Відгуки про товар Trixie Жувальні палички Мікс для собак

Середня оцінка від користувачів
4,3
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ляля (Лабрадор-ретривер)
Періс (Джек-расел-тер'єр)
Їм дуже сподобалися.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Джери (Метис (немає породи))
А это точно для собак, просто мой кот ( у меня и собака и кот) чуть пальцы мне не откусил, отобрал и облизывает
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Герда (Американський стафордшир-тер'єр)
Дуже сподобались моїй улюблениці
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Герда (Американський стафордшир-тер'єр)
Дуже сподобались моїй улюблениці
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Герда (Американський стафордшир-тер'єр)
Дуже сподобались моїй улюблениці
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Не пам"ятаю!
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Дякую, песику сподобались
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Санта (Померанський шпіц)
Спасибо вам огромное)
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Джина (Померанський шпіц)
Арчи (Німецький вівчар)
Мухтар (Метис (немає породи))
моїй собачці дуже сподобалися ці палички.рекомендуємо
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Martin (Французький бульдог)
Дякую за подарунок до замовлення , дуже приємно ))) Але нашому французу таке не даємо через чутливість шлунку ;(
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Анно, дякуємо Вам за відгук. Дуже прикро, що такі смаколики не підходять гавчику. Вже залишили примітку та наступного разу таких частувань не будемо передавати. За можливості, порадуємо песодитину чимось іншим.
Відгук написаний: 31 березня 2025 14:33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Джокер (Той-тер'єр)
Дуже вам дякую за смаколики для собачки , але нашому Джоні їх не можна , лікар заборонив , а віддавати їх нема кому тому не кладіть більше а то шкода викидати )
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Ельвіро, дякуємо Вам за відгук. Прикро, що ці палички не можна улюбленцю. Вже залишили примітку та надалі не будемо їх передавати. За нагоди, потішимо Джоні іншим приємним гостинцем.
Відгук написаний: 31 березня 2025 14:31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ненси (Померанський шпіц)
Всё идеально, питомцу понравились лакомства, всем довольны, спасибо )))
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Куро (Сибірський хаскі)
Юма (Метис (немає породи))
Наші собачки оцінили, їм сподобались палички.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нажаль собаки не гризуть їх) У мене ротвейлер. Не гриз коли був цуценям, ну а зараз йому її ніхто не дасть, бо він вже великий і може нею вдавитись.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Бос (Сибірський хаскі)
Босу сподобалось)
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кора (Джек-расел-тер'єр)
Baby (Метис (немає породи))
На жаль, моя позиція щодо смаколиків виробника Trixie дуже категорична. Склад викликає багато сумнівів. Тому така оцінка(
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Смаколик дуже сподобався!
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
доброго дня,нажаль жувальні палички не сподобались нашій Бусі
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Луна (Американський пітбультер'єр)
Я зробила замовлення) ви надіслали моїй красуні ці смаколики в подарунок) її дуже сподобалось) дякую)
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Байра (Англійський кокер-спанієль)
Ненсі (Малінуа)
Доброго дня) Часто отримуємо їх як подарунок для собачки, але у неї від них діарея😕 Тому дякую, але не кладіть нам їх в майбутньому)
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Альоно, дякуємо Вам за відгук. Прикро, що в улюблениці виникла така реакція. Вже залишили примітку та надалі не будемо передавати подібних смаколиків. За можливості, потішимо Байру іншим приємним гостинцем.
Відгук написаний: 26 березня 2025 16:54
Показати ще