Середня оцінка від користувачів
4,2
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
Марія Пасюкова
Один з найкращих кормів для шиншил на ринку, на рівні з Versele Laga, і на голову вищий за Vitakraft. Єдиний корм, який мій шуш їсть краще, ніж смаколики, тому переводжу його з Версель Лага на цей, бо ну дууужеее його любить. За всі 9 років експериментів це єдиний корм, від якого він тащиться)
Єдиний, який він так же активно їв - це Science Selection Chinchilla з Англії, але його важко замовляти, тому зупинились на цьому. Моя мрія, щоб в Україну стали завозити його і бренд Oxbow, це ж найкращі бренди для гризунів)
Пахне дуже приємно чабрецем, дуже насичено, але від цього смачніше.
придбано в PethouseВідгук написаний: 18 червня 2026 00:23
Ольга Курек
Якісний корм супер преміум, і шиншилки його люблять
придбано в PethouseВідгук написаний: 8 квітня 2026 10:55
Олександра Бегменко
Нам корм нажаль не підійшов зовсім
Але оцінка тут не корму, а підтримці
На сайті вказано:
«У разі, якщо ж товар був у користуванні,
кожен випадок розглядається індивідуально.
У таких випадках ми не можемо пообіцяти,
що обов'язково зробимо повернення, але
обовʼязково намагатимемося знайти рішення, яке влаштує всіх.»
Так от таке рішення, це одразу відповідь ні, навіть без уточнення який це товар
А наступна:
«Вдячні за уточнення. На жаль, відкриті корми ми дійсно не маємо можливості забирати, оскільки пакунок було розгерметизовано та він не придатний для подальшого продажу.»
Тож проблеми з підтримкою дуже великі
придбано в PethouseВідгук написаний: 1 березня 2026 14:36
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Олександро, дякуємо Вам за відгук. Дуже прикро, що такий корм не підійшов улюбленцю. Ми справді завжди готові допомогти із розв'язанням питань, що виникають стосовно отриманих товарів. Що стосується повернення, ми готові прийняти до повернення корм у тому разі, якщо виникли питання щодо його якості чи за наявності інших подібних підстав. Якщо пропонований корм улюбленцю не смакує, прийняти відкритий пакунок справді не маємо можливості.
Відгук написаний: 2 березня 2026 17:21
Марія Пасюкова
Ви хочете, щоб вам зробили повернення відкритого корму?)) А пиріг надкушений теж принесете в пекарню, щоб гроші повернули, бо "смак не сподобався"?))
Відгук написаний: 18 червня 2026 00:25
Тетяна Госінцева
Корм зайшов на 100%. З'їдає повністю.👍👍👍
придбано в PethouseВідгук написаний: 31 березня 2023 00:02
Дар‘я Брагіна
10/10 Це єдиний корм, який шиншила повністю з‘їдає. За 7 років перепробували все що можна, ми в шоці)) Склад гарний, своїх коштів вартує. Навіть трохи вагу набрала, бо стала більше їсти.
придбано в PethouseВідгук написаний: 17 січня 2023 19:36
Анастасия Сухарева
Шиншилла в восторге от это корма, съедает его первым. Ранее он ел Vitakraft Emotion Beaty, но в первую очередь выбирает теперь этот.
Ну и по поводу обслуживания магазина я осталась очень довольна, вечером заказала, а на следующий день в обед уже привезли. Плюс ко всему учли мои пожелания по доставке, за что отдельное спасибо!
придбано в PethouseВідгук написаний: 18 травня 2022 14:21
- 1