Відгуки про товар Brit Care Cat Grain Free Sterilized Sensitive

Середня оцінка від користувачів
4,1
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Цитрус (Свійська / домашня)
Кіт їсть, гранули маленькі. Какашки менш вонючі, ніж на попередньому кормі.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кєша (Свійська / домашня)
У котів після переходу з корму мяу, налагодилось все!) Стабільний стул, Престали текти очі. Коти квартирні на двір не виходять.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
Юлія Крук
Крапка (Свійська / домашня)
Я така рада за ваших котів.Більше б людей розуміли що кішкам потрібен якісний корм
Відгук написаний: 8 лютого 2023 12:13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Марго (Канадський сфінкс)
Найкращий корм для нас, інші не підходили для травлення
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Річі (Шотландська висловуха довгошерста)
Кіт не наїдається вказаною нормою годування, почав линяти та почало пахнути з рота, хоча на попередніх кормах Brit Care цих проблем не було. Мені дуже подобається Brit Care Haircare та Indoor але Sterelized не зайшов.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Саша (Свійська / домашня)
Левко (Свійська / домашня)
Дуже хотіла перевести кішку на беззерновий корм із гарним складом, але цей їй не підійшов, на жаль. Їсть неохоче, постійно просить щось інше, корминки дуже тверді. Випорожнення мають різкий запах, живіт твердий, присутній метеоризм. Підозрюю, що не підходить горох, бо остання проблема була присутня, коли годували кормом для кошенят із цим складником. На зерновому кормі такого не було.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Чолі (Свійська / домашня)
брала корм з іншим смаком, той їла чудово. Але цей корм киці не дуже сподобався. не їла все, а залишала багато корму не тронутим тому, домучали корм і купили її улюблений(така сама фірма, для стерилізованих, але упаковка фіолетова)
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
Ліна Гофф
Луна (Канадський сфінкс)
Так то інший корм, якщо упаковка фіолетова, там декілька видів для стерилізованих, відрізняються типом м’яса
Відгук написаний: 4 квітня 2023 15:07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тимоша (Свійська / домашня)
Ася (Свійська / домашня)
Леснічок (Бенгальська короткошерста)
Мой любимый Brit Care для стерилизованных кошек, миксую его с бритм кэа сэнсэтив, так как кошка набирает вес, а котик нет) Обожаю Пэтхаус за постоянные скидочки на Брит!
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Бубу (Свійська / домашня)
Корм хороший та якісний, проте в порівнянні до корму indoor, цей їсть з меншим захватом. Можливо кролик це не його)
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Скай (Свійська / домашня)
Нео (Шотландська прямовуха)
Моі коти їдять з задоволенням , беру цей і з лососем через раз
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Сімба (Свійська / домашня)
Кліо (Свійська / домашня)
Підійшов стерилізованій кішці з проблема шлунку. Переводили поступово, тому кішка не помітила зміни корму
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тео (Британська короткошерста)
Цей корм з багатьох перепробуваних котик їв з найбільшим задоволенням, але запах калу був просто нестерпний і сам кал доволі м'який, прибирати лоток потрібно було бігти одразу, інакше вся квартира була в цих ароматах. + періодично були чорні висипи на підборідді. Зараз перейшли на корм Nature's Protection, котик їсть його майже з таким самим апетитом, але вище описані проблеми зникли.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мяомі (Свійська / домашня)
Локі (Свійська / домашня)
Сварог (Бенгальська короткошерста)
Подушечки корму дійсно завеликі та затверді - мої коти глитають їх, як пігулки, не пережовуючи. Бо виглядає так, що їм важко ці подушечки розгризти. Не думаю, що це корисно для їхнього шлунку.І надодачу. Двоє з моїх котів, які не мають зазвичай проблем із травленням, кілька разів блювали цим кормом, непережованим і неперетравленим. Такого не було з жодним іншим кормом. Загальне спостереження: склад корму нормальний, мої котейки їдять його з задоволенням, самопочуття в нормі, випорожнення теж - але розмір і консистенція корму незадовільні.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Егор (Британська короткошерста)
Мій котик оцінив корм, йому він дуже смакує, нарікань немає, все добре
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Рижуля (Свійська / домашня)
Brit- найкращий корм
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Бася (Європейська короткошерста)
Шаня (Шотландська прямовуха)
Не одразу кішкам він сподобався. За декілька днів поступового звикання почали їсти, але не з особливим бажанням.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sky (Шотландська висловуха короткошерста)
Sunny (Свійська / домашня)
Корм хороший, постоянно кормлю Бритом котов, но именно этот не пришелся по вкусу моим врединам, с трудом доели пачку 2 кг и постоянно просили есть у полной миски. С другими вкусами такого не замечено - сметают за минуты.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Коша (Свійська / домашня)
Фрося (Свійська / домашня)
Фелікс (Свійська / домашня)
Вінкі (Свійська / домашня)
Супер корм. В коти їли роял канін і на ньому в них стул був занадто твердий. Цей корм вирішив цю проблему одразу. Правда, тепер запах уххх, але головне що здорові) і краще воду стали пити
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Лучик (Свійська / домашня)
Тимофій (Свійська / домашня)
Димок (Свійська / домашня)
Барсік (Свійська / домашня)
Гарний корм. Нашим кицям підійшов, був таким смачним, що вони його швидко з‘їли 😅 Не сухий, гранули у вигляді диску (як на мене трохи великуваті, але коти не жалілись). 😊❤️
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puma (Шотландська висловуха короткошерста)
Найкращий корм! І мене стерилізовага, висловуха киця,в неї проблеми з кістками і хворе серце, цей корм для неї ідеальний! Стул регулярний, чулрво його їсть. Самі гранули не дуже великі, і не малі. Головне не тверді, розкусує, що чистить собі зуби, але і не ковтає повністю. Пробували інший корм, цієх фірми Brit, були тверді. Рекомендую я і Пума на 100%.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ксюня (Свійська / домашня)
Мася (Свійська / домашня)
Тесса (Свійська / домашня)
у всіх трьох кицьок були проблеми зі стільцем після нього, одна відмовлялась його їсти, за пару тижнів ці проблеми не пройшли, тому не рекомендую, хоча склад хороший
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Раїсо, дякуємо за зворотний зв’язок. Дуже прикро, що котикам корм не підійшов. Хотіли б зорієнтувати, що така реакція організму можлива, наприклад, у разі різкої зміни раціону. Можливо, найкраще у такому випадку буде повернутись до звичного для пухнастиків раціону.
Відгук написаний: 24 листопада 2022 12:08
Показати ще