Сухий корм Cat Chow (Кет Чау) для кастрованих і стерилізованих котів і кішок
Cat Chow Special Care 3in1
191
Код товару: 05618
Сухий корм на основі м'яса індички для дорослих котів. Потрійна формула перешкоджає появі сечокам'яної хвороби, сприяє виведенню ковтунів шерсті зі шлунка та запобігає утворенню зубного каменю.
Ціна215 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки379,51
Акція-15%
Ціна322,58₴
Ціна188 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки3 309,80
Акція-15%
Ціна2 813,33₴
Cat Chow Special Care Sterilised Cat Turkey
101
Код товару: 13684
Сухий корм з індичкою для дорослих кастрованих котів і стерилізованих кішок.
Ціна207 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки365,20
Акція-15%
Ціна310,42₴
Ціна183 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки3 226,20
Акція-15%
Ціна2 742,27₴
Cat Chow Special Care Sterilised Cat Chicken
84
Код товару: 04512
Сухий корм із куркою для дорослих кастрованих котів і стерилізованих кішок.
Ціна207 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки365,20
Акція-15%
Ціна310,42₴
Ціна151 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки3 226,20
Акція-30%
Ціна2 258,34₴


