Відгуки про товар Half&Half Adult Cats М'ясна паличка з лососем для котів

Середня оцінка від користувачів
4,2
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Майа (Свійська / домашня)
Вибачте але в нас кішка не їсть ці смаколики тверді їй не до вподоби і вітамінки теж
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Андрію, дякуємо Вам за відгук. Прикро, що такі ласощі улюблениці не до вподоби. Вже залишили примітку та надалі не будемо їх передавати. За можливості, потішимо хвостика іншим приємним гостинцем.
Відгук написаний: 2 червня 2025 17:43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Бетік (Свійська / домашня)
Даня (Свійська / домашня)
Квіточка (Свійська / домашня)
Катя (Свійська / домашня)
Пряник (Свійська / домашня)
Боцман (Свійська / домашня)
Мурка (Свійська / домашня)
Ася (Свійська / домашня)
Тася (Свійська / домашня)
Котам не сподобалось. Трошки з'їв тільки один з трьох.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пума (Свійська / домашня)
Саймон (Свійська / домашня)
отримала в подарунок. на жаль, жоден з котиків не зацінив. навіть той, який їсть буквально все. хоча паучі цього бренду їли добре. тому тут на любителя.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Любове, дякуємо Вам за відгук. Прикро, що котикам такі ласощі не сподобались. Вже залишили примітку та наступного разу не будемо їх передавати. За нагоди, потішимо хвостиків іншим приємним гостинцем.
Відгук написаний: 30 травня 2025 14:54
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Соня (Британська довгошерста)
Каспер (Британська довгошерста)
Дарвин (Британська золота шиншила)
Нравится, едят
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Масік (Шотландська прямовуха)
Котик відмовився від смаколиків
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Леша (Канадський сфінкс)
Спасибо за бонус ) но Кот только игрался но не ел (
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Олегу, дякуємо Вам за відгук. Прикро, що такі ласощі не припали до смаку нявчику. Вже залишили примітку та надалі не будемо їх передавати. За можливості, потішимо хвостика іншим приємним гостинцем.
Відгук написаний: 29 травня 2025 11:52
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Чуча (Свійська / домашня)
Наша киця не їла , а вуличний кіт залюбки
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Дякуємо ) котик зацінила з захопленням 😁
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Фил (Свійська / домашня)
Кнопа (Свійська / домашня)
Кэт (Свійська / домашня)
Сима (Свійська / домашня)
Клёпа (Свійська / домашня)
Їдять із задоволенням
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Лілу (Персидська шиншила)
Моя кішечка їх дуже любить. Їсть з задоволенням
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ясмін (Свійська / домашня)
Моя кішка взагалі відмовилась це їсти(
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Манюня (Свійська / домашня)
Сюзи (Свійська / домашня)
Мої котикі та я,дуже задоволенні подарункам при кожному замовленні
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Сімба (Американський керл довгошерстий)
Бєлка (Свійська / домашня)
Дякую за подаруночок, але,на жаль, Сімба таке не їсть, він дуже примхливий... Таке їла наша Бєлочка, але її з нами немає вже місяць(
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Юліє, дякуємо Вам за відгук. Прийміть наші щирі співчуття 💔 Прикро, що Сімбі такі ласощі не до смаку. Вже залишили примітку та наступного разу не будемо передавати подібних смаколиків. За можливості потішимо мукотуна чимось іншим.
Відгук написаний: 22 травня 2025 11:40
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Дазай (Орієнтальна короткошерста)
Нора (Орієнтальна короткошерста)
Мої коти ледь мене не зʼїли разом з паличкою)
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Персей (Британська довгошерста)
Кіт не захотів це їсти
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тайсон (Шотландська висловуха короткошерста)
Наш котик дуже вибагливий і не усі смалоки їсть,але цей прям зайшов на ура!!!
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нала (Свійська / домашня)
Кошке нравится,даю изредка,потому что не заявлено подходит для стерилизованных или нет
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Світлано, дякуємо Вам за відгук. Тішимось, що палички смакують киці. Хотіли б також зорієнтувати, що такі смаколики можна пропонувати стерилізованим муркотунам, якщо вони не мають індивідуальної чутливості до складових чи особливих потреб у виборі харчування.
Відгук написаний: 21 травня 2025 10:32
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Чарлі (Свійська / домашня)
Мій котик не дуже любить ласощі у формі паличок
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Бусінда (Свійська / домашня)
Паличка йшла у подарунок. Такий подарунок киці сподобався. З'їла паличку із задоволенням
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кицюн (Норвезька лісова)
Боня (Шотландська висловуха короткошерста)
Кіт взагалі не притронувся, хоча дуже любить рибні ласощі. А кішка оцінила. З іншого боку, у них не дуже співпадають смаки на ласощі, тому хтось один точно б оцінив. Загалом склад хороший. Кішці сподобалося, то і добре.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
Показати ще