Відгуки про товар Half&Half Adult Cats М'ясна паличка з качкою для котів

Середня оцінка від користувачів
4,2
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Валерія Сергіївна (Шотландська прямовуха)
Олюблені ласощі киці
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Форд (Канадський сфінкс)
Лілу (Канадський сфінкс)
Жодну з паличок цього бренду не їсть наша кицька, спробували дати вуличним котикам, але вони теж не захотіли. Склад ніби хороший, наш виробник, але, на жаль, не підійшли смаколики
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мурзік (Свійська / домашня)
Масік (Свійська / домашня)
коты не едят такое, даю собаке
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Макс (Свійська / домашня)
Ася (Свійська / домашня)
Дякую за подарунок. Котикам сподобався смаколик
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Джулія (Шотландська прямовуха)
Іванес (Свійська / домашня)
Дуже смачна ,моя киця смакувала з задоволенням
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Луна (Свійська / домашня)
Паличка прийшла у подарунок. Кіт задоволений
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Отримали як подарунок, дякую! Котику дуууже подобається! Не дивлячись на проблеми зі шлунком, ніяких негативних реакцій не було.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Муня (Свійська / домашня)
Не їдять. Не присилайте. Краще їли вітамінки
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Галино, дякуємо Вам за відгук. Прикро, що такі палички котикам не до смаку. Вже залишили примітку та наступного разу не будемо їх передавати. За нагоди, потішимо муркотунів чимось іншим.
Відгук написаний: 28 липня 2025 09:36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Арті (Персидська)
Від ласощів з цієї серії у нашої киці була діарея ( Той випадок, коли гарний смак ≠ користь.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Джина (Свійська / домашня)
киця не їсть цю штуку
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тома (Російська блакитна)
Лу́на (Шотландська прямовуха)
Киці дуже сподобалося 😌
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Марсік (Свійська / домашня)
Смачна паличка)))
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кішка їла та казала, що смачно.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пудра (Турецька ангора)
Афіна (Турецька ангора)
Моїй киці нічого не зайшло з цієї лінійки продуктів. Хоча склад гарний. Но кішка не їсть. Тому поставлю 4 зірочки.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Фоксі (Свійська / домашня)
Смакує киці
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Буся (Свійська / домашня)
Наче норм, але моя кішка таке не любить
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мейсон (Сіамська)
Мішель (Свійська / домашня)
Коту не подобається взагалі. Давала дворовим котикам - то теж не дуже їли.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Смачна!)
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Абрикос (Свійська / домашня)
Тімка (Свійська / домашня)
На жаль, моїм котам ці палички не смакують
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Сільвер (Свійська / домашня)
Адель (Свійська / домашня)
Обожнюють ці закусочки, накидаються на них знатно
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
Показати ще