Перейти до основного вмісту

Сухий корм для котів (для кошенят, монопородний)

-15%
Royal Canin Maine Coon Kitten
Royal Canin Maine Coon Kitten
34
Код товару: 06501

Сухий корм для кошенят породи мейн-кун віком від 3 до 15 місяців, а також для вагітних і годуючих кішок цієї породи.

Ціна688 грн/кг
400 грамів
Ціна275,00₴
Ціна510 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 200,00
Акція-15%
Ціна1 020,00₴
-15%
Royal Canin British Shorthair Kitten
Royal Canin British Shorthair Kitten
77
Код товару: 05107

Корм для кошенят британської короткошерстої породи віком від 4 до 12 місяців.

Ціна584 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки275,00
Акція-15%
Ціна233,75₴
Ціна510 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 200,00
Акція-15%
Ціна1 020,00₴
Ціна468 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки5 500,00
Акція-15%
Ціна4 675,00₴