Середня оцінка від користувачів
4,1
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
Альона Аверченко
Нора (Свійська / домашня)
Нашій кицюні дуже подобається рибка. Всі рибні консерви цього бренду їсть з великим задоволенням, навіть тарілочку вилизує. Корм якісний, добре видно шматочки риби, багато соусу. В кормах інших брендів вилизувала тільки соус, шматочки не їла. Для нас це справжня знахідка. Однозначно рекомендую
придбано в PethouseВідгук написаний: 4 червня 2026 15:55
Максим Губар
Соня (Британська довгошерста)
Топ
придбано в PethouseВідгук написаний: 1 червня 2026 17:31
Маргарита Сарібекян
Нана (Свійська / домашня)
натуральний корм, там справді тунець переважно в рідині, такий самий як я купую собі в салат ))
придбано в PethouseВідгук написаний: 10 березня 2026 08:26
Максим Губар
Соня (Британська довгошерста)
Кішка обожнює, гарний склад
придбано в PethouseВідгук написаний: 4 березня 2026 14:36
Мадіна Ібрагімова
Каспіан (Свійська / домашня)
Прекрасної якості корм!
Мій котуська лопає із величезним задоволенням!
придбано в PethouseВідгук написаний: 3 березня 2026 09:29
Інна Савченко
Моллі (Шотландська висловуха короткошерста)
Дякую, корм отримали! Все прийшло вчасно, упаковка ціла. Будемо замовляти ще!
придбано в PethouseВідгук написаний: 23 лютого 2026 09:45
Лариса Загорулько
Ізера (Свійська / домашня)
Мікаса (Свійська / домашня)
Наші киці дуже люблять ці консерви, будь-який смак їм заходить на "ура!".
придбано в PethouseВідгук написаний: 6 грудня 2025 20:13
наталья галицкая
Лев Анатольевич (Свійська / домашня)
Мурза (Свійська / домашня)
Супер консервы, мои все вылизали
придбано в PethouseВідгук написаний: 28 листопада 2025 23:27
Олександра Сулімова
Маруся (Свійська / домашня)
У цієї фірми є кілька лінійок, що відрізняються по ціні та за кількістю м'яса у складі. Паучі дуже хороші і дорожчі консерви теж, а от саме цей смак не годиться. Сильний рибний запах на всю квартиру, консистенція каші. Кіт не їв. А інші смаки з куркою їв і там приємний запах. Тому саме цю не рекомендую, якщо тільки кіт не любить саме рибу, рибні смаки.
придбано в PethouseВідгук написаний: 12 листопада 2025 18:33
Єлена Мосійчук
Не рекомендую. Киця жодну консерву не зʼїла, хоча паучі любить
придбано в PethouseВідгук написаний: 8 листопада 2025 18:15
- 1