Середня оцінка від користувачів
4,5
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
Ірина Гофман
Гоша (Мейн-кун)
Макс (Мейн-кун)
Маю 2 кота. Обидва навчені на бентонітові наповнювачі в лотках і мають звичку активно загрібати своє "добро". Один з них на додачу не визнає наповнювачі із запахом в принципі, тому крім BioKat's, представленого на ринку України лише у варіанті наповнювача із запахом якоїсь псевдотравички, довелося шукати наповнювач без аромату. Вирішила спробувати новинку Rigor Cat. Результат -- це супер леткий наповнювач білого кольору (наче пісок крупної фракції), який летить в усі сторони, а ще краще розноситься за лапками котиків в усі можливі та неможливі місця дому (спеціалізований гумовий коврик під лотком ситуацію не дуже рятує)... Серед "плюсів" -- цей турецький аповнювач грудкується добре, запах вбирає також добре. Але виявляти його крупинки навіть в себе в ліжку задоволення сумнівне, а це величезний "мінус".
придбано в PethouseВідгук написаний: 9 серпня 2022 10:20
Юлія Руда
Санта (Свійська / домашня)
VanCat, AnimAll, Pretty cat, Hagen Logan, Eurocat, Rigor cat - це бентонітові наповнювачі, якими ми з кішкою користувались. Серед них і якісні, і відвертий непотріб. І скажу, що абсолютно усі розносяться за лапками. Я ще не зустрічала, таких, які не розносяться. Навіть були спробували наповнювач тофу AnimAll - теж розноситься. 🤷
Відгук написаний: 12 серпня 2022 15:02
Юлия Бутенко
Гарний наповнювач. Запахи утримує, гарно грудкується
придбано в PethouseВідгук написаний: 4 серпня 2022 11:03
Юлия Колбун
Муся (Британська короткошерста)
Пуша (Невська маскарадна)
Каспер (Канадський сфінкс)
чудовий наповнювач, кішка почала ходити у лоточок, запахи утримує добре
придбано в PethouseВідгук написаний: 2 серпня 2022 21:55
Анна Склярук
Кеша (Свійська / домашня)
Нікому не раджу покупати цей наповнювач.
Мінуси :
- за контистенцією він схожий на бетон, тому що він на стільки твердіє, що можна лопатку зломати поки віддереш його від лотка котячого
- на підлозі залишаються не просто білі сліди, а сліди які треба відшкрибати, бо знов таки, це наче сліди із бетону
- НАЙГІРШЕ: у кота на лапах залишилася ця застигла консистенція , яку він не може сам відгризти і треба вистригати йому шерсть на лапах через це.
Плюси :
- не має запаху, але з таким же успіхом можна бетонну суміш коту насипати
придбано в PethouseВідгук написаний: 30 липня 2022 00:01
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Анно, дякуємо Вам за зворотний зв’язок. Ми щиро здивовані такою ситуацією, оскільки разом із власними хвостиками тестували цей наповнювач перед додаванням в асортимент. Скоріш за все, таке могло трапитися через недостатню кількість наповнювача у лоточку. Для правильного грудкування та відсутності неприємних вражень, виробник рекомендує насипати наповнювач шаром не менше 7 см, оскільки при меншій його кількості, дійсно можливі такі неприємності, як прилипання до лапок та утворення неправильної консистенції без грудочок. Також у процесі використання рекомендується постійно підтримувати цей рівень в лотку та досипати наповнювач після прибирання.
Дякуємо також, що уточнили всі деталі у телефонному режимі. Очікуватимемо на повторне тестування Вашим котиком та новий відгук!
Відгук написаний: 1 серпня 2022 19:16
Анна Склярук
Кеша (Свійська / домашня)
UPD: Дякую командi Pethouse, що звернула на увагу на вiдгук та особисто зателефонували.
За Вашою рекомендацією насипали більше 7 см та стало значно краще, але потрібно декілька разів його прибирати, щоб не твердів сильно.
Відгук написаний: 4 серпня 2022 19:18
Анна Овдієнко
Маруся (Шотландська прямовуха)
Ляля (Свійська / домашня)
Підкажіть чи залишає він білі сліди на лапках по підлозі?
придбано в PethouseВідгук написаний: 28 липня 2022 15:10
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Анно, дякуємо за Ваше питання. Оскільки наповнювач проходить спеціальне очищення від пилу перед фасуванням, він не має залишати сліди від лапок котиків на підлозі.
Відгук написаний: 28 липня 2022 21:35
Ирина Кузина
Бума (Свійська / домашня)
Отличный наполнитель: хорошо комкуется, держит запахи, экономичный и самое главное не пылит.
придбано в PethouseВідгук написаний: 23 липня 2022 13:25
Світлана С.
Пума (Свійська / домашня)
Аська (Донський сфінкс)
На месяц хватает одного пакета на одну кошку или нет?
Відгук написаний: 27 липня 2022 19:25
Ирина Кузина
Бума (Свійська / домашня)
5л наполнителя хватает на 2,5 недели
Відгук написаний: 22 серпня 2022 10:02
Наталья Грачёва
Лёвушка (Британська короткошерста)
Решили попробовать этот новый наполнитель. Комкуется хорошо, запахов посторонних нет. Гранулы средние, не крупные. Цвет, конечно не белый, но светло серый, но это не принципиально
придбано в PethouseВідгук написаний: 21 липня 2022 14:18
Мария Гаврилина
Нашей кошке наплнитель понравился, запаха гораздо меньше чем при использовании древесного, уходит довольно экономно, комкается хорошо
придбано в PethouseВідгук написаний: 19 липня 2022 10:42
- « Previous
- 1
- ...
- 8
- 9
- 10