Якщо так,то можете не класти їх у мої замовлення.Дякую,сервіс як завжди на висоті!
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 3 июля 2022 11:05
pethouse.ua
Официальный ответ
Владиславо, дякуємо Вам за зворотний зв’язок. Оскільки ласощі мають у складі харчові барвники, вони дійсно можуть впливати на колір випорожнень. Також хотіли б звернути увагу, що собачкам маленьких порід найкраще давати невеличку кількість смаколиків на день.
Отзыв оставлен: 3 июля 2022 20:29
Наталія Прокопенко
Баді (Метис (Нет породы))
Юсі (Метис (Нет породы))
Несмачні, тверді, поганий склад, кладуть завжди в подарунок але я не даю собані, як на мене не якісний продукт або дуже бюджетний.
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 1 июля 2022 23:51
pethouse.ua
Официальный ответ
Наталіє, дякуємо Вам за зворотний зв’язок. Ласощі виготовлені із натуральної сириці та виключно харчових барвників. Ми вже зробили відмітку та за можливості будемо передавати інші смаколики у подарунок.
Отзыв оставлен: 3 июля 2022 00:29
Наталія Юрчик
Джессі (Джек-Рассел-терьер)
Положили в подарок к основному заказу ,за что огромнейшее спасибо. Джесси съела на одном дыхании. Для тех , кто все грызет идеально подойдет.
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 1 июля 2022 14:09
Ольга Ковзалюк
Партос (Пекинес)
Вы ставите это лакомство в подарок ) зп сто огромное спасибо, но не уверена хорошим признаком то что после неё у моего пса цветной стул не охотно ест ((
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 28 июня 2022 14:24
pethouse.ua
Официальный ответ
Ольго, дякуємо Вам за зворотній зв’язок. Смаколики мають у складі лише харчові барвники, проте якщо улюбленець почувається недобре, найкраще такі ласощі дійсно не давати. Обов’язково зазначимо це для наступних замовлень.
Отзыв оставлен: 28 июня 2022 15:50
Крістіна Іванова
Щенок ест с удовольствием 😋 спасибо большое за подарки что кладете каждый раз)
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 26 июня 2022 15:53
Анастасия Юрченко
Альта (Белая швейцарская овчарка)
Положили в подарок к основному заказу ,за что огромнейшее спасибо) собачке очень понравилось,прям как только учуяла голову потеряла ,жаль только съедает БШО 1 такую палочку за 5 секунд)))
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 20 июня 2022 14:42
Наталія Лісна
Роккі (Такса стандартная)
Собака не їсть. Подарунки у вигляді цих палочок віддаю дворовим собакам, але і вони не хочуть. Я вже раз просила не давати мені їх в подарунок. Дякую!
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 17 июня 2022 15:17
pethouse.ua
Официальный ответ
Наталіє, дякуємо Вам за зворотній зв’язок. Дуже прикро, що улюбленцю не сподобались палички. Обов’язково зробимо відмітку і надалі не будемо передавати сам ці подаруночки.
Отзыв оставлен: 17 июня 2022 23:44
Ірина Георгіївна
Арчи (Метис (Нет породы))
Для тих хто любить все гризти. Коли гриз всі палички підряд, то дуже любив ці смаколики, зараз вже мабуть наївся... Погризе, потім ще прийде погризе, не за раз як раніше.
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 16 июня 2022 14:06
Андрей Майсюра
Ая (Чихуахуа гладкошерстный)
Не їдять , навіть дворові.
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 13 июня 2022 08:51
Элина Бойцова
Фаня (Французский бульдог)
Спасибо большое за подарок. Моей Фанечке очень понравились эти палочки.
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 12 июня 2022 19:50
Андрей Зубарев
няша (Французский бульдог)
Бакс (Французский бульдог)
Соня (Мопс)
Заказывал корм , в коробке нашёл подарок в виде палочек и магнетик, мелочь а приятно . Мои собачки были довольны, спасибо ,будем и дальше заказывать .
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 9 июня 2022 18:45
Показать еще