Середня оцінка від користувачів
4,3
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
Алла Чоловська
Ляля (Лабрадор-ретривер)
Періс (Джек-расел-тер'єр)
Їм дуже сподобалися.
придбано в PethouseВідгук написаний: 3 квітня 2025 21:13
Света Гузь
Джери (Метис (немає породи))
А это точно для собак, просто мой кот ( у меня и собака и кот) чуть пальцы мне не откусил, отобрал и облизывает
придбано в PethouseВідгук написаний: 3 квітня 2025 17:31
Оксана Вербова
Герда (Американський стафордшир-тер'єр)
Дуже сподобались моїй улюблениці
придбано в PethouseВідгук написаний: 3 квітня 2025 13:27
Оксана Вербова
Герда (Американський стафордшир-тер'єр)
Дуже сподобались моїй улюблениці
придбано в PethouseВідгук написаний: 3 квітня 2025 13:27
Оксана Вербова
Герда (Американський стафордшир-тер'єр)
Дуже сподобались моїй улюблениці
придбано в PethouseВідгук написаний: 3 квітня 2025 13:27
Ольга Стельмах
Не пам"ятаю!
придбано в PethouseВідгук написаний: 2 квітня 2025 22:30
Яна Осауленко
Дякую, песику сподобались
придбано в PethouseВідгук написаний: 1 квітня 2025 09:39
Еля Федченко
Санта (Померанський шпіц)
Спасибо вам огромное)
придбано в PethouseВідгук написаний: 31 березня 2025 18:17
Nataliia Velichko
Джина (Померанський шпіц)
Арчи (Німецький вівчар)
Мухтар (Метис (немає породи))
моїй собачці дуже сподобалися ці палички.рекомендуємо
придбано в PethouseВідгук написаний: 31 березня 2025 16:34
Анна Наливайко
Martin (Французький бульдог)
Дякую за подарунок до замовлення , дуже приємно )))
Але нашому французу таке не даємо через чутливість шлунку ;(
придбано в PethouseВідгук написаний: 30 березня 2025 19:29
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Анно, дякуємо Вам за відгук. Дуже прикро, що такі смаколики не підходять гавчику. Вже залишили примітку та наступного разу таких частувань не будемо передавати. За можливості, порадуємо песодитину чимось іншим.
Відгук написаний: 31 березня 2025 14:33
Ельвіра Науменко
Джокер (Той-тер'єр)
Дуже вам дякую за смаколики для собачки , але нашому Джоні їх не можна , лікар заборонив , а віддавати їх нема кому тому не кладіть більше а то шкода викидати )
придбано в PethouseВідгук написаний: 30 березня 2025 18:03
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Ельвіро, дякуємо Вам за відгук. Прикро, що ці палички не можна улюбленцю. Вже залишили примітку та надалі не будемо їх передавати. За нагоди, потішимо Джоні іншим приємним гостинцем.
Відгук написаний: 31 березня 2025 14:31
Жанна Андрущенко
Ненси (Померанський шпіц)
Всё идеально, питомцу понравились лакомства, всем довольны, спасибо )))
придбано в PethouseВідгук написаний: 30 березня 2025 16:26
Дарія Лазебна
Куро (Сибірський хаскі)
Юма (Метис (немає породи))
Наші собачки оцінили, їм сподобались палички.
придбано в PethouseВідгук написаний: 29 березня 2025 14:51
Євгеній Глущенко
Нажаль собаки не гризуть їх) У мене ротвейлер. Не гриз коли був цуценям, ну а зараз йому її ніхто не дасть, бо він вже великий і може нею вдавитись.
придбано в PethouseВідгук написаний: 29 березня 2025 11:54
Мілана Праслова
Бос (Сибірський хаскі)
Босу сподобалось)
придбано в PethouseВідгук написаний: 29 березня 2025 03:13
Сільвана Косогова
Кора (Джек-расел-тер'єр)
Baby (Метис (немає породи))
На жаль, моя позиція щодо смаколиків виробника Trixie дуже категорична. Склад викликає багато сумнівів. Тому така оцінка(
придбано в PethouseВідгук написаний: 28 березня 2025 15:50
Виктория Миргалиева
Смаколик дуже сподобався!
придбано в PethouseВідгук написаний: 27 березня 2025 17:05
Лариса Петренко
доброго дня,нажаль жувальні палички не сподобались нашій Бусі
придбано в PethouseВідгук написаний: 27 березня 2025 11:18
Руслана Погоріла
Луна (Американський пітбультер'єр)
Я зробила замовлення) ви надіслали моїй красуні ці смаколики в подарунок) її дуже сподобалось) дякую)
придбано в PethouseВідгук написаний: 27 березня 2025 02:25
Альона Ковальчук
Байра (Англійський кокер-спанієль)
Ненсі (Малінуа)
Доброго дня)
Часто отримуємо їх як подарунок для собачки, але у неї від них діарея😕
Тому дякую, але не кладіть нам їх в майбутньому)
придбано в PethouseВідгук написаний: 26 березня 2025 15:09
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Альоно, дякуємо Вам за відгук. Прикро, що в улюблениці виникла така реакція. Вже залишили примітку та надалі не будемо передавати подібних смаколиків. За можливості, потішимо Байру іншим приємним гостинцем.
Відгук написаний: 26 березня 2025 16:54
Показати ще