Відгуки про товар Trixie Жувальні палички Мікс для собак

Середня оцінка від користувачів
4,3
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Іриска (Даксхунд стандартний)
Улюблений смаколик моєї собаки 😌
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bella (Німецький короткошерстий лягавий собака / Курцхар)
Алергія у собаки, закисають очі
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Ірино, дякуємо Вам за зворотний зв'язок. Прикро, що песику такі ласощі не підходять. Ми вже залишили примітку та не будемо їх передавати надалі. За нагоди, порадуємо улюбленця іншим приємним подарунком.
Відгук написаний: 5 липня 2023 16:13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тобі (Метис (немає породи))
Отримали в якості подарунку, перший раз зʼїв, але зовсім трішки. Всі інші рази - відмовився зовсім( Віддала іншим собакам друзів, дивно, але ні одна не захотіла їсти ці смаколики. Якщо, можливо, краще змінити подарунки при замовленні.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Олено, дякуємо Вам за відгук. Прикро, що палички песику не смакують. Ми вже залишили примітку та не будемо надалі їх передавати. За можливості, порадуємо улюбленця іншим приємним гостинцем.
Відгук написаний: 5 липня 2023 11:23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Бренда (Німецький шпіц великий)
Дуже приємний і корисний подарунок до замовлень! Собака у захваті, знає у якій поличці заховано і кожного дня прибігає і канючить паличку) Мінусів нема, окрім того що зточує її за пару хвилин
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кронос (Бордоський дог)
Смачні, собаці сподобалось.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Спочатку собака їх їв, але без великого бажання. Але другу пачку, як і всі наступні, їсти не захотів. Будь ласка, не даруйте більше їх)
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Анастасіє, дякуємо Вам за зворотний зв'язок. Прикро, що песику палички не смакують. Ми вже залишили примітку та не будемо їх передавати наступного разу. За можливості, порадуємо його іншим приємним подарунком.
Відгук написаний: 4 липня 2023 11:31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Беня (Бультер'єр)
Супер
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Дякую!!! Отримала в подарунок!!! Собакам сподобалося!!! Рекомендую!!!
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мейхем (Ґолден-ретривер)
Собака їсть наче:) але вона все підряд їсть
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ріксі (Метис (немає породи))
Арчі (Німецький вівчар)
Із задоволенням лупасять за обидві щоки) хоча одна паличка залітає за хвилину
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Арчі (Даксхунд стандартний)
Нашому дуже подобається, вперше спробували коли отримали в подарунок, тепер замовляю завжди)
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Бусинка (Йоркшир-тер'єр)
Очень вкусно, моя Буся грызёт с удовольствием.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мої собаки це не їдять.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Челси (Чихуахуа гладкошерстий)
Палочки собаке не очень понравились.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Simba (Лабрадор-ретривер)
Лабрадорчику подобається.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Паличички-наші смакулі. Буаає ними бавиться, але результат один-із задоволенням хрумкаєм
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Той (Німецький шпіц малий)
Собака палички не їсть. Вони мають неприємний запах. Це був подарунок від магазину. Магазин хороший,замовляю тільки в ньому.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Світлано, дякуємо Вам за відгук. Дуже прикро, що песику такі палички не сподобались. Ми вже залишили примітку та не будемо передавати їх наступного разу. За можливості, порадуємо улюбленця іншим приємним сюрпризом.
Відгук написаний: 4 липня 2023 10:22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Коба (Кане-корсо)
Кнопка (Пекінес)
Дуже не приємний запах, ні одна собака ( пекінес, кане-корсо) не захотіла їх їсти, це був наш подарунок до замовлення. Прийшлось викинути, нам вони не сподобалися і не зайшли взагалі.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Оксано, дякуємо Вам за зворотний зв'язок. Дуже прикро, що песикам такі ласощі не припали до смаку. Ми вже залишили примітку та не будемо їх передавати наступного разу. За нагоди, порадуємо улюбленців іншим приємним подарунком.
Відгук написаний: 29 червня 2023 17:38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Джус (Метис (немає породи))
Прийшли у подарунок до замовлення, палички сподобались, дякую)
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Рич (Метис (немає породи))
К сожалению моим животным не доходит,не любят
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
Показати ще