Отзывы о товаре Trixie Жевательные палочки Микс для собак

Средняя оценка от пользователей
4,3
Чтобы написать свой комментарий
войдите в личный кабинет
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мені іх присилали у подарунок. Давала собаці в якого немає проявів алергіі. Він з задоволенням ів. Ніяких негативних наслідків не помітила.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fendi (Чихуахуа длинношерстный)
Mishel (Чихуахуа гладкошерстный)
Shanti (Померанский Шпиц)
Anabel (Померанский Шпиц)
Sonya (Померанский Шпиц)
Xconic (Померанский Шпиц)
Дякую, моїм собаням дуже сподобались
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Boston (Мальтипу)
Нам кожного разу присилають ці падочки, дякую велике, але песик не любить їх їсти 🥲 можете будь ласка більше не класти їх))
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Олено, дякуємо Вам за зворотний зв'язок. Прикро, що ласощі не смакують песику. Ми вже залишили примітку та надалі не будемо їх передавати. За нагоди, порадуємо Бостона іншим приємним подарунком.
Отзыв оставлен: 30 октября 2023 16:01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Рей (Малинуа)
Біма (Метис (Нет породы))
Отримали палички у якості подарунка. Наша друга собаня Біма, якій 14 років, з великим задоволенням поласувала 😊
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Окремо дякую магазину за подарунок цих паличок до замовлення. Але на жаль, собаку знудило після них😦 тому будьте обережні щодо них(
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Анастасіє, дякуємо Вам за зворотний зв'язок. Дуже прикро, що смаколики песику не підійшли. Ми вже залишили примітку та надалі не будемо їх передавати. За нагоди, порадуємо улюбленця іншим приємним гостинцем.
Отзыв оставлен: 30 октября 2023 14:51
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кола (Акита-ину)
Чудовий смаколик
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тедді (Мальтипу)
Смаколики сподобались цуценяті
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Річард (Русский той-терьер)
Не їсть їх мій пес
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Бенджи (Ши-тцу)
Отримала в якості подарунку від магазину (за що корема подяка). Ну що сказати... Дала я тритину палички (бо раніше такі не давала ніколи) на пробу. Тепер пес за мною хвостиком ходить, в очі заглядає, наче тиждень не їв )))) Хоча зазвичай він навіть вкусняхами дуже перебирає. Мабуть буду замовляти ще такі палички )))
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кекс (Мопс)
Дякую за подарунок до дня народження нашого мокроносика😘
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Айза (Немецкая овчарка)
Моніка (Метис (Нет породы))
Міккі (Пекинес)
Мальта (Пекинес)
Палички наші собачки слопали 😆і не помітили , настільки , мабуть , було смачно 👍ДЯКУЄМО 🙏💛💙
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нора (Восточно-европейская овчарка)
Вкусняшка
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Джая (Мальтийская болонка)
Собака взагалі не їсть ні ці палички, ні інші з куркою/яловичиною від тріксі
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тимофій (Метис (Нет породы))
Лінда (Метис (Нет породы))
Тіму смаколик сподобався.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Атай (Русский охотничий спаниель)
Эриен (Русский охотничий спаниель)
Собакам нравятся, упелетают быстро.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Бетти (Померанский Шпиц)
Моя собака не ест!
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Марлі (Французский бульдог)
Дуже дякую за смаколики для цуценя, йому сподобалось 🥰🥰 буду ще замовляти обовʼязково ❤️
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Черрі / Cherry (Пудель той)
Жахливі палочки, собаку не цікавлять. Понюхала- смердять милом, спробувала на смак - смак мила🤯
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Світлано, дякуємо за Ваш відгук. Хотіли б лише звернути увагу, що такі палички виготовлені з натуральної пресованої сириці, тому вони дійсно можуть мати не зовсім приємний для нас запах. Вже залишили примітку, щоб не передавати саме такі смаколики надалі. За можливості, обов'язково порадуємо Черрі чимось іншим.
Отзыв оставлен: 19 октября 2023 14:48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Фріда (Ши-тцу)
Грета (Ши-тцу)
Мої собаки ці палички не їдять.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мята (Французский бульдог)
Собаку не зацікавили такі ласощі
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
Показать еще