Средняя оценка от пользователей
4,3
Чтобы написать свой комментарий
войдите в личный кабинет
Алла Чоловська
Ляля (Лабрадор ретривер)
Періс (Джек-Рассел-терьер)
Їм дуже сподобалися.
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 3 апреля 2025 21:13
Света Гузь
Джери (Метис (Нет породы))
А это точно для собак, просто мой кот ( у меня и собака и кот) чуть пальцы мне не откусил, отобрал и облизывает
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 3 апреля 2025 17:31
Оксана Вербова
Герда (Американский стаффордширский терьер)
Дуже сподобались моїй улюблениці
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 3 апреля 2025 13:27
Оксана Вербова
Герда (Американский стаффордширский терьер)
Дуже сподобались моїй улюблениці
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 3 апреля 2025 13:27
Оксана Вербова
Герда (Американский стаффордширский терьер)
Дуже сподобались моїй улюблениці
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 3 апреля 2025 13:27
Ольга Стельмах
Не пам"ятаю!
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 2 апреля 2025 22:30
Яна Осауленко
Дякую, песику сподобались
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 1 апреля 2025 09:39
Еля Федченко
Санта (Померанский Шпиц)
Спасибо вам огромное)
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 31 марта 2025 18:17
Nataliia Velichko
Джина (Померанский Шпиц)
Арчи (Немецкая овчарка)
Мухтар (Метис (Нет породы))
моїй собачці дуже сподобалися ці палички.рекомендуємо
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 31 марта 2025 16:34
Анна Наливайко
Martin (Французский бульдог)
Дякую за подарунок до замовлення , дуже приємно )))
Але нашому французу таке не даємо через чутливість шлунку ;(
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 30 марта 2025 19:29
pethouse.ua
Официальный ответ
Анно, дякуємо Вам за відгук. Дуже прикро, що такі смаколики не підходять гавчику. Вже залишили примітку та наступного разу таких частувань не будемо передавати. За можливості, порадуємо песодитину чимось іншим.
Отзыв оставлен: 31 марта 2025 14:33
Ельвіра Науменко
Джокер (Той-терьер)
Дуже вам дякую за смаколики для собачки , але нашому Джоні їх не можна , лікар заборонив , а віддавати їх нема кому тому не кладіть більше а то шкода викидати )
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 30 марта 2025 18:03
pethouse.ua
Официальный ответ
Ельвіро, дякуємо Вам за відгук. Прикро, що ці палички не можна улюбленцю. Вже залишили примітку та надалі не будемо їх передавати. За нагоди, потішимо Джоні іншим приємним гостинцем.
Отзыв оставлен: 31 марта 2025 14:31
Жанна Андрущенко
Ненси (Померанский Шпиц)
Всё идеально, питомцу понравились лакомства, всем довольны, спасибо )))
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 30 марта 2025 16:26
Дарія Лазебна
Куро (Сибирский хаски)
Юма (Метис (Нет породы))
Наші собачки оцінили, їм сподобались палички.
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 29 марта 2025 14:51
Євгеній Глущенко
Нажаль собаки не гризуть їх) У мене ротвейлер. Не гриз коли був цуценям, ну а зараз йому її ніхто не дасть, бо він вже великий і може нею вдавитись.
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 29 марта 2025 11:54
Мілана Праслова
Бос (Сибирский хаски)
Босу сподобалось)
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 29 марта 2025 03:13
Сільвана Косогова
Кора (Джек-Рассел-терьер)
Baby (Метис (Нет породы))
На жаль, моя позиція щодо смаколиків виробника Trixie дуже категорична. Склад викликає багато сумнівів. Тому така оцінка(
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 28 марта 2025 15:50
Виктория Миргалиева
Смаколик дуже сподобався!
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 27 марта 2025 17:05
Лариса Петренко
доброго дня,нажаль жувальні палички не сподобались нашій Бусі
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 27 марта 2025 11:18
Руслана Погоріла
Луна (Американский питбультерьер)
Я зробила замовлення) ви надіслали моїй красуні ці смаколики в подарунок) її дуже сподобалось) дякую)
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 27 марта 2025 02:25
Альона Ковальчук
Байра (Английский кокер-спаниель)
Ненсі (Малинуа)
Доброго дня)
Часто отримуємо їх як подарунок для собачки, але у неї від них діарея😕
Тому дякую, але не кладіть нам їх в майбутньому)
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 26 марта 2025 15:09
pethouse.ua
Официальный ответ
Альоно, дякуємо Вам за відгук. Прикро, що в улюблениці виникла така реакція. Вже залишили примітку та надалі не будемо передавати подібних смаколиків. За можливості, потішимо Байру іншим приємним гостинцем.
Отзыв оставлен: 26 марта 2025 16:54
Показать еще