Средняя оценка от пользователей
4,3
Чтобы написать свой комментарий
войдите в личный кабинет
Ліна Кобзар
Мені іх присилали у подарунок. Давала собаці в якого немає проявів алергіі. Він з задоволенням ів. Ніяких негативних наслідків не помітила.
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 30 октября 2023 23:55
Катерина Коляда
Fendi (Чихуахуа длинношерстный)
Mishel (Чихуахуа гладкошерстный)
Shanti (Померанский Шпиц)
Anabel (Померанский Шпиц)
Sonya (Померанский Шпиц)
Xconic (Померанский Шпиц)
Дякую, моїм собаням дуже сподобались
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 30 октября 2023 20:33
Олена Підгузова
Boston (Мальтипу)
Нам кожного разу присилають ці падочки, дякую велике, але песик не любить їх їсти 🥲 можете будь ласка більше не класти їх))
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 30 октября 2023 13:53
pethouse.ua
Официальный ответ
Олено, дякуємо Вам за зворотний зв'язок. Прикро, що ласощі не смакують песику. Ми вже залишили примітку та надалі не будемо їх передавати. За нагоди, порадуємо Бостона іншим приємним подарунком.
Отзыв оставлен: 30 октября 2023 16:01
Аніта Слободянюк
Рей (Малинуа)
Біма (Метис (Нет породы))
Отримали палички у якості подарунка. Наша друга собаня Біма, якій 14 років, з великим задоволенням поласувала 😊
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 30 октября 2023 01:37
Анастасія Машевська
Окремо дякую магазину за подарунок цих паличок до замовлення.
Але на жаль, собаку знудило після них😦 тому будьте обережні щодо них(
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 28 октября 2023 11:33
pethouse.ua
Официальный ответ
Анастасіє, дякуємо Вам за зворотний зв'язок. Дуже прикро, що смаколики песику не підійшли. Ми вже залишили примітку та надалі не будемо їх передавати. За нагоди, порадуємо улюбленця іншим приємним гостинцем.
Отзыв оставлен: 30 октября 2023 14:51
Дмитро Горшенін
Кола (Акита-ину)
Чудовий смаколик
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 27 октября 2023 14:39
Алла Казимировская
Тедді (Мальтипу)
Смаколики сподобались цуценяті
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 27 октября 2023 09:23
Євгенія Чеховська
Річард (Русский той-терьер)
Не їсть їх мій пес
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 27 октября 2023 01:36
ІРИНА БАЛАНДІНА
Бенджи (Ши-тцу)
Отримала в якості подарунку від магазину (за що корема подяка). Ну що сказати... Дала я тритину палички (бо раніше такі не давала ніколи) на пробу. Тепер пес за мною хвостиком ходить, в очі заглядає, наче тиждень не їв )))) Хоча зазвичай він навіть вкусняхами дуже перебирає. Мабуть буду замовляти ще такі палички )))
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 25 октября 2023 15:48
Виктория Сидоренко
Кекс (Мопс)
Дякую за подарунок до дня народження нашого мокроносика😘
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 24 октября 2023 12:43
Яна Кравець
Айза (Немецкая овчарка)
Моніка (Метис (Нет породы))
Міккі (Пекинес)
Мальта (Пекинес)
Палички наші собачки слопали 😆і не помітили , настільки , мабуть , було смачно 👍ДЯКУЄМО 🙏💛💙
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 23 октября 2023 15:08
Надія Трипольська
Нора (Восточно-европейская овчарка)
Вкусняшка
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 22 октября 2023 22:00
Ольга Перетятко
Джая (Мальтийская болонка)
Собака взагалі не їсть ні ці палички, ні інші з куркою/яловичиною від тріксі
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 21 октября 2023 18:48
Наталія Мартиненко
Тимофій (Метис (Нет породы))
Лінда (Метис (Нет породы))
Тіму смаколик сподобався.
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 20 октября 2023 21:44
Виктория Блахова
Атай (Русский охотничий спаниель)
Эриен (Русский охотничий спаниель)
Собакам нравятся, упелетают быстро.
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 20 октября 2023 16:08
Олена Романюк
Бетти (Померанский Шпиц)
Моя собака не ест!
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 19 октября 2023 16:46
Катерина Микуленко
Марлі (Французский бульдог)
Дуже дякую за смаколики для цуценя, йому сподобалось 🥰🥰 буду ще замовляти обовʼязково ❤️
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 19 октября 2023 13:08
Світлана Мірошниченко
Черрі / Cherry (Пудель той)
Жахливі палочки, собаку не цікавлять. Понюхала- смердять милом, спробувала на смак - смак мила🤯
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 18 октября 2023 22:55
pethouse.ua
Официальный ответ
Світлано, дякуємо за Ваш відгук. Хотіли б лише звернути увагу, що такі палички виготовлені з натуральної пресованої сириці, тому вони дійсно можуть мати не зовсім приємний для нас запах. Вже залишили примітку, щоб не передавати саме такі смаколики надалі. За можливості, обов'язково порадуємо Черрі чимось іншим.
Отзыв оставлен: 19 октября 2023 14:48
Яна Горбачова
Фріда (Ши-тцу)
Грета (Ши-тцу)
Мої собаки ці палички не їдять.
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 18 октября 2023 16:03
Алеся Паніна
Мята (Французский бульдог)
Собаку не зацікавили такі ласощі
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 17 октября 2023 18:01
Показать еще