Середня оцінка від користувачів
4,5
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
Анастасія Бесараб
Мікаса (Свійська / домашня)
Майже рік киця чудово їла його, саме бріт кеа підходить їй з 2 місяців життя. Зараз виробник щось змінив і корм темніший, менший за розміром і трохи інакший запах. Киця їсть трохи з меншим апетитом, але можливо їй просто цей смак приївся, таке в нас бувало з кормом для кошенят. Та загалом корм чудової якості, Петхаусу як завжди на висоті!
придбано в PethouseВідгук написаний: 18 червня 2026 13:02
Анастасія Кожома
Бальтазар (Британська короткошерста)
Коту корм підійшов та дуже сподобався,котик вибагливий,тому це важливо)але є проблема з тим що в пачці з іншої партії корм дуууже відрізняється: він набагато більший(я б навіть сказала в розмір корму для собак),світліший і котик просто його не їсть 🥲
придбано в PethouseВідгук написаний: 4 червня 2026 09:29
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Анастасіє, дякуємо Вам за відгук. Залежно від партії корм дійсно може дещо відрізнятись кольором, запахом та розміром гранул. Це пов'язано з налаштуваннями обладнання та використанням виключно натуральних інгредієнтів без додавання штучних барвників та ароматизаторів. Ми б хотіли детальніше розібратись у ситуації, проте наш фахівець, на жаль, не зміг зв'язатись з Вами. Будемо вдячні, якщо зможете зателефонувати чи написати нам у зручний час.
Відгук написаний: 5 червня 2026 14:34
Олександр Михальчук
Використовую тільки цей корм,тому що в ньому відсутній курячий жир.Від якого у Марвела алергія.
придбано в PethouseВідгук написаний: 21 травня 2026 21:19
Анастасія Дуднєва
Стіч (Канадський сфінкс)
Ліла (Ельф)
👍🏻👍🏻👍🏻
придбано в PethouseВідгук написаний: 12 лютого 2026 14:05
Анастасія Дуднєва
Стіч (Канадський сфінкс)
Ліла (Ельф)
Чудово підходить. Підкажіть чи зʼявиться пакування 7кг в магазині для замовлення?
придбано в PethouseВідгук написаний: 28 січня 2026 22:55
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Анастасіє, дякуємо за Ваше питання. Цей корм об'ємом 7 кг наразі, на жаль, не представлено в асортименті офіційного постачальника Brit Care. Якщо такий пакунок до нас надійде та стане доступним до замовлення, обов'язково відобразимо ці дані на нашому сайті.
Відгук написаний: 29 січня 2026 13:02
Аліна Мельничук
Хмарик (Свійська / домашня)
Та сама ситуація, туалет після кота смердить що вмерти можна😂
придбано в PethouseВідгук написаний: 27 січня 2026 10:32
Зубань Вікторія
Сімба (Свійська / домашня)
Муся (Свійська / домашня)
Мої котики дуже добре їдять цей корм
придбано в PethouseВідгук написаний: 7 січня 2026 01:46
Віра Пікула
Василь (Шотландська висловуха короткошерста)
Котик їв добре,порода Шотандець
придбано в PethouseВідгук написаний: 24 жовтня 2025 18:48
Алла Лисенко
Ніка (Свійська / домашня)
Біляшич (Свійська / домашня)
Коту сподобався цей корм, їсть з задоволенням.
придбано в PethouseВідгук написаний: 16 жовтня 2025 06:51
Анастасія Оводенко
Маліфісента (Свійська / домашня)
Потребує плавного переходу з попереднього харчування, так як містить багато білку та мало клітковини. Може викликати набір ваги, тому будьте обережними з дозуванням. Краще моніторити вагу (раз на тиждень) та загальний стан кішки. Нам підійшов дуже добре: стан шкіри покращився, алергія майже повністю зникла. Проте, думаємо над тим, щоб комбінувати з кормом, з високим вмістом клітковини чи рослинного білку, задля підтримки ваги. Консультація з лікарем, перед вживанням, обов'язкова!
придбано в PethouseВідгук написаний: 15 серпня 2025 11:06
Слава Я.
Намагались перейти на нього, кішечці на смак сподобався (вона дуже перебірлива), на ньому стала дуже добре ходити в туалет, навіть краще, ніж на попередньому монж для стеріл., але упродовж місяця почалась алергія, стала сильно розчісувати скроні та й шерсть почала сипатись більше. Нажаль в цьому плані не підійшов(
придбано в PethouseВідгук написаний: 15 червня 2025 12:30
Анна Пинаева
Антон (Свійська / домашня)
Геннадий (Свійська / домашня)
Шуша (Свійська / домашня)
Моня (Свійська / домашня)
Тимурчик (Свійська / домашня)
Мишка (Свійська / домашня)
Рудя (Свійська / домашня)
Льоля (Свійська / домашня)
гарний корм, мої тріскали букашек не відтягнеш ))
придбано в PethouseВідгук написаний: 28 квітня 2025 16:25
Сергій Манделіна
Мурашка (Британська довгошерста)
Перейшли з канадського корму який фактично пропав,або по недосяжним цінам. Легко і без негативних реакцій і головне що вона його сприймає я смаколик!
придбано в PethouseВідгук написаний: 16 лютого 2025 23:24
Сергій Фалінський
Василиса (Європейська короткошерста)
Федора (Сибірська)
Тома (Корат)
Кицькам дуже сподобалося
придбано в PethouseВідгук написаний: 6 лютого 2025 11:30
Лідія Дігтяр-Кравцова
Кнопка (Кнопик, Кнопіон, Кнопарь) (Британська короткошерста)
Оселедець з комахами неймовірний. Котикам смакує💕
придбано в PethouseВідгук написаний: 10 грудня 2024 08:56
Валерія Чіфліклій
Джозі (Свійська / домашня)
Лютік (Свійська / домашня)
Білосніжка (Турецька ангора)
Кішка вподобала корм, а я вподобала Pethouse. Дякую за класний сервіс і подарунки, ви супер
придбано в PethouseВідгук написаний: 12 листопада 2024 12:41
Ліана Рижевська
Брі (Канадський сфінкс)
Гарний корм
придбано в PethouseВідгук написаний: 8 листопада 2024 23:17
Людмила Стас
матрос (Британська золота шиншила)
Котик має розлад травлення, корм їсть добре.
придбано в PethouseВідгук написаний: 10 серпня 2024 09:04
Кристина Моспан-Ли
Ася (Свійська / домашня)
Корм не поганий. Але спочатку киця їла добре,потім без особливого інтерессу
придбано в PethouseВідгук написаний: 24 липня 2024 10:03
Ірина Поросолов
Моя Екзот не стала його їсти, віддали другу-шотландцю - їсть нормально
придбано в PethouseВідгук написаний: 3 липня 2024 19:03
Показати ще