Відгуки про товар Trixie Жувальні палички Мікс для собак

Середня оцінка від користувачів
4,3
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мені іх присилали у подарунок. Давала собаці в якого немає проявів алергіі. Він з задоволенням ів. Ніяких негативних наслідків не помітила.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fendi (Чихуахуа довгошерстий)
Mishel (Чихуахуа гладкошерстий)
Shanti (Померанський шпіц)
Anabel (Померанський шпіц)
Sonya (Померанський шпіц)
Xconic (Померанський шпіц)
Дякую, моїм собаням дуже сподобались
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Boston (Мальтіпу)
Нам кожного разу присилають ці падочки, дякую велике, але песик не любить їх їсти 🥲 можете будь ласка більше не класти їх))
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Олено, дякуємо Вам за зворотний зв'язок. Прикро, що ласощі не смакують песику. Ми вже залишили примітку та надалі не будемо їх передавати. За нагоди, порадуємо Бостона іншим приємним подарунком.
Відгук написаний: 30 жовтня 2023 16:01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Рей (Малінуа)
Біма (Метис (немає породи))
Отримали палички у якості подарунка. Наша друга собаня Біма, якій 14 років, з великим задоволенням поласувала 😊
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Окремо дякую магазину за подарунок цих паличок до замовлення. Але на жаль, собаку знудило після них😦 тому будьте обережні щодо них(
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Анастасіє, дякуємо Вам за зворотний зв'язок. Дуже прикро, що смаколики песику не підійшли. Ми вже залишили примітку та надалі не будемо їх передавати. За нагоди, порадуємо улюбленця іншим приємним гостинцем.
Відгук написаний: 30 жовтня 2023 14:51
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кола (Акіта-іну)
Чудовий смаколик
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тедді (Мальтіпу)
Смаколики сподобались цуценяті
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Річард (Російський той-тер'єр)
Не їсть їх мій пес
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Бенджи (Ши-цу)
Отримала в якості подарунку від магазину (за що корема подяка). Ну що сказати... Дала я тритину палички (бо раніше такі не давала ніколи) на пробу. Тепер пес за мною хвостиком ходить, в очі заглядає, наче тиждень не їв )))) Хоча зазвичай він навіть вкусняхами дуже перебирає. Мабуть буду замовляти ще такі палички )))
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кекс (Мопс)
Дякую за подарунок до дня народження нашого мокроносика😘
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Айза (Німецький вівчар)
Моніка (Метис (немає породи))
Міккі (Пекінес)
Мальта (Пекінес)
Палички наші собачки слопали 😆і не помітили , настільки , мабуть , було смачно 👍ДЯКУЄМО 🙏💛💙
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нора (Східноєвропейський вівчар)
Вкусняшка
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Джая (Мальтез / Мальтійська болонка)
Собака взагалі не їсть ні ці палички, ні інші з куркою/яловичиною від тріксі
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тимофій (Метис (немає породи))
Лінда (Метис (немає породи))
Тіму смаколик сподобався.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Атай (Російський мисливський спанієль)
Эриен (Російський мисливський спанієль)
Собакам нравятся, упелетают быстро.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Бетти (Померанський шпіц)
Моя собака не ест!
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Марлі (Французький бульдог)
Дуже дякую за смаколики для цуценя, йому сподобалось 🥰🥰 буду ще замовляти обовʼязково ❤️
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Черрі / Cherry (Пудель той)
Жахливі палочки, собаку не цікавлять. Понюхала- смердять милом, спробувала на смак - смак мила🤯
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Світлано, дякуємо за Ваш відгук. Хотіли б лише звернути увагу, що такі палички виготовлені з натуральної пресованої сириці, тому вони дійсно можуть мати не зовсім приємний для нас запах. Вже залишили примітку, щоб не передавати саме такі смаколики надалі. За можливості, обов'язково порадуємо Черрі чимось іншим.
Відгук написаний: 19 жовтня 2023 14:48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Фріда (Ши-цу)
Грета (Ши-цу)
Мої собаки ці палички не їдять.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мята (Французький бульдог)
Собаку не зацікавили такі ласощі
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
Показати ще