Відгуки про товар Pethouse Деревний наповнювач для котячого туалету, без аромату

Середня оцінка від користувачів
4,3
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Максимка (Канадський сфінкс)
Бэль (Донський сфінкс)
Зефир (Канадський сфінкс)
Честер (Канадський сфінкс)
Класний наповнювач! От, дійсно, здивували. Круто вбирає сторонні запахи, легко прибирається з лотка і котічкам зайшов.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Лада (Шотландська прямовуха)
Купляю завжди тільки його. Дуже подобається. І якість і ціна. Не воняє. Кішка ходить тільки на такий.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кузя (Свійська / домашня)
Чудово
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Марсік (Бірманська)
Мурка (Свійська / домашня)
Дуже економний наповнювач.Котам сподобався.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Лиза (Мейн-кун)
Алиса (Мейн-кун)
Боня (Мейн-кун)
Лекси (Мейн-кун)
Макс (Мейн-кун)
Жасмин (Мейн-кун)
Александра (Мейн-кун)
Милиса (Мейн-кун)
Триша (Мейн-кун)
Хороший, но темный, не видно, когда сходил кот по большому))
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нормально
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мичи (Свійська / домашня)
Рокки (Свійська / домашня)
Норліс (Свійська / домашня)
Хороший наповнювач, має м'який деревний аромат.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Луна (Регдол)
Наповнювач має специфічний запах, ніби розпалювач, через який киця відмовлялась йти на лоток 😢
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Ольго, дякуємо Вам за відгук. Дуже прикро, що такий наповнювач не сподобався. Обов'язково передамо ці дані на виробництво, аби визначити причину появи такого аромату. Ми також готові замінити пакунок на новий, аби улюблениця мала змогу займатись своїми котячими справами комфортно. Знаємо, що наш фахівець вже зв'язався з Вами для детальнішої консультації.
Відгук написаний: 13 січня 2025 18:31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Фрея (Ельф)
Лео (Донський сфінкс)
хороший недорогой наполнитель, главное безопасный для котов и натуральный правда разбрасывается (что не странно для такого наполнителя), купила коврик специальный и всё супер
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Плюш (Шотландська висловуха короткошерста)
Соня (Свійська / домашня)
Нормальний наповнювач, гарний обьем і ціна особливо під акцію
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Еліс (Свійська / домашня)
Танос (Сибірська)
Якісний наповнювач, один з найкращих з деревних
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Грегорі (Свійська / домашня)
Кузьма (Свійська / домашня)
Якість та ціна наповнювача нас влаштовує. Пахне деревиною,навіть використаний, запах сечі в лотку не відчувається. Ми своїх котів змалечку привчили ходити на лоток з сіткою. Тому наповнювач по хаті не розноситься. Я міняю лоток раз на добу (вигрібаю ділянки з розм'яклим наповнювачем, добавляю свіжий), насипаю нещільно, щоб тільки дно лотка прикрите було (подекуди навіть дно лотка з-під наповнювача виглядає). Гранули добре вбирають рідину, розбухають. Якщо фекалії в лотку - вони зверху сітки, їх просто витряхую в унітаз. Раз на тиждень мию сітку, раз на два-три тижні - сам лоток. Такого мішка моїм двом котикам (на два лотка) вистачить на три-чотири місяці. В середньому вони мочаться по два-три рази на добу.Лотки міняю щоранку. Запаху сечі немає.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Толя (Свійська / домашня)
Дякуємо за швидку доставку!
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Барсік (Шотландська висловуха довгошерста)
Неплохой наполнитель, но тырса немного есть и осыпается
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Гарний наповнювач для домашніх пухнастиків це той випадок коли ціна-якість хороша, гранули пахнуть деревиною, запаху немає взагалі,економний на довго вистачає, моїй киці дуже сподобався.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мія (Шотландська прямовуха)
За свою ціну гарний
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Димок (Британська короткошерста)
Впитывает хорошо,но запах все таки присутствует,может из за самих древесных опилок
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Світлано, дякуємо Вам за відгук. Прикро, що неприємний запах все ж присутній. Як варіант, можна дещо збільшити шар наповнювача у лоточку, аби нейтралізувати небажаний аромат.
Відгук написаний: 13 грудня 2024 18:39
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Меланія (Європейська короткошерста)
якісний і немає запаху
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Анжела (Свійська / домашня)
Непоганий наповнювач
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Соня (Свійська / домашня)
Класний наповнювач
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
Показати ще