Середня оцінка від користувачів
4,3
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
Ліна Кобзар
Мені іх присилали у подарунок. Давала собаці в якого немає проявів алергіі. Він з задоволенням ів. Ніяких негативних наслідків не помітила.
придбано в PethouseВідгук написаний: 30 жовтня 2023 23:55
Катерина Коляда
Fendi (Чихуахуа довгошерстий)
Mishel (Чихуахуа гладкошерстий)
Shanti (Померанський шпіц)
Anabel (Померанський шпіц)
Sonya (Померанський шпіц)
Xconic (Померанський шпіц)
Дякую, моїм собаням дуже сподобались
придбано в PethouseВідгук написаний: 30 жовтня 2023 20:33
Олена Підгузова
Boston (Мальтіпу)
Нам кожного разу присилають ці падочки, дякую велике, але песик не любить їх їсти 🥲 можете будь ласка більше не класти їх))
придбано в PethouseВідгук написаний: 30 жовтня 2023 13:53
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Олено, дякуємо Вам за зворотний зв'язок. Прикро, що ласощі не смакують песику. Ми вже залишили примітку та надалі не будемо їх передавати. За нагоди, порадуємо Бостона іншим приємним подарунком.
Відгук написаний: 30 жовтня 2023 16:01
Аніта Слободянюк
Рей (Малінуа)
Біма (Метис (немає породи))
Отримали палички у якості подарунка. Наша друга собаня Біма, якій 14 років, з великим задоволенням поласувала 😊
придбано в PethouseВідгук написаний: 30 жовтня 2023 01:37
Анастасія Машевська
Окремо дякую магазину за подарунок цих паличок до замовлення.
Але на жаль, собаку знудило після них😦 тому будьте обережні щодо них(
придбано в PethouseВідгук написаний: 28 жовтня 2023 11:33
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Анастасіє, дякуємо Вам за зворотний зв'язок. Дуже прикро, що смаколики песику не підійшли. Ми вже залишили примітку та надалі не будемо їх передавати. За нагоди, порадуємо улюбленця іншим приємним гостинцем.
Відгук написаний: 30 жовтня 2023 14:51
Дмитро Горшенін
Кола (Акіта-іну)
Чудовий смаколик
придбано в PethouseВідгук написаний: 27 жовтня 2023 14:39
Алла Казимировская
Тедді (Мальтіпу)
Смаколики сподобались цуценяті
придбано в PethouseВідгук написаний: 27 жовтня 2023 09:23
Євгенія Чеховська
Річард (Російський той-тер'єр)
Не їсть їх мій пес
придбано в PethouseВідгук написаний: 27 жовтня 2023 01:36
ІРИНА БАЛАНДІНА
Бенджи (Ши-цу)
Отримала в якості подарунку від магазину (за що корема подяка). Ну що сказати... Дала я тритину палички (бо раніше такі не давала ніколи) на пробу. Тепер пес за мною хвостиком ходить, в очі заглядає, наче тиждень не їв )))) Хоча зазвичай він навіть вкусняхами дуже перебирає. Мабуть буду замовляти ще такі палички )))
придбано в PethouseВідгук написаний: 25 жовтня 2023 15:48
Виктория Сидоренко
Кекс (Мопс)
Дякую за подарунок до дня народження нашого мокроносика😘
придбано в PethouseВідгук написаний: 24 жовтня 2023 12:43
Яна Кравець
Айза (Німецький вівчар)
Моніка (Метис (немає породи))
Міккі (Пекінес)
Мальта (Пекінес)
Палички наші собачки слопали 😆і не помітили , настільки , мабуть , було смачно 👍ДЯКУЄМО 🙏💛💙
придбано в PethouseВідгук написаний: 23 жовтня 2023 15:08
Надія Трипольська
Нора (Східноєвропейський вівчар)
Вкусняшка
придбано в PethouseВідгук написаний: 22 жовтня 2023 22:00
Ольга Перетятко
Джая (Мальтез / Мальтійська болонка)
Собака взагалі не їсть ні ці палички, ні інші з куркою/яловичиною від тріксі
придбано в PethouseВідгук написаний: 21 жовтня 2023 18:48
Наталія Мартиненко
Тимофій (Метис (немає породи))
Лінда (Метис (немає породи))
Тіму смаколик сподобався.
придбано в PethouseВідгук написаний: 20 жовтня 2023 21:44
Виктория Блахова
Атай (Російський мисливський спанієль)
Эриен (Російський мисливський спанієль)
Собакам нравятся, упелетают быстро.
придбано в PethouseВідгук написаний: 20 жовтня 2023 16:08
Олена Романюк
Бетти (Померанський шпіц)
Моя собака не ест!
придбано в PethouseВідгук написаний: 19 жовтня 2023 16:46
Катерина Микуленко
Марлі (Французький бульдог)
Дуже дякую за смаколики для цуценя, йому сподобалось 🥰🥰 буду ще замовляти обовʼязково ❤️
придбано в PethouseВідгук написаний: 19 жовтня 2023 13:08
Світлана Мірошниченко
Черрі / Cherry (Пудель той)
Жахливі палочки, собаку не цікавлять. Понюхала- смердять милом, спробувала на смак - смак мила🤯
придбано в PethouseВідгук написаний: 18 жовтня 2023 22:55
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Світлано, дякуємо за Ваш відгук. Хотіли б лише звернути увагу, що такі палички виготовлені з натуральної пресованої сириці, тому вони дійсно можуть мати не зовсім приємний для нас запах. Вже залишили примітку, щоб не передавати саме такі смаколики надалі. За можливості, обов'язково порадуємо Черрі чимось іншим.
Відгук написаний: 19 жовтня 2023 14:48
Яна Горбачова
Фріда (Ши-цу)
Грета (Ши-цу)
Мої собаки ці палички не їдять.
придбано в PethouseВідгук написаний: 18 жовтня 2023 16:03
Алеся Паніна
Мята (Французький бульдог)
Собаку не зацікавили такі ласощі
придбано в PethouseВідгук написаний: 17 жовтня 2023 18:01
Показати ще