Середня оцінка від користувачів
4,3
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
Юлия Михейкина
Максимка (Канадський сфінкс)
Бэль (Донський сфінкс)
Зефир (Канадський сфінкс)
Честер (Канадський сфінкс)
Класний наповнювач! От, дійсно, здивували. Круто вбирає сторонні запахи, легко прибирається з лотка і котічкам зайшов.
придбано в PethouseВідгук написаний: 8 лютого 2025 18:33
Наталя
Лада (Шотландська прямовуха)
Купляю завжди тільки його. Дуже подобається. І якість і ціна. Не воняє. Кішка ходить тільки на такий.
придбано в PethouseВідгук написаний: 2 лютого 2025 13:56
Ольга Яковенко
Кузя (Свійська / домашня)
Чудово
придбано в PethouseВідгук написаний: 23 січня 2025 12:02
Христина Завальона
Марсік (Бірманська)
Мурка (Свійська / домашня)
Дуже економний наповнювач.Котам сподобався.
придбано в PethouseВідгук написаний: 19 січня 2025 11:41
Ирина Михалева
Лиза (Мейн-кун)
Алиса (Мейн-кун)
Боня (Мейн-кун)
Лекси (Мейн-кун)
Макс (Мейн-кун)
Жасмин (Мейн-кун)
Александра (Мейн-кун)
Милиса (Мейн-кун)
Триша (Мейн-кун)
Хороший, но темный, не видно, когда сходил кот по большому))
придбано в PethouseВідгук написаний: 16 січня 2025 13:58
Марія Романенко
Нормально
придбано в PethouseВідгук написаний: 14 січня 2025 12:18
Anna Trepez
Мичи (Свійська / домашня)
Рокки (Свійська / домашня)
Норліс (Свійська / домашня)
Хороший наповнювач, має м'який деревний аромат.
придбано в PethouseВідгук написаний: 11 січня 2025 20:59
Ольга Тимошенко
Луна (Регдол)
Наповнювач має специфічний запах, ніби розпалювач, через який киця відмовлялась йти на лоток 😢
Відгук написаний: 10 січня 2025 23:24
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Ольго, дякуємо Вам за відгук. Дуже прикро, що такий наповнювач не сподобався. Обов'язково передамо ці дані на виробництво, аби визначити причину появи такого аромату. Ми також готові замінити пакунок на новий, аби улюблениця мала змогу займатись своїми котячими справами комфортно. Знаємо, що наш фахівець вже зв'язався з Вами для детальнішої консультації.
Відгук написаний: 13 січня 2025 18:31
Лилия Балабко
Фрея (Ельф)
Лео (Донський сфінкс)
хороший недорогой наполнитель, главное безопасный для котов и натуральный
правда разбрасывается (что не странно для такого наполнителя), купила коврик специальный и всё супер
придбано в PethouseВідгук написаний: 10 січня 2025 20:48
Тетяна Нисевич
Плюш (Шотландська висловуха короткошерста)
Соня (Свійська / домашня)
Нормальний наповнювач, гарний обьем і ціна особливо під акцію
придбано в PethouseВідгук написаний: 3 січня 2025 13:31
Юлия Богінкевич
Еліс (Свійська / домашня)
Танос (Сибірська)
Якісний наповнювач, один з найкращих з деревних
придбано в PethouseВідгук написаний: 3 січня 2025 12:25
Лариса Загребельна
Грегорі (Свійська / домашня)
Кузьма (Свійська / домашня)
Якість та ціна наповнювача нас влаштовує. Пахне деревиною,навіть використаний, запах сечі в лотку не відчувається. Ми своїх котів змалечку привчили ходити на лоток з сіткою. Тому наповнювач по хаті не розноситься. Я міняю лоток раз на добу (вигрібаю ділянки з розм'яклим наповнювачем, добавляю свіжий), насипаю нещільно, щоб тільки дно лотка прикрите було (подекуди навіть дно лотка з-під наповнювача виглядає). Гранули добре вбирають рідину, розбухають. Якщо фекалії в лотку - вони зверху сітки, їх просто витряхую в унітаз. Раз на тиждень мию сітку, раз на два-три тижні - сам лоток. Такого мішка моїм двом котикам (на два лотка) вистачить на три-чотири місяці. В середньому вони мочаться по два-три рази на добу.Лотки міняю щоранку. Запаху сечі немає.
придбано в PethouseВідгук написаний: 26 грудня 2024 10:27
Катерина Коваленко
Толя (Свійська / домашня)
Дякуємо за швидку доставку!
придбано в PethouseВідгук написаний: 23 грудня 2024 14:43
Марина Астахова
Барсік (Шотландська висловуха довгошерста)
Неплохой наполнитель, но тырса немного есть и осыпается
придбано в PethouseВідгук написаний: 22 грудня 2024 23:37
Інна Іщенко
Гарний наповнювач для домашніх пухнастиків це той випадок коли ціна-якість хороша, гранули пахнуть деревиною, запаху немає взагалі,економний на довго вистачає, моїй киці дуже сподобався.
придбано в PethouseВідгук написаний: 18 грудня 2024 12:05
Маріна Гомела
Мія (Шотландська прямовуха)
За свою ціну гарний
придбано в PethouseВідгук написаний: 13 грудня 2024 14:38
Светлана Доценко
Димок (Британська короткошерста)
Впитывает хорошо,но запах все таки присутствует,может из за самих древесных опилок
придбано в PethouseВідгук написаний: 12 грудня 2024 19:28
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Світлано, дякуємо Вам за відгук. Прикро, що неприємний запах все ж присутній. Як варіант, можна дещо збільшити шар наповнювача у лоточку, аби нейтралізувати небажаний аромат.
Відгук написаний: 13 грудня 2024 18:39
Ольга ДжерелейкоГольська
Меланія (Європейська короткошерста)
якісний і немає запаху
придбано в PethouseВідгук написаний: 11 грудня 2024 11:11
Анна Шикула
Анжела (Свійська / домашня)
Непоганий наповнювач
придбано в PethouseВідгук написаний: 7 грудня 2024 11:19
Тетяна Антошко
Соня (Свійська / домашня)
Класний наповнювач
придбано в PethouseВідгук написаний: 25 листопада 2024 20:07
Показати ще