Отзывы о товаре Trixie Жевательные палочки Микс для собак

Средняя оценка от пользователей
4,3
Чтобы написать свой комментарий
войдите в личный кабинет
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Іриска (Такса стандартная)
Улюблений смаколик моєї собаки 😌
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bella (Немецкий курцхаар)
Алергія у собаки, закисають очі
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Ірино, дякуємо Вам за зворотний зв'язок. Прикро, що песику такі ласощі не підходять. Ми вже залишили примітку та не будемо їх передавати надалі. За нагоди, порадуємо улюбленця іншим приємним подарунком.
Отзыв оставлен: 5 июля 2023 16:13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тобі (Метис (Нет породы))
Отримали в якості подарунку, перший раз зʼїв, але зовсім трішки. Всі інші рази - відмовився зовсім( Віддала іншим собакам друзів, дивно, але ні одна не захотіла їсти ці смаколики. Якщо, можливо, краще змінити подарунки при замовленні.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Олено, дякуємо Вам за відгук. Прикро, що палички песику не смакують. Ми вже залишили примітку та не будемо надалі їх передавати. За можливості, порадуємо улюбленця іншим приємним гостинцем.
Отзыв оставлен: 5 июля 2023 11:23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Бренда (Немецкий шпиц большой)
Дуже приємний і корисний подарунок до замовлень! Собака у захваті, знає у якій поличці заховано і кожного дня прибігає і канючить паличку) Мінусів нема, окрім того що зточує її за пару хвилин
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кронос (Бордоский дог)
Смачні, собаці сподобалось.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Спочатку собака їх їв, але без великого бажання. Але другу пачку, як і всі наступні, їсти не захотів. Будь ласка, не даруйте більше їх)
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Анастасіє, дякуємо Вам за зворотний зв'язок. Прикро, що песику палички не смакують. Ми вже залишили примітку та не будемо їх передавати наступного разу. За можливості, порадуємо його іншим приємним подарунком.
Отзыв оставлен: 4 июля 2023 11:31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Беня (Бультерьер)
Супер
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Дякую!!! Отримала в подарунок!!! Собакам сподобалося!!! Рекомендую!!!
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мейхем (Золотистый ретривер)
Собака їсть наче:) але вона все підряд їсть
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ріксі (Метис (Нет породы))
Арчі (Немецкая овчарка)
Із задоволенням лупасять за обидві щоки) хоча одна паличка залітає за хвилину
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Арчі (Такса стандартная)
Нашому дуже подобається, вперше спробували коли отримали в подарунок, тепер замовляю завжди)
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Бусинка (Йоркширский терьер)
Очень вкусно, моя Буся грызёт с удовольствием.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мої собаки це не їдять.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Челси (Чихуахуа гладкошерстный)
Палочки собаке не очень понравились.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Simba (Лабрадор ретривер)
Лабрадорчику подобається.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Паличички-наші смакулі. Буаає ними бавиться, але результат один-із задоволенням хрумкаєм
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Той (Немецкий шпиц малый)
Собака палички не їсть. Вони мають неприємний запах. Це був подарунок від магазину. Магазин хороший,замовляю тільки в ньому.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Світлано, дякуємо Вам за відгук. Дуже прикро, що песику такі палички не сподобались. Ми вже залишили примітку та не будемо передавати їх наступного разу. За можливості, порадуємо улюбленця іншим приємним сюрпризом.
Отзыв оставлен: 4 июля 2023 10:22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Коба (Кане Корсо)
Кнопка (Пекинес)
Дуже не приємний запах, ні одна собака ( пекінес, кане-корсо) не захотіла їх їсти, це був наш подарунок до замовлення. Прийшлось викинути, нам вони не сподобалися і не зайшли взагалі.
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
pethouse.ua
Официальный ответ
Оксано, дякуємо Вам за зворотний зв'язок. Дуже прикро, що песикам такі ласощі не припали до смаку. Ми вже залишили примітку та не будемо їх передавати наступного разу. За нагоди, порадуємо улюбленців іншим приємним подарунком.
Отзыв оставлен: 29 июня 2023 17:38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Джус (Метис (Нет породы))
Прийшли у подарунок до замовлення, палички сподобались, дякую)
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Рич (Метис (Нет породы))
К сожалению моим животным не доходит,не любят
куплено в Pethouse
Отзыв оставлен:
Показать еще