Отзывы о товаре Trixie Жевательные палочки Микс для собак

Средняя оценка от пользователей
4,3
Чтобы написать свой комментарий
войдите в личный кабинет
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нікі (Померанский Шпиц)
Емі (Померанский Шпиц)
Дякую за приємний бонус. Але прочитавши відгуки не буду давати ці палички . Бо багато пишуть що собачкам погано. В мене теж маленькі чутливі до іжі.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Ірино, дякуємо Вам за зворотний зв’язок. Ми вже зробили відмітку, щоб не передавати такі смаколики наступного разу. Намагатимемось порадувати малюків іншими смаколиками за можливості.
Отзыв оставлен: 25 июля 2022 00:56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Киара (Вельш-корги пемброк)
Отримала у подарунок ці палочки. Собака з‘їла з задоволеням, але через 7 хвилин блювала після них. Дуже багато барвників, не найкраще рішення для їжі, собаці вони не потрібні.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Владиславо, дякуємо Вам за зворотний зв’язок. Дуже прикро, що палички не підійшли Вашій улюблениці. Під час виготовлення використовуються лише харчові барвники, тому вони є безпечними для вживання. Ми вже зробили відмітку та у наступних замовленнях не будемо передавати такі смаколики. За можливості обов’язково порадуємо маленьку чимось іншим.
Отзыв оставлен: 25 июля 2022 00:32
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Барсуня (Метис (Нет породы))
Джері (Метис (Нет породы))
Цього разу отримала у подарунок, бо вперше тут купую товари, раніше ми брали ці палички для собаки, у нас звичайна дворова собака. Їй все подобається, особливо те, що їх треба розгризати. Вона бере паличку в передні лапки, лягає і відгризає по шматочку ))) випорожнення, до речі, нормального, звичного кольору, можливо тому, що я використовую палички лише як ласощі, тобто 1 шт., зрідка 2 шт., в день. Цього разу взяла Trixie Жувальні пастилки Мікс - їсть з задоволенням, але швидше, ніж палички ))) так, як у нас немає в дворі, що їй гризти, то такі палички з цією метою використовуємо.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Шани (Лабрадор ретривер)
Доброго дня! Робила основне замовлення та у подарунок були палички. Дякую, дуже приємно. Спочатку зраділа таким смаколиками, моя пухнаста дівчинка спробувала маленький шматок, але через деякий час її знудило( Дуже прошу у наступний раз зовсім іх не класти або змінити на щось інше. Дякую)
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Еліно, дякуємо Вам за зворотний зв’язок. Дуже прикро, що ласощі не підійшли манюні. Зробимо відмітку та будемо намагатися передавати інші смаколики для Вашої улюблениці.
Отзыв оставлен: 13 июля 2022 15:45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Оскар (Пинчер)
Ляля (Джек-Рассел-терьер)
Приємно, що улюбленці отримують подарунки, але собака їсть без задоволення і після вмовлянь
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тося (Цвергшнауцер)
класні
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Отримали в подарунок🛍мальтезе дуже подобається , гризе з задоволенням😍
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Найкі (Английский кокер-спаниель)
Доброго дня! З якого віку можна давати? Цуценяті 2 місяці.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Катерино, дякуємо за Ваше питання. Такі ласощі можна давати цуценятам з 4-х місяців.
Отзыв оставлен: 5 июля 2022 10:53
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Йоко (Золотистый ретривер)
всегда идут в подарок к заказу, но собака их не ест( если бы можно было выбрать другие лакомства, было бы хорошо. Сервис как всегда на высоте ❤️
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Алісо, дякуємо Вам за зворотний зв’язок. Дуже прикро, що улюбленцю не сподобались смаколики. За можливості будемо передавати у наступних замовленнях щось інше :)
Отзыв оставлен: 5 июля 2022 10:47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тікі(Йоркширський тер'єр) Замовляли корм та у подарунок прийшли ці палички.На вигляд гарні та й цуценяті сподобалось.Але на жаль, після того у неї був різнокольоровий стул🥲.То мені напевно більше не треба їй їх давати?Якщо так,то можете не класти їх у мої замовлення.Дякую,сервіс як завжди на висоті!
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Владиславо, дякуємо Вам за зворотний зв’язок. Оскільки ласощі мають у складі харчові барвники, вони дійсно можуть впливати на колір випорожнень. Також хотіли б звернути увагу, що собачкам маленьких порід найкраще давати невеличку кількість смаколиків на день.
Отзыв оставлен: 3 июля 2022 20:29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Баді (Метис (Нет породы))
Юсі (Метис (Нет породы))
Несмачні, тверді, поганий склад, кладуть завжди в подарунок але я не даю собані, як на мене не якісний продукт або дуже бюджетний.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Наталіє, дякуємо Вам за зворотний зв’язок. Ласощі виготовлені із натуральної сириці та виключно харчових барвників. Ми вже зробили відмітку та за можливості будемо передавати інші смаколики у подарунок.
Отзыв оставлен: 3 июля 2022 00:29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Джессі (Джек-Рассел-терьер)
Положили в подарок к основному заказу ,за что огромнейшее спасибо. Джесси съела на одном дыхании. Для тех , кто все грызет идеально подойдет.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Партос (Пекинес)
Вы ставите это лакомство в подарок ) зп сто огромное спасибо, но не уверена хорошим признаком то что после неё у моего пса цветной стул не охотно ест ((
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Ольго, дякуємо Вам за зворотній зв’язок. Смаколики мають у складі лише харчові барвники, проте якщо улюбленець почувається недобре, найкраще такі ласощі дійсно не давати. Обов’язково зазначимо це для наступних замовлень.
Отзыв оставлен: 28 июня 2022 15:50
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Щенок ест с удовольствием 😋 спасибо большое за подарки что кладете каждый раз)
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Альта (Белая швейцарская овчарка)
Положили в подарок к основному заказу ,за что огромнейшее спасибо) собачке очень понравилось,прям как только учуяла голову потеряла ,жаль только съедает БШО 1 такую палочку за 5 секунд)))
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Роккі (Такса стандартная)
Собака не їсть. Подарунки у вигляді цих палочок віддаю дворовим собакам, але і вони не хочуть. Я вже раз просила не давати мені їх в подарунок. Дякую!
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Наталіє, дякуємо Вам за зворотній зв’язок. Дуже прикро, що улюбленцю не сподобались палички. Обов’язково зробимо відмітку і надалі не будемо передавати сам ці подаруночки.
Отзыв оставлен: 17 июня 2022 23:44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Арчи (Метис (Нет породы))
Для тих хто любить все гризти. Коли гриз всі палички підряд, то дуже любив ці смаколики, зараз вже мабуть наївся... Погризе, потім ще прийде погризе, не за раз як раніше.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ая (Чихуахуа гладкошерстный)
Не їдять , навіть дворові.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Фаня (Французский бульдог)
Спасибо большое за подарок. Моей Фанечке очень понравились эти палочки.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
няша (Французский бульдог)
Бакс (Французский бульдог)
Соня (Мопс)
Заказывал корм , в коробке нашёл подарок в виде палочек и магнетик, мелочь а приятно . Мои собачки были довольны, спасибо ,будем и дальше заказывать .
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
Показать еще