Средняя оценка от пользователей
4,3
Чтобы написать свой комментарий
войдите в личный кабинет
Юлія Артеменко
Іриска (Такса стандартная)
Улюблений смаколик моєї собаки 😌
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 5 июля 2023 22:39
Ірина Лєзіна
Bella (Немецкий курцхаар)
Алергія у собаки, закисають очі
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 5 июля 2023 13:11
pethouse.ua
Официальный ответ
Ірино, дякуємо Вам за зворотний зв'язок. Прикро, що песику такі ласощі не підходять. Ми вже залишили примітку та не будемо їх передавати надалі. За нагоди, порадуємо улюбленця іншим приємним подарунком.
Отзыв оставлен: 5 июля 2023 16:13
Олена Анікіна
Тобі (Метис (Нет породы))
Отримали в якості подарунку, перший раз зʼїв, але зовсім трішки. Всі інші рази - відмовився зовсім( Віддала іншим собакам друзів, дивно, але ні одна не захотіла їсти ці смаколики. Якщо, можливо, краще змінити подарунки при замовленні.
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 4 июля 2023 23:30
pethouse.ua
Официальный ответ
Олено, дякуємо Вам за відгук. Прикро, що палички песику не смакують. Ми вже залишили примітку та не будемо надалі їх передавати. За можливості, порадуємо улюбленця іншим приємним гостинцем.
Отзыв оставлен: 5 июля 2023 11:23
виктория николаева
Бренда (Немецкий шпиц большой)
Дуже приємний і корисний подарунок до замовлень! Собака у захваті, знає у якій поличці заховано і кожного дня прибігає і канючить паличку)
Мінусів нема, окрім того що зточує її за пару хвилин
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 4 июля 2023 17:27
Ірина Подліняєва
Кронос (Бордоский дог)
Смачні, собаці сподобалось.
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 4 июля 2023 16:17
Анастасія Довгаль
Спочатку собака їх їв, але без великого бажання. Але другу пачку, як і всі наступні, їсти не захотів. Будь ласка, не даруйте більше їх)
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 4 июля 2023 00:14
pethouse.ua
Официальный ответ
Анастасіє, дякуємо Вам за зворотний зв'язок. Прикро, що песику палички не смакують. Ми вже залишили примітку та не будемо їх передавати наступного разу. За можливості, порадуємо його іншим приємним подарунком.
Отзыв оставлен: 4 июля 2023 11:31
Юлія Світлична
Беня (Бультерьер)
Супер
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 3 июля 2023 16:13
Tетяна Цюник
Дякую!!! Отримала в подарунок!!! Собакам сподобалося!!! Рекомендую!!!
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 3 июля 2023 16:00
Максим Вареца
Мейхем (Золотистый ретривер)
Собака їсть наче:) але вона все підряд їсть
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 3 июля 2023 15:04
Віра Яблоновська
Ріксі (Метис (Нет породы))
Арчі (Немецкая овчарка)
Із задоволенням лупасять за обидві щоки) хоча одна паличка залітає за хвилину
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 2 июля 2023 22:37
Елена Бондаренко
Арчі (Такса стандартная)
Нашому дуже подобається, вперше спробували коли отримали в подарунок, тепер замовляю завжди)
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 2 июля 2023 12:13
Світлана Зінюк
Бусинка (Йоркширский терьер)
Очень вкусно, моя Буся грызёт с удовольствием.
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 2 июля 2023 10:10
Андрій Лосєв
Мої собаки це не їдять.
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 2 июля 2023 09:38
Валентина Дзигора
Челси (Чихуахуа гладкошерстный)
Палочки собаке не очень понравились.
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 1 июля 2023 15:51
Володимир Гаврилюк
Simba (Лабрадор ретривер)
Лабрадорчику подобається.
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 1 июля 2023 12:12
Ірина Кравчук
Паличички-наші смакулі. Буаає ними бавиться, але результат один-із задоволенням хрумкаєм
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 30 июня 2023 20:38
Світлана Августінович
Той (Немецкий шпиц малый)
Собака палички не їсть. Вони мають неприємний запах. Це був подарунок від магазину.
Магазин хороший,замовляю тільки в ньому.
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 30 июня 2023 20:07
pethouse.ua
Официальный ответ
Світлано, дякуємо Вам за відгук. Дуже прикро, що песику такі палички не сподобались. Ми вже залишили примітку та не будемо передавати їх наступного разу. За можливості, порадуємо улюбленця іншим приємним сюрпризом.
Отзыв оставлен: 4 июля 2023 10:22
Оксана малікова
Коба (Кане Корсо)
Кнопка (Пекинес)
Дуже не приємний запах, ні одна собака ( пекінес, кане-корсо) не захотіла їх їсти, це був наш подарунок до замовлення.
Прийшлось викинути, нам вони не сподобалися і не зайшли взагалі.
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 29 июня 2023 16:35
pethouse.ua
Официальный ответ
Оксано, дякуємо Вам за зворотний зв'язок. Дуже прикро, що песикам такі ласощі не припали до смаку. Ми вже залишили примітку та не будемо їх передавати наступного разу. За нагоди, порадуємо улюбленців іншим приємним подарунком.
Отзыв оставлен: 29 июня 2023 17:38
Надія Герман
Джус (Метис (Нет породы))
Прийшли у подарунок до замовлення, палички сподобались, дякую)
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 29 июня 2023 13:19
Катерина Груздева
Рич (Метис (Нет породы))
К сожалению моим животным не доходит,не любят
куплено в PethouseОтзыв оставлен: 29 июня 2023 11:46
Показать еще