Перейти до основного вмісту

Сухий корм для котів (для кошенят, шкварки)

-10%
Josera Cat Minette (Kitten)
Josera Cat Minette (Kitten)
100
Код товару: 05190

Повноцінний корм супер-преміум класу для кошенят до 12-місячного віку, а також вагітних і годуючих кішок. Спеціальна формула ідеально забезпечує потребу в енергії, поживних речовинах, вітамінах та мікроелементах організм зростаючого кошеняти.

Ціна484 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки215,00
Акція-10%
Ціна193,50₴
Ціна350 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки778,00
Акція-10%
Ціна700,20₴
Ціна325 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки3 610,00
Акція-10%
Ціна3 249,00₴
Natura Wild Small Ridge Kitten Rich in Chicken meat
Natura Wild Small Ridge Kitten Rich in Chicken meat
Немає відгуків
Код товару: 18904

Повнораціонний беззерновий корм з м’ясом курки для кошенят, а також для улюблениць в період вагітності та годування.

Ціна600 грн/кг
2 кг
Ціна1 200,00₴
Ціна431 грн/кг
12 кг
Ціна5 175,00₴