Перейти до основного вмісту

Сухий корм для котів (для кошенят, лосось)

-10%
Josera NatureCat
Josera NatureCat
91
Код товару: 08786

Беззерновий корм на основі м'яса птиці і лосося для кошенят старше 6 місяців і дорослих котів. Легкоперетравлювана формула, не містить зернових, підходить для котів з чутливим травленням.

Ціна540 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки240,00
Акція-10%
Ціна216,00₴
Ціна394 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки876,00
Акція-10%
Ціна788,40₴
Ціна399 грн/кг
10+1 кг
Ціна без знижки4 829,00
АкціяВигода 10%
Ціна4 390,00₴
Акція: Вигода 10%!

При купівлі паковання 10 кг сухого корму для котів Josera NatureCat - ще 1 кг такого ж корму в подарунок!

-15%
Monge Kitten Chicken
Monge Kitten Chicken
53
Код товару: 11108

Повнораціонний сухий корм із куркою для кошенят віком від 1 до 12 місяців.

Ціна588 грн/кг
400 грамів
Ціна235,00₴
Ціна419 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки740,00
Акція-15%
Ціна629,00₴
Ціна365 грн/кг
10 кг
Ціна3 650,00₴
-10%
Josera Cat Minette (Kitten)
Josera Cat Minette (Kitten)
100
Код товару: 05190

Повноцінний корм супер-преміум класу для кошенят до 12-місячного віку, а також вагітних і годуючих кішок. Спеціальна формула ідеально забезпечує потребу в енергії, поживних речовинах, вітамінах та мікроелементах організм зростаючого кошеняти.

Ціна484 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки215,00
Акція-10%
Ціна193,50₴
Ціна350 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки778,00
Акція-10%
Ціна700,20₴
Ціна325 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки3 610,00
Акція-10%
Ціна3 249,00₴
-15%
Brit Premium by Nature Kitten Chicken
Brit Premium by Nature Kitten Chicken
63
Код товару: 14338

Повнораціонний збалансований сухий корм із курячим м'ясом для кошенят віком від 1 до 12 місяців, а також вагітних і годуючих кішок усіх порід.

Ціна563 грн/кг
300 грамів
Ціна169,00₴
Ціна374 грн/кг
800 грамів
Ціна299,00₴
Ціна359 грн/кг
1,5 кг
Ціна539,00₴
Ціна276 грн/кг
8 кг
Ціна без знижки2 599,00
Акція-15%
Ціна2 209,15₴
Practik Fresh "4 протеїни" для котів і кошенят
Practik Fresh "4 протеїни" для котів і кошенят
14
Код товару: 20871

Повнораціонний сухий корм з індичкою, яловичиною, кроликом та лососем для кошенят і дорослих котів усіх порід, зокрема підходить для стерилізованих і кастрованих улюбленців.

Ціна345 грн/кг
1 кг
Ціна345,00₴
-15%
Savory Kitten Fresh Salmon With Marine Fish
Savory Kitten Fresh Salmon With Marine Fish
2
Код товару: 21863

Збалансований сухий корм з низьким вмістом зерна на основі свіжого лосося та морської риби для кошенят усіх порід віком до 12 місяців.

Ціна695 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки327,00
Акція-15%
Ціна277,95₴
Ціна669 грн/кг
2 кг
Ціна1 337,00₴
Ціна562 грн/кг
8 кг
Ціна4 495,00₴
Brit Care Cat Grain Free Kitten Gentle Digestion & Strong Immunity
Brit Care Cat Grain Free Kitten Gentle Digestion & Strong Immunity
22
Код товару: 16633

Повнораціонний беззерновий сухий корм зі свіжим лососем для налагодження процесів травлення та зміцнення імунітету у кошенят віком від 1 до 12 місяців. Також підходить кішкам у період вагітності та лактації.

Ціна748 грн/кг
400 грамів
Ціна299,00₴
Ціна550 грн/кг
2 кг
Ціна1 099,00₴
Ціна457 грн/кг
7 кг
Ціна3 199,00₴
-10%
Orijen Kitten
Orijen Kitten
30
Код товару: 15239

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм зі свіжою птицею, рибою, фруктами, овочами та лікарськими травами для здорового зростання та розвитку кошенят усіх порід. Цілих 90% корму складають високоякісні м'ясні інгредієнти, 10% — фрукти та овочі, 0% — зернові.

Ціна1283 грн/кг
340 грамів
Ціна без знижки484,70
Акція-10%
Ціна436,23₴
Ціна1213 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки2 426,40
Акція-10%
Ціна2 183,76₴
Carnilove Active Kitten Salmon & Turkey
Carnilove Active Kitten Salmon & Turkey
43
Код товару: 08291

Повнораціонний беззерновий корм із лососем та індичкою для кошенят.

Ціна1202 грн/кг
400 грамів
Ціна499,00₴
Ціна828 грн/кг
2 кг
Ціна1 689,00₴
Ціна755 грн/кг
6 кг
Ціна4 599,00₴
Taste of the Wild Rocky Mountain Feline Formula
Taste of the Wild Rocky Mountain Feline Formula
45
Код товару: 06040

Повнораціонна беззернова формула із запеченою косулею та копченим лососем для котів усіх вікових груп.

Ціна517 грн/кг
2 кг
Ціна1 033,40₴
Ціна466 грн/кг
6,6 кг
Ціна3 076,60₴
Nature's Protection Lifestyle Grain Free Cat Kitten Salmon
Nature's Protection Lifestyle Grain Free Cat Kitten Salmon
25
Код товару: 13556

Беззерновий повнораціонний сухий корм із лососем для кошенят віком до 12 місяців, вагітних і годуючих кішок.

Ціна645 грн/кг
400 грамів
Ціна258,00₴
Ціна579 грн/кг
1,5 кг
Ціна868,00₴
Ціна491 грн/кг
7 кг
Ціна3 437,00₴
Practik Simple "Здоровий старт" для кошенят
Practik Simple "Здоровий старт" для кошенят
4
Код товару: 20884

Повнораціонний сухий корм зі свіжою індичкою для кошенят, а також для улюблениць під час вагітності та лактації.

Ціна265 грн/кг
1 кг
Ціна265,00₴
Ціна245 грн/кг
5 кг
Ціна1 225,00₴
Taste of the Wild Canyon River Feline Formula
Taste of the Wild Canyon River Feline Formula
8
Код товару: 15289

Повнораціонна беззернова формула з фореллю та копченим лососем для котів усіх вікових груп.

Ціна530 грн/кг
2 кг
Ціна1 059,70₴
Ціна494 грн/кг
6,6 кг
Ціна3 261,00₴
-10%
Acana Highest Protein Kitten 38/19
Acana Highest Protein Kitten 38/19
1
Код товару: 18574

Високопротеїновий та біологічно відповідний сухий корм на основі м'яса курчати, індички, лосося та яєць з додаванням добірних трав, ягід та овочів для кошенят усіх порід віком до 12 місяців.

Ціна1001 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки2 002,70
Акція-10%
Ціна1 802,43₴
-30%
Pure Nurture Grain Free Salmon with Peas Cat All Lifestages
Pure Nurture Grain Free Salmon with Peas Cat All Lifestages
Немає відгуків
Код товару: 21693

Повноцінний беззерновий сухий корм з лососем і горохом для котів на всіх стадіях життя.

Ціна924 грн/кг
1,5 кг
Ціна1 386,66₴
Ціна551 грн/кг
8 кг
Ціна без знижки6 296,21
Акція-30%
Ціна4 407,35₴
Новинка
Mera Cats Kitten Salmon (Lachs)
Mera Cats Kitten Salmon (Lachs)
Немає відгуків
Код товару: 22407

Повнораціонний беззерновий сухий корм зі свіжим лососем для кошенят віком від 2 до 12 місяців.

Ціна866 грн/кг
400 грамм
Ціна346,38₴
Ціна583 грн/кг
2 кг
Ціна1 165,02₴
Клуб 4 Лапи Premium з лососем для кошенят
Клуб 4 Лапи Premium з лососем для кошенят
18
Код товару: 15930

Повнораціонний сухий корм з лососем для кошенят віком від 2 до 12 місяців.

Ціна221 грн/кг
5 кг
Ціна1 106,60₴
Cherie Cat All Life Stages Healthy Skin and Coat Salmon Entrees
Cherie Cat All Life Stages Healthy Skin and Coat Salmon Entrees
12
Код товару: 18119

Повнораціонний беззерновий гіпоалергенний сухий корм з лососем для підтримання здоров'я шкіри та шерсті у котів на всіх стадіях життя. Підходить для кошенят віком понад 1 місяць, дорослих котиків та улюбленців похилого віку.

Ціна813 грн/кг
400 грамів
Ціна325,00₴
Reflex Plus Kitten Salmon
Reflex Plus Kitten Salmon
Немає відгуків
Код товару: 18290

Повнораціонний сухий корм з лососем для кошенят віком від 2 до 12 місяців.

Ціна392 грн/кг
1,5 кг
Ціна588,00₴
Ціна325 грн/кг
15 кг
Ціна4 882,00₴