Перейти до основного вмісту

Сухий корм для котів (для кошенят, на основі риби)

-10%
Acana Wild Prairie cat 37/20
Acana Wild Prairie cat 37/20
218
Код товару: 00051

Повнораціонний збалансований беззерновий сухий корм на основі свіжого м'яса курчати та риби з додаванням добірних фруктів, овочів і корисних трав для котів різного віку.

Ціна1142 грн/кг
340 грамів
Ціна без знижки431,60
Акція-10%
Ціна388,44₴
Ціна1001 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки2 002,70
Акція-10%
Ціна1 802,43₴
Ціна726 грн/кг
4,5 кг
Ціна без знижки3 630,80
Акція-10%
Ціна3 267,72₴
-10%
Acana Grasslands cat 37/18
Acana Grasslands cat 37/18
93
Код товару: 00049

Повнораціонний збалансований беззерновий сухий корм на основі свіжого курячого м'яса, качки та індички з додаванням добірних овочів, фруктів, ягід і трав для котів різного віку.

Ціна1142 грн/кг
340 грамів
Ціна без знижки431,60
Акція-10%
Ціна388,44₴
Ціна1001 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки2 002,70
Акція-10%
Ціна1 802,43₴
Ціна759 грн/кг
4,5 кг
Ціна без знижки3 794,70
Акція-10%
Ціна3 415,23₴
-10%
Acana Pacifica cat 37/20
Acana Pacifica cat 37/20
101
Код товару: 00050

Повнораціонний збалансований беззерновий сухий корм на основі свіжого м'яса тихоокеанічних риб з додаванням добірних фруктів, овочів і корисних трав для котів різного віку.

Ціна1160 грн/кг
340 грамів
Ціна без знижки438,30
Акція-10%
Ціна394,47₴
Ціна1029 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки2 057,20
Акція-10%
Ціна1 851,48₴
Ціна796 грн/кг
4,5 кг
Ціна без знижки3 979,40
Акція-10%
Ціна3 581,46₴
-10%
Josera NatureCat
Josera NatureCat
91
Код товару: 08786

Беззерновий корм на основі м'яса птиці і лосося для кошенят старше 6 місяців і дорослих котів. Легкоперетравлювана формула, не містить зернових, підходить для котів з чутливим травленням.

Ціна540 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки240,00
Акція-10%
Ціна216,00₴
Ціна394 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки876,00
Акція-10%
Ціна788,40₴
Ціна399 грн/кг
10+1 кг
Ціна без знижки4 829,00
АкціяВигода 10%
Ціна4 390,00₴
Акція: Вигода 10%!

При купівлі паковання 10 кг сухого корму для котів Josera NatureCat - ще 1 кг такого ж корму в подарунок!

-10%
Orijen Original Cat
Orijen Original Cat
55
Код товару: 14534

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм на основі свіжої птиці та риби з додаванням невеликої кількості фруктів, овочів та лікарських трав для котів усіх порід на всіх стадіях життя. Цілих 85% корму складають високоякісні м'ясні інгредієнти, 15% — фрукти та овочі, 0% — зернові.

Ціна1276 грн/кг
340 грамів
Ціна без знижки482,10
Акція-10%
Ціна433,89₴
Ціна1243 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки2 486,10
Акція-10%
Ціна2 237,49₴
Ціна800 грн/кг
5,4 кг
Ціна без знижки4 799,30
Акція-10%
Ціна4 319,37₴
Farmina N&D Prime Grain Free Kitten Chicken & Pomegranate
Farmina N&D Prime Grain Free Kitten Chicken & Pomegranate
37
Код товару: 18061

Збалансований беззерновий сухий корм з куркою та гранатом для кошенят усіх порід віком до 12 місяців.

Ціна1167 грн/кг
300 грамів
Ціна350,00₴
Ціна894 грн/кг
1,5 кг
Ціна1 341,00₴
Ціна654 грн/кг
10 кг
Ціна6 539,00₴
Farmina N&D Ocean Kitten Cod, Shrimp, Pumpkin & Cantaloupe Melon
Farmina N&D Ocean Kitten Cod, Shrimp, Pumpkin & Cantaloupe Melon
53
Код товару: 17999

Повнораціонний беззерновий сухий корм із тріскою, креветками, гарбузом і динею для кошенят усіх порід віком до 12 місяців.

Ціна1167 грн/кг
300 грамів
Ціна350,00₴
Ціна979 грн/кг
1,5 кг
Ціна1 469,00₴
Ціна829 грн/кг
5 кг
Ціна4 144,00₴
-10%
Orijen Six Fresh Fish Cat & Kitten 42/20
Orijen Six Fresh Fish Cat & Kitten 42/20
64
Код товару: 00225

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм на основі шести видів риб з додаванням невеликої кількості фруктів, овочів та лікарських трав для котів та кошенят всіх порід. Містить 85% рибних інгредієнтів, 15% фруктів та овочів, 0% злаків.

Ціна1311 грн/кг
340 грамів
Ціна без знижки495,40
Акція-10%
Ціна445,86₴
Ціна1343 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки2 685,30
Акція-10%
Ціна2 416,77₴
Ціна873 грн/кг
5,4 кг
Ціна без знижки5 239,50
Акція-10%
Ціна4 715,55₴
-15%
Monge Kitten Chicken
Monge Kitten Chicken
53
Код товару: 11108

Повнораціонний сухий корм із куркою для кошенят віком від 1 до 12 місяців.

Ціна588 грн/кг
400 грамів
Ціна235,00₴
Ціна419 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки740,00
Акція-15%
Ціна629,00₴
Ціна365 грн/кг
10 кг
Ціна3 650,00₴
-10%
Josera Cat Minette (Kitten)
Josera Cat Minette (Kitten)
100
Код товару: 05190

Повноцінний корм супер-преміум класу для кошенят до 12-місячного віку, а також вагітних і годуючих кішок. Спеціальна формула ідеально забезпечує потребу в енергії, поживних речовинах, вітамінах та мікроелементах організм зростаючого кошеняти.

Ціна484 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки215,00
Акція-10%
Ціна193,50₴
Ціна350 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки778,00
Акція-10%
Ціна700,20₴
Ціна325 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки3 610,00
Акція-10%
Ціна3 249,00₴
-10%
Orijen Tundra Cat
Orijen Tundra Cat
47
Код товару: 14532

Високопротеїновий беззерновий сухий корм зі свіжим м'ясом качки, оленя, ягняти та різними видами риби, збагачений невеликою кількістю фруктів, овочів та лікарських трав для котів усіх порід на всіх стадіях життя. Цілих 85% корму складають високоякісні м'ясні інгредієнти, 15% — фрукти та овочі, 0% — зернові.

Ціна1596 грн/кг
340 грамів
Ціна без знижки602,90
Акція-10%
Ціна542,61₴
Ціна1636 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки3 272,30
Акція-10%
Ціна2 945,07₴
Ціна1100 грн/кг
5,4 кг
Ціна без знижки6 599,10
Акція-10%
Ціна5 939,19₴
-10%
Acana First Feast Kitten 37/18
Acana First Feast Kitten 37/18
50
Код товару: 13885

Високопоживний та біологічно відповідний сухий корм на основі м'яса курчати, індички, оселедця та яєць з додаванням добірних овочів та ягід для кошенят усіх порід віком до 12 місяців.

Ціна1037 грн/кг
340 грамів
Ціна без знижки391,80
Акція-10%
Ціна352,62₴
Ціна734 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки1 467,50
Акція-10%
Ціна1 320,75₴
Practik Fresh "4 протеїни" для котів і кошенят
Practik Fresh "4 протеїни" для котів і кошенят
14
Код товару: 20871

Повнораціонний сухий корм з індичкою, яловичиною, кроликом та лососем для кошенят і дорослих котів усіх порід, зокрема підходить для стерилізованих і кастрованих улюбленців.

Ціна345 грн/кг
1 кг
Ціна345,00₴
-10%
Orijen Regional Red Cat 40/20
Orijen Regional Red Cat 40/20
29
Код товару: 11252

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм на основі шести видів м'яса з додаванням добірних фруктів, овочів і лікарських трав для котів усіх порід на всіх стадіях життя. Містить 85% рибних інгредієнтів, 15% фруктів та овочів, 0% зернових.

Ціна1498 грн/кг
340 грамів
Ціна без знижки565,80
Акція-10%
Ціна509,22₴
Ціна1514 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки3 028,80
Акція-10%
Ціна2 725,92₴
Ціна1010 грн/кг
5,4 кг
Ціна без знижки6 060,70
Акція-10%
Ціна5 454,63₴
-15%
Savory Kitten Fresh Salmon With Marine Fish
Savory Kitten Fresh Salmon With Marine Fish
2
Код товару: 21863

Збалансований сухий корм з низьким вмістом зерна на основі свіжого лосося та морської риби для кошенят усіх порід віком до 12 місяців.

Ціна695 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки327,00
Акція-15%
Ціна277,95₴
Ціна669 грн/кг
2 кг
Ціна1 337,00₴
Ціна562 грн/кг
8 кг
Ціна4 495,00₴
Brit Care Cat Grain Free Kitten Gentle Digestion & Strong Immunity
Brit Care Cat Grain Free Kitten Gentle Digestion & Strong Immunity
22
Код товару: 16633

Повнораціонний беззерновий сухий корм зі свіжим лососем для налагодження процесів травлення та зміцнення імунітету у кошенят віком від 1 до 12 місяців. Також підходить кішкам у період вагітності та лактації.

Ціна748 грн/кг
400 грамів
Ціна299,00₴
Ціна550 грн/кг
2 кг
Ціна1 099,00₴
Ціна457 грн/кг
7 кг
Ціна3 199,00₴
-10%
Orijen Kitten
Orijen Kitten
30
Код товару: 15239

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм зі свіжою птицею, рибою, фруктами, овочами та лікарськими травами для здорового зростання та розвитку кошенят усіх порід. Цілих 90% корму складають високоякісні м'ясні інгредієнти, 10% — фрукти та овочі, 0% — зернові.

Ціна1283 грн/кг
340 грамів
Ціна без знижки484,70
Акція-10%
Ціна436,23₴
Ціна1213 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки2 426,40
Акція-10%
Ціна2 183,76₴
-10%
Josera Kitten Grainfree 36/22
Josera Kitten Grainfree 36/22
33
Код товару: 13776

Збалансований беззерновий сухий корм із м'ясом свійської птиці та картоплею для кошенят, а також вагітних і годуючих кішок усіх порід.

Ціна488 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки217,00
Акція-10%
Ціна195,30₴
Ціна421 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки936,00
Акція-10%
Ціна842,40₴
Ціна389 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 320,00
Акція-10%
Ціна3 888,00₴
Monge Kitten Monoprotein Trout
Monge Kitten Monoprotein Trout
12
Код товару: 17053

Повнораціонний сухий корм із фореллю для кошенят віком від 1 до 12 місяців.

Ціна638 грн/кг
400 грамів
Ціна255,00₴
Ціна550 грн/кг
1,5 кг
Ціна825,00₴
Ціна411 грн/кг
10 кг
Ціна4 110,00₴
Carnilove Active Kitten Salmon & Turkey
Carnilove Active Kitten Salmon & Turkey
43
Код товару: 08291

Повнораціонний беззерновий корм із лососем та індичкою для кошенят.

Ціна1202 грн/кг
400 грамів
Ціна499,00₴
Ціна828 грн/кг
2 кг
Ціна1 689,00₴
Ціна755 грн/кг
6 кг
Ціна4 599,00₴
Taste of the Wild Rocky Mountain Feline Formula
Taste of the Wild Rocky Mountain Feline Formula
45
Код товару: 06040

Повнораціонна беззернова формула із запеченою косулею та копченим лососем для котів усіх вікових груп.

Ціна517 грн/кг
2 кг
Ціна1 033,40₴
Ціна466 грн/кг
6,6 кг
Ціна3 076,60₴
-30%
Nature's Protection Kitten
Nature's Protection Kitten
32
Код товару: 09709

Повнораціонний сухий корм для кошенят віком до 1 року.

Ціна533 грн/кг
400 грамів
Ціна213,00₴
Ціна324 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки926,00
Акція-30%
Ціна648,20₴
Ціна381 грн/кг
7 кг
Ціна2 666,00₴
Ціна382 грн/кг
18 кг
Ціна6 881,00₴
Oven-Baked Tradition Cat Urinary Chicken Grain Free
Oven-Baked Tradition Cat Urinary Chicken Grain Free
19
Код товару: 13031

Беззерновий повнораціонний сухий корм зі свіжим курячим м'ясом, фруктами та овочами для стерилізованих котів на всіх стадіях життя.

Ціна873 грн/кг
2,27 кг
Ціна1 981,00₴
Ціна731 грн/кг
4,54 кг
Ціна3 320,00₴
Nature's Protection Lifestyle Grain Free Cat Kitten Salmon
Nature's Protection Lifestyle Grain Free Cat Kitten Salmon
25
Код товару: 13556

Беззерновий повнораціонний сухий корм із лососем для кошенят віком до 12 місяців, вагітних і годуючих кішок.

Ціна645 грн/кг
400 грамів
Ціна258,00₴
Ціна579 грн/кг
1,5 кг
Ціна868,00₴
Ціна491 грн/кг
7 кг
Ціна3 437,00₴