Відгуки про товар Half&Half Adult Cats М'ясна паличка з лососем для котів

Середня оцінка від користувачів
4,2
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Шушпанка (Свійська / домашня)
дякуємо за подарунок! але моя киця, на жаль, не їсть цей смаколик.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Анно, дякуємо Вам за відгук. Прикро, що такі палички киці не до смаку. Вже залишили примітку та надалі не будемо їх передавати. За можливості, порадуємо улюбленицю іншим приємним гостинцем.
Відгук написаний: 6 січня 2025 13:24
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Бастет (Свійська / домашня)
Кішка в захваті від цього смаколика
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rich (Свійська / домашня)
Pupa (Свійська / домашня)
Mishel (Свійська / домашня)
Kitty (Свійська / домашня)
Ніхто не їсть
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хелен (Мейн-кун)
Девчонки скушали с удовольствием, спасибо.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Коко (Європейська короткошерста)
Приємний подарунок :)
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Семен (Шотландська прямовуха)
Поклали цю м'ясну палочку,як подарунок до нашого замовлення.Наш кіт з'їв із-за доволенням.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Шані (Британська короткошерста)
Смаколик поклали до замовлення, як подарунок, але на жаль в моєї киці після нього була діарея, не підійшов 😔.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Віто, дякуємо Вам за відгук. Дуже прикро, що такі смаколики не підійшли киці. Вже залишили примітку та надалі не будемо передавати подібних паличок. За можливості, порадуємо Шані іншим приємним гостинцем.
Відгук написаний: 30 грудня 2024 13:27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Котику сподобалось. Дякую!
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Марс (Свійська / домашня)
Фунтік (Свійська / домашня)
коти відмовилися їсти.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Оскар (Мейн-кун)
Пума (Свійська / домашня)
Це був наш подаруночок від магазину. Щира дяка від Оскара, він в захваті був. Коли приношу коробку, коти одразу розуміють, що це їм і починають концерт, поки не отримають своє. Паличка врятувала ситуацію.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Чача (Свійська / домашня)
Це подарунок,дякую за швидку доставку
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
выбачте нашим сладюсикам на сподоболось . не ели .
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Марку, дякуємо Вам за відгук. Прикро, що муркотунам така паличка не припала до смаку. Вже залишили примітку та наступного разу не будемо передавати подібних ласощів. За нагоди, порадуємо хвостиків чимось іншим.
Відгук написаний: 16 грудня 2024 17:28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Джесси (Шотландська висловуха короткошерста)
Прийшло як подарунок за замовлення, кіточки не оцінили,не сподобалось.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Ліліє, дякуємо Вам за відгук. Прикро, що муркотунам такі ласощі не до смаку. Вже залишили примітку та надалі не будемо їх передавати. За можливості, порадуємо нявчиків іншим приємним гостинцем.
Відгук написаний: 16 грудня 2024 15:53
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leo (Бенгальська короткошерста)
Норм
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Белочка (Британська короткошерста)
Ася (Свійська / домашня)
Бакс (Британська короткошерста)
За смаколик дякуємо! Але киці їсти не захотіли. Не сподобався:)
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Анно, дякуємо Вам за відгук. Прикро, що такі ласощі улюбленцям не сподобались. Вже залишили примітку та наступного разу не будемо їх додавати. За можливості, порадуємо хвостиків іншим приємним подарунком.
Відгук написаний: 16 грудня 2024 12:21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Веніамін (Свійська / домашня)
Масяня (Свійська / домашня)
Дякую) дуже сподобалась
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Моллі (Шотландська прямовуха)
Просьба не ложить такие палочки, кошка не кушает их
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Олено, дякуємо Вам за відгук. Прикро, що такі палички киці не до вподоби. Вже залишили примітку та надалі не будемо їх передавати. За нагоди, порадуємо улюбленицю іншим приємним гостинцем.
Відгук написаний: 11 грудня 2024 13:32
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кнопка (Кнопик, Кнопіон, Кнопарь) (Британська короткошерста)
Смаколик сподобався 😻
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Василько (Свійська / домашня)
Курдуплик (Свійська / домашня)
Сіма (Свійська / домашня)
Котикам сподобались смаколики
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мої коти це не їдять.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
Показати ще