Середня оцінка від користувачів
5,0
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
Валерія Полівода
Коти вилизують миски до чиста. Уся колеція з тунцем хороша.
придбано в PethouseВідгук написаний: 14 червня 2026 18:19
Лія Гринкевич
Боні (Свійська / домашня)
Непоганий корм, кішка їла із задоволенням)
придбано в PethouseВідгук написаний: 6 червня 2026 10:30
Альона Аверченко
Нора (Свійська / домашня)
Нашій кицюні дуже подобається рибка. Всі рибні консерви цього бренду їсть з великим задоволенням, навіть тарілочку вилизує. Корм якісний, добре видно шматочки риби, багато соусу. В кормах інших брендів вилизувала тільки соус, шматочки не їла. Для нас це справжня знахідка. Однозначно рекомендую
придбано в PethouseВідгук написаний: 4 червня 2026 15:55
Валентина Тамарʼянська
Афіна (Свійська / домашня)
маю дуже прискіпливу до вибору їжі кішечку, але тут все сподобалось, їсть із задоволенням
знайти такий чудовий корм за доступну ціну, було справжнім подарунком
придбано в PethouseВідгук написаний: 15 квітня 2026 17:04
Світлана Косовенко
Маркус (Свійська / домашня)
котику подобається, хоча є враження, що вони менш ситні ніж звичні паучі типу рояла
придбано в PethouseВідгук написаний: 28 березня 2026 15:02
Інна Савченко
Моллі (Шотландська висловуха короткошерста)
Дякую, корм отримали! Все прийшло вчасно, упаковка ціла. Будемо замовляти ще!
придбано в PethouseВідгук написаний: 23 лютого 2026 09:45
Наталія Мовчук
Індіана Джонс (Британська короткошерста)
Смакота) Тільки їх і купую)
придбано в PethouseВідгук написаний: 13 лютого 2026 22:42
- 1