Середня оцінка від користувачів
4,3
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
Юлія Артеменко
Іриска (Даксхунд стандартний)
Улюблений смаколик моєї собаки 😌
придбано в PethouseВідгук написаний: 5 липня 2023 22:39
Ірина Лєзіна
Bella (Німецький короткошерстий лягавий собака / Курцхар)
Алергія у собаки, закисають очі
придбано в PethouseВідгук написаний: 5 липня 2023 13:11
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Ірино, дякуємо Вам за зворотний зв'язок. Прикро, що песику такі ласощі не підходять. Ми вже залишили примітку та не будемо їх передавати надалі. За нагоди, порадуємо улюбленця іншим приємним подарунком.
Відгук написаний: 5 липня 2023 16:13
Олена Анікіна
Тобі (Метис (немає породи))
Отримали в якості подарунку, перший раз зʼїв, але зовсім трішки. Всі інші рази - відмовився зовсім( Віддала іншим собакам друзів, дивно, але ні одна не захотіла їсти ці смаколики. Якщо, можливо, краще змінити подарунки при замовленні.
придбано в PethouseВідгук написаний: 4 липня 2023 23:30
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Олено, дякуємо Вам за відгук. Прикро, що палички песику не смакують. Ми вже залишили примітку та не будемо надалі їх передавати. За можливості, порадуємо улюбленця іншим приємним гостинцем.
Відгук написаний: 5 липня 2023 11:23
виктория николаева
Бренда (Німецький шпіц великий)
Дуже приємний і корисний подарунок до замовлень! Собака у захваті, знає у якій поличці заховано і кожного дня прибігає і канючить паличку)
Мінусів нема, окрім того що зточує її за пару хвилин
придбано в PethouseВідгук написаний: 4 липня 2023 17:27
Ірина Подліняєва
Кронос (Бордоський дог)
Смачні, собаці сподобалось.
придбано в PethouseВідгук написаний: 4 липня 2023 16:17
Анастасія Довгаль
Спочатку собака їх їв, але без великого бажання. Але другу пачку, як і всі наступні, їсти не захотів. Будь ласка, не даруйте більше їх)
придбано в PethouseВідгук написаний: 4 липня 2023 00:14
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Анастасіє, дякуємо Вам за зворотний зв'язок. Прикро, що песику палички не смакують. Ми вже залишили примітку та не будемо їх передавати наступного разу. За можливості, порадуємо його іншим приємним подарунком.
Відгук написаний: 4 липня 2023 11:31
Юлія Світлична
Беня (Бультер'єр)
Супер
придбано в PethouseВідгук написаний: 3 липня 2023 16:13
Tетяна Цюник
Дякую!!! Отримала в подарунок!!! Собакам сподобалося!!! Рекомендую!!!
придбано в PethouseВідгук написаний: 3 липня 2023 16:00
Максим Вареца
Мейхем (Ґолден-ретривер)
Собака їсть наче:) але вона все підряд їсть
придбано в PethouseВідгук написаний: 3 липня 2023 15:04
Віра Яблоновська
Ріксі (Метис (немає породи))
Арчі (Німецький вівчар)
Із задоволенням лупасять за обидві щоки) хоча одна паличка залітає за хвилину
придбано в PethouseВідгук написаний: 2 липня 2023 22:37
Елена Бондаренко
Арчі (Даксхунд стандартний)
Нашому дуже подобається, вперше спробували коли отримали в подарунок, тепер замовляю завжди)
придбано в PethouseВідгук написаний: 2 липня 2023 12:13
Світлана Зінюк
Бусинка (Йоркшир-тер'єр)
Очень вкусно, моя Буся грызёт с удовольствием.
придбано в PethouseВідгук написаний: 2 липня 2023 10:10
Андрій Лосєв
Мої собаки це не їдять.
придбано в PethouseВідгук написаний: 2 липня 2023 09:38
Валентина Дзигора
Челси (Чихуахуа гладкошерстий)
Палочки собаке не очень понравились.
придбано в PethouseВідгук написаний: 1 липня 2023 15:51
Володимир Гаврилюк
Simba (Лабрадор-ретривер)
Лабрадорчику подобається.
придбано в PethouseВідгук написаний: 1 липня 2023 12:12
Ірина Кравчук
Паличички-наші смакулі. Буаає ними бавиться, але результат один-із задоволенням хрумкаєм
придбано в PethouseВідгук написаний: 30 червня 2023 20:38
Світлана Августінович
Той (Німецький шпіц малий)
Собака палички не їсть. Вони мають неприємний запах. Це був подарунок від магазину.
Магазин хороший,замовляю тільки в ньому.
придбано в PethouseВідгук написаний: 30 червня 2023 20:07
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Світлано, дякуємо Вам за відгук. Дуже прикро, що песику такі палички не сподобались. Ми вже залишили примітку та не будемо передавати їх наступного разу. За можливості, порадуємо улюбленця іншим приємним сюрпризом.
Відгук написаний: 4 липня 2023 10:22
Оксана малікова
Коба (Кане-корсо)
Кнопка (Пекінес)
Дуже не приємний запах, ні одна собака ( пекінес, кане-корсо) не захотіла їх їсти, це був наш подарунок до замовлення.
Прийшлось викинути, нам вони не сподобалися і не зайшли взагалі.
придбано в PethouseВідгук написаний: 29 червня 2023 16:35
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Оксано, дякуємо Вам за зворотний зв'язок. Дуже прикро, що песикам такі ласощі не припали до смаку. Ми вже залишили примітку та не будемо їх передавати наступного разу. За нагоди, порадуємо улюбленців іншим приємним подарунком.
Відгук написаний: 29 червня 2023 17:38
Надія Герман
Джус (Метис (немає породи))
Прийшли у подарунок до замовлення, палички сподобались, дякую)
придбано в PethouseВідгук написаний: 29 червня 2023 13:19
Катерина Груздева
Рич (Метис (немає породи))
К сожалению моим животным не доходит,не любят
придбано в PethouseВідгук написаний: 29 червня 2023 11:46
Показати ще