Середня оцінка від користувачів
4,0
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
Анастасія Бесараб
Мікаса (Свійська / домашня)
Наповнювачем задоволені, непогано комкується, вбирає запахи, головне насипати правильну кількість, трохи гранули висипаються, за лапами нічого не розноситься + маємо килимок спеціальний перед лотком. Чудовий загалом!
придбано в PethouseВідгук написаний: 18 червня 2026 12:57
Марина Грішелева
Рижик (Свійська / домашня)
Хорошо вбирає вологу. Застиває і зручно викидати лопаткою. Але краще стліконовий, так як він хабирає ще й запах!
придбано в PethouseВідгук написаний: 16 червня 2026 13:24
Вікторія Єфімова
Анаисс Мимяу (Єгипетська мау)
Дуже хороший наповнювач! Спеціально зайшла залишити відгук. Ми переходимо тепер на цей наповнювач з глиняного (бентоніта). 8 років використовували бентонітовий різноманітних брендів. Нам подобалось, але кішка почала кашляти. Після обстежень ми зупинились на тому, що це може бути алергічний чи навіть астматичний прояв. Все ж таки будь-яка глина дуже сильно пилить! Я переживала, що кішка не піде в цей, але вона одразу зацікавилась цим наповнювачем, коли його тільки привезли! Відкрили, насипали, одразу попісяла в нього! Ми переходимо поступово, поставили додатковий туалет. Хай тварина звикне. Люди, ті, кому щось не сподобалось: треба робити саме так, як написано! Не халтурити... Якщо ви поставили масюнечкий туалетик з решіточкою і трошки сипанули наповнювача, то якого результату очікуєте?.. Туалет має бути бути великим, глибоким. Вашій тварині має бути комфортно - це ж природна потреба нормально ходити в туалет. А значить, і вам буде комфортно. Я так зробила: насипала один повний пакет в туалет і трохи підсипала з другого, з нього ж підсипаю надалі. Запах одразу яскравий - ну, кукурудзяний. За пару днів він вивітрюється як з картонного пакета, так і з самого туалетика. І потім взагалі не помітний. А от переваги! Кішка перестає кашляти (спостерігаємо, точний результат буде, коли повністю приберемо бентоніт). Він зовсім не пилить! Кілька бубочок на підлозі замість постійного повсюдного пилу - це ж небо і земля! Я пилосошу по кілька разів на день через бентоніт. Екологія - одне з найбільш важливих питань. Я так розумію, кукурудза в Україні вирощується, наповнювач виготовляється з відходів кукурудзяного виробництва, що дуже добре! Виробник наш. Це було одним із факторів вибору для мене. Особисто я не бачу сенсу міняти повністю наповнювач раз на тиждень: якщо у вас великий хороший туалет (туалети), і тварині зручно, і ви прибираєте принаймні раз на день (якщо туалети 2 на 1 тварину, то це достатньо), то вам треба просто прибрати грудочки і досипати. Хто мене знає з тих, хто тут є, знає, що у мене вдома котячим туалетом не пахне і завжи порядок. Я саме мию туалет раз на півроку приблизно. Єдиний нюанс: потрібен совочок з якимись більшими дірочками. А так - це супер! Ми дуже задоволені!
придбано в PethouseВідгук написаний: 16 червня 2026 11:35
Вікторія Єфімова
Анаисс Мимяу (Єгипетська мау)
Забула один нюанс: зручна картонна упаковка, яку реально легко відкрити! Відрізаємо краєчок нитки, далі витягуємо всю нитку з одного боку (хто не знав))). Нарешті не пластик.
Відгук написаний: 16 червня 2026 11:39
Наталія Бірюкова
Чудовий наповнювач для кліток з папугами
придбано в PethouseВідгук написаний: 16 червня 2026 10:23
Наталія Бровченко
Оскар (Мейн-кун)
Пума (Свійська / домашня)
Цей наповнювач пахне як мішок з кукурудзою, мої бабуся з дідусем купували для курочок. Короче, це аромат дитинства. Кішка теж не проти. Не липне до лап, але розкидається під час копання.
придбано в PethouseВідгук написаний: 15 червня 2026 22:23
Оксана Довбанюк
Вперший раз приїхали коробки с розірваними пакетами з наповнювачем і вдругий раз також пошкоджені пакети. Це вже система в неякісному пакуванні. Не думаю, що втретє і подальшому захочу замовляти у вас😏☹️
придбано в PethouseВідгук написаний: 11 червня 2026 10:50
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Оксано, вдячні Вам за відгук. Дуже прикро, що під час транспортування Новою поштою наповнювачі пошкодились. Дякуємо також, що повідомили деталі в телефонному режимі. Хотіли б лише уточнити, що Ви завжди можете одразу після отримання звернутися до нас та замінити пакунки на інші.
Відгук написаний: 11 червня 2026 15:18
Надія Казар'янц
Хела (Свійська / домашня)
Марта (Свійська / домашня)
Дуже гарно грудкується та не засмічує каналізацію
придбано в PethouseВідгук написаний: 8 червня 2026 03:43
Нелля Нагорняк
Смузі (Британська короткошерста)
Кава (Сноу-шу)
Марс (Мейн-кун)
Тінь (Свійська / домашня)
використовували різні наповнювачі: дерефні, тофу, кукурудзяні. В результаті зупинились на цьому - гарна ціна на такий об'єм, гарно збирається грудками, легко прибирати.
придбано в PethouseВідгук написаний: 7 червня 2026 11:01
Ольга Чайковська
Джек (Тойгер)
Джа (Свійська / домашня)
Чамучак (Свійська / домашня)
Довгий час користувалась деревним наповнювачем цього ж виробника і спочатку все було добре, як в з цим до речі, але з часом почала отримувати пакунки з 1/4 частиною тирси на пакет. Зверталась до служби підтримки і одна з консультантів мені радила змінити на інший наповнювач, бо можливо курʼєри товчуть його при доставці. З часом коли зник деревний, я спробувала цей і так само, спочатку всі гранули були перфектної якості, але знову не обійшлось без але. Зараз вже втретє замовляю і з кожним разом якість все гірше, а тирси все більше. Цього разу я тільки відкрила пакет і наповнювач вже насипала з роздрібненими частками. Тобто пилу та піску стало в рази більше. На даний момент наповнювача залишилось 1/3 пакета переважно піску. Чому з часом якість даних наповнювачів втрачається одному виробнику відомо, але спостереження не з приємних.
придбано в PethouseВідгук написаний: 6 червня 2026 12:44
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Ольго, дякуємо Вам за відгук. Дуже прикро, якщо наповнювач не відповідав очікуванням. Вдячні також, що уточнили деталі в телефонному режимі. Ми вже передали звернення на виробництво, аби уточнити додаткову інформацію та щойно отримаємо відповідь, обов'язково повідомимо. Знаємо, що наш фахівець вже зв'язався з Вами для уточнення деталей.
Відгук написаний: 8 червня 2026 13:09
Катерина Михайленко
Аліса (Свійська / домашня)
Мені подобається користуватись,розхід менший ніж у древесного
придбано в PethouseВідгук написаний: 2 червня 2026 14:27
Ольга Т
Шашлик (Британська короткошерста)
Почитавши позитивні відгуки про цей наповнювач, хотіли перейти на нього з деревного, але очікування не справдилися - наповнювач погано вбирає запахи, хоч і трохи менше сміття біля лотка.
придбано в PethouseВідгук написаний: 31 травня 2026 17:28
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Ольго, дякуємо Вам за відгук. Прикро, що наповнювач не зовсім сподобався. Хотіли б лише звернути увагу, що для кращого поглинання запахів виробник рекомендує насипати його шаром не менше ніж 4-6 см, а за потреби збільшити до 5-7 см.
Відгук написаний: 1 червня 2026 13:27
Ольга Бєлокурова
Василь (Свійська / домашня)
Жожа (Свійська / домашня)
Хороший наповнювач. Грудкується швидко. Не має неприємного запаху. Розходується економно.
придбано в PethouseВідгук написаний: 27 травня 2026 21:20
Наталія Савчик
Димок (Свійська / домашня)
Збивається однією купою, липне до лотка, не зручно прибирати. Великий розхід
придбано в PethouseВідгук написаний: 27 травня 2026 08:51
Алла Городнічьова
Мурка (Свійська / домашня)
Подобається що по хаті тепер немає слідів наповнювача.
придбано в PethouseВідгук написаний: 15 травня 2026 11:22
Богдан Помазан
Мартін (Свійська / домашня)
Відсутній пил як від бентоніту, якщо і є то лише на лапках якщо не оновлювати повністю довго в лише досипати.
придбано в PethouseВідгук написаний: 15 травня 2026 10:04
Елена Нестерова
Тимофей (Свійська / домашня)
Гарно поглинає вологу а запах
придбано в PethouseВідгук написаний: 14 травня 2026 10:52
Оксана Филипова
Кекс (Свійська / домашня)
Іріска (Свійська / домашня)
Гарний наповнювач. Поглинає запах, комкується, не розноситься на лапах. Прикро що немає більшого об'єму
придбано в PethouseВідгук написаний: 6 травня 2026 12:16
Cвітлана Широкова
Моніка (Шотландська висловуха короткошерста)
Наповнювач не сподобався - після використання тримається запах сечі((
придбано в PethouseВідгук написаний: 1 травня 2026 15:36
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Світлано, дякуємо Вам за відгук. Дуже прикро, що наповнювач не сподобався. Хотіли б лише звернути увагу, що для кращого поглинання запахів виробник рекомендує насипати його шаром не менше ніж 4-6 см для одного котика, а для декількох збільшити до 5-7 см. Знаємо також, що наш фахівець вже зв'язався з Вами для детальнішої консультації.
Відгук написаний: 1 травня 2026 17:15
Андрій Степаненко
Запаху майже немає, можливо трохи кукурудзяними початками отдає, мені особисто нічим не пахне. До дна лотка не пристає, економний. Уріна не розтікається, залишається невиликий "пляцок" який легко викидується, а весь інший наповнювач залишається у лотку.
Якщо кіт сильно наповнювач вигрібає може залишатися на підошвах тапок. Сам кіт наче не сильно розносить. Ціна, об'єм цілком влаштовують. Кота наче також влаштовує.
(як бонус пакунок з міцного паперу, бо всі поліетиленові пакунки мій кіт роздирає, а паперовий чомусь його не цікавить)))
придбано в PethouseВідгук написаний: 28 квітня 2026 01:09
Надія Ніколайчук
Нессі (Свійська / домашня)
Досить зручний, непогано комкується, подобається більше ніж бентонітовий, ціна приємна
придбано в PethouseВідгук написаний: 25 квітня 2026 13:55
Показати ще