Відгуки про товар Half&Half Adult Cats М'ясна паличка з лососем для котів

Середня оцінка від користувачів
4,2
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Бося (Свійська / домашня)
Мурчик (Свійська / домашня)
Мура (Свійська / домашня)
моїм котикам подобається
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Лаккі (Турецька ангора)
Як смаколик, чудово
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тихон (Свійська / домашня)
Дуже сподобалась.З'їв з задоволенням.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кася (Свійська / домашня)
Моя кішка перебірлива що до смаколиків, але цей їй дуже сподобався.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Масяня (Свійська / домашня)
Кішечка смакує з великим задоволенням 👍👍👍
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Сенька (Британська короткошерста)
Дякую за подарунок, моєму коту сподобався.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мурзик (Свійська / домашня)
Моему котику понравилась хотя ему не очень удобно эти палочки есть ) ломала ему кусочками
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Котик з'їв із задоволенням, але після були згустки крові у калі(
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Вікторіє, дякуємо Вам за відгук. Дуже прикро, що трапилась така неприємна ситуація. За можливості, найкраще звернутись за додатковою консультацією до ветеринара, аби визначити причину такого прояву.
Відгук написаний: 20 лютого 2025 16:32
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Жодер с котикiв не захотiв навiть спробувати. Тому хз) Але дякую магазину за подаруночок)
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Дякуємо Вам за відгук. Прикро, що така паличка не до вподоби котикам. Вже залишили примітку та наступного разу не будемо її передавати. За нагоди, потішимо муркотунів іншим приємним подарунком.
Відгук написаний: 19 лютого 2025 14:18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мотік (Свійська / домашня)
Буся (Свійська / домашня)
Руся (Свійська / домашня)
Котикам смакує!!!
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мойсей (Мойше) (Свійська / домашня)
Дякую за смаколик, отримав його бонусом і кіт просто в захваті!)
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ксена (Свійська / домашня)
Нам цю паличку клали в подарунок, киці сподобалось
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Міпо (Свійська / домашня)
Аппа (Свійська / домашня)
Не знаю що саме туди додають, мій кіт за цими паличками дуріє. Я думаю в них є підсилювачі смаку ?
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Voloshkova Dessie 💙 (Шотландська висловуха короткошерста)
Понюхала і відійшла. Моя кицюня розуміється на таких речах. Нам не треба! 😁
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Бакс (Шотландська висловуха короткошерста)
не дуже подобається
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Боня (Свійська / домашня)
Женева (Мейн-кун)
Котики в захваті
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Лео (Свійська / домашня)
Не зацікавило котика( але, думаю, це справа смаку
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Оскар (Шотландська прямовуха)
Киці довподоби) Відразу прибіг до коробки з пошти ( напевне, вже улюбленці впізнають ті коробки))), але нашому виявилось мало той палички, бо зʼїв і пішов знову до коробки нявкати типу дай ще))) Дякуємо за смаколик!!!
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Василь (Свійська / домашня)
Венера (Свійська / домашня)
Киця зʼїла в секунду! Напевно дуже смачне)
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ассия (Шотландська прямовуха)
Балу (Шотландська прямовуха)
Котлета (Шотландська прямовуха)
наші коти не їдять цей смаколик
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
Показати ще