Відгуки про товар Клуб 4 Лапи Premium М'ясна паличка з індичкою та кроликом для котів

Середня оцінка від користувачів
4,4
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тіша (Свійська / домашня)
Не подобається (
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Марсель (Британська короткошерста)
Кіт з`їв подарунок зразу. Сподобався.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пухля (Сибірська)
Тимофей (Британська короткошерста)
Арчи (Свійська / домашня)
дякуємо за ласощі для котиків.В нас два котика, поділили навпіл м'ясну паличку.Котики юули задоволені
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Джессі (Турецька ангора)
Моя кицька не їсть.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
маруся (Свійська / домашня)
Нажаль, кицька навіть не притронулася до цієї палички
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ariana Drew Barrymore (Девон-рекс)
Злюка (Свійська / домашня)
Анфіса (Свійська / домашня)
Отримали як подарунок до замовлення. Ну чому б і не спробувати? Наша англійська леді поставила цим ласощам оцінку "відмінно"!
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Санни (Свійська / домашня)
не любим клуб 4 лапы
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Маша (Шотландська прямовуха)
Нормально
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Шанти (Британська короткошерста)
киця їла з задоволенням
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Брі (Канадський сфінкс)
Не супер, але іноді кішечка їсть
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Марс (Британська короткошерста)
Кокося (Шотландська прямовуха)
Амур (Тайська)
Гарний товар: кіт їв з насолодою
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Феона (Шотландська висловуха короткошерста)
Часто дают в подарок к заказу, мы такое не едим, как то просила, чтоб не ложили, но... Даже наши уличные котики не едят эти палочки, увы.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Ірино, дякуємо Вам за відгук. Дуже прикро, що такі ласощі котикам не до вподоби. Вже залишили примітку та наступного разу не будемо їх передавати. За можливості, порадуємо улюбленців чимось іншим.
Відгук написаний: 29 травня 2024 17:40
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Жозя (Жозефіна) (Британська золота шиншила)
Я думала моя кішка зʼїсть цю паличку разом з моїми пальцями, дуже, ну дуже їй сподобалась. Дякую за подарунок.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Харука (Хару) (Свійська / домашня)
Продукт виглядає непогано, але кішка не їсть,
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Каспер (Сіамський перс)
Кускус (Сіамська)
Дуже смакує
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Шеррі (Шотландська прямовуха)
Юк (Шотландська прямовуха)
Марися (Свійська / домашня)
Супер!
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Скара (Свійська / домашня)
Аза (Свійська / домашня)
Не підходить моїм мурчикам, жоден їсти не захотів.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Дим (Персидська шиншила)
Буся (Свійська / домашня)
Дякую за подаруночок, киці оцінили.👍
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ізя (Свійська / домашня)
Как всегда огромная благодарность за подарки! 🫶
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Злата (Девон-рекс)
Спасибо за угощение.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
Показати ще