Відгуки про товар Клуб 4 Лапи Premium М'ясна паличка з індичкою та кроликом для котів

Середня оцінка від користувачів
4,4
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мурка (Свійська / домашня)
Дурме (Свійська / домашня)
Мої не схотіли їсти, їдять корм оптиміл. Віднесла вуличним котикам, там теж одна кішечка відмовилася,але інша з'їла. Дякую за подарунок!
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Несколько раз присылали в подарок, спасибо Петхауз! Но никакие коты ни свои ни коты знакомых не едят ну просто никак. Несколько раз удалось прохожих дворовых котов уговорить съесть палочку. И то без особой радости, а типа ну давай уже, ладно. Всё равно жрать нечего. Не очень ясен смысл этого изделия, тем более при цене в 12-15 грн за 5 грамм.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Тетяно, дякуємо за зворотний зв’язок. Дуже прикро, що хвостику не сподобались ласощі. Ми вже зробили відмітку та не будемо передавати саме такі смаколики наступного разу.
Відгук написаний: 6 жовтня 2022 15:39
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Эми (Свійська / домашня)
Боря (Свійська / домашня)
Мои не хрумкают ( пахнет как охотничья колбаска
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Котам палочка не понравилась, потому что она им не досталась. Собаки ее унюхали прямо в коробке с заказом и утащили - обнаружила потом пустую пожеванную упаковку из-под палки и довольных собак.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Макс (Канадський сфінкс)
Васька (Свійська / домашня)
Рыжик (Свійська / домашня)
Не знаю дали на падарок
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Лео (Канадський сфінкс)
Сніжок (Свійська / домашня)
Дуже смачні палички! Коти задоволені)))
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ричард (Шотландська висловуха короткошерста)
вкусная вкуснятина для кота и "фу как оно воняет" для хозяина, ну вкусняха то для питомца)))))
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Бонни (Шотландська прямовуха)
Тварині палички м'ясні сподобались
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хося (Шотландська висловуха короткошерста)
Соня (Шотландська прямовуха)
Маврик (Британська короткошерста)
Котикам не дуже сподобалось(
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Руді (Абісинська)
Кіт зїв, але якогось захвату я в його очах не побачив)))
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Марти (Свійська / домашня)
Мия (Свійська / домашня)
нравится
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Лу (Свійська / домашня)
Наш кіт дуже вибірковий, спочатку лизнув, але потім відмовився)
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Бастет (Свійська / домашня)
Кошеняті сподобалося, духмяна паличка!
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Шотландец веслоухий (Шотландська висловуха довгошерста)
Спасибо
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Акі (Абісинська)
Рокі (Абісинська)
Фрея (Свійська / домашня)
Мої котики люблять ці смаколики)
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Гера (Орієнтальна короткошерста)
Хускар (Шартрез)
Мої котики відкрили для себе ці ласощі від Клуб 4 лапи! Дуже подобаються! Тепер мої улюбленці чекають тільки на них. Для моєї старенької киці дуже підходить - палички м'які, а не сухі й тверді, тому котам поважного віку з проблемними зубками підійде. А кошеня взагалі в захваті від усіл ласощів :)
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мурка (Свійська / домашня)
Ну дуже сподобалося моїй кіці
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Іннокентій (Шотландська прямовуха)
Голлівар (Мейн-кун)
Ламборджіні (Мейн-кун)
Котикам подобається!
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ілай (Шотландська прямовуха)
Мурка (Свійська / домашня)
Палочка понравилась только котику, кошечке не подошла.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ян (Британська довгошерста)
Получила в подарок к заказу(за что спасибо магазину),но кот подарок не оценил,понюхал и отвернулся с недовольной мордой.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Юліє, дякуємо за зворотний зв’язок. Дуже прикро, що смаколики не підійшли улюбленцю. Ми вже зробили відмітку та не будемо передавати саме такі ласощі наступного разу.
Відгук написаний: 9 вересня 2022 19:01
Показати ще